Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 17:38
Krasne si poklone dobila. Šetala sam i tvojim vrtom i svasta sam krasnog vidjela. Nije me dugo bilo al sad cu biti tvoj cesti gost opet. Sljedeci put ocekujem i kavicu LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 18:55
E pa da znaš, maslačak, od 10h ujutro do sada, dok sam POKUŠAVALA stavljat sličice, popila sam 3 lonca kave, da si pokucala na vrata, mogle smo je popiti u društvu!!!smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 18:57
pokloni su zaista divni jer su dati od srca,i ja samo što se nisam rasplakala od tvoje tolike nježnosti,divne ste i veliki ljudi sa velikim srcima,pregledala sam slikice i uživala kao da sam sa vamasmile79
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 19:33
Draga moja Free!
Sretna sam što sam te,upoznala,vrijedna dušica,navrati opet.
Slušaj ti moj cd i uživaj.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 19:57
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

E pa da znaš, maslačak, od 10h ujutro do sada, dok sam POKUŠAVALA stavljat sličice, popila sam 3 lonca kave, da si pokucala na vrata, mogle smo je popiti u društvu!!!smile79


Sutra dolazim!!! Wink  Donest cu i nesto slatko uz kavicu Big%20smile
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 20:01
Već mi fališ...... ali tu si i sad s manun, va srce smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 20:35
Ja evo dosla . Donijela al kavice nema
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2012 u 19:43
joooooj daj baci malo smile58
jedina vrijednost, nepromjenjiva i vječna, je ljubav
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2012 u 19:48
Originalno poslano od člana hamara hamara napisao:

joooooj daj baci malo smile58


nije bed...ja volim stalno nesto mjesiti...doci cu i tvoj vrt  Wink
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 13:09

Bokić djevojčice, ja imam goste, a mene nema doma!!!  uh  uh  nadam se da se nisi naljutila!!  Ali glavno da kiflice nisu ostale, Hami je naišla, pa su čak i dobro došle!!  Drugi put,  kada dođeš u goste umjesto kolača, da se ne mučiš, možeš donjeti malo grincajga!!!  Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 13:33
...za dušu ste ti i tvoj cvijetnjak.Svakodnevno uživam u tvojim komentarima dok ne stigne koja sličica.Anđeleke čekam da mi napraviš i fotkaš čim konačno stigne malo snijega.smile65smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 14:10
Danas sam prvi put u životu krenula u šetnju s Donom s fotićem!!!  Prekrasan je sunčan dan, pa dijelim sličice sa vama!!



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Eto, Mirjam, s obzirom da od snijega danas nema ništa kod mene, pa tako ni od anđelčića, uživaj u ovim sunčanim slikicama!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 14:21
smile79
Rijeka

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 06:30
Međimurje malo kak si lepo zeleno.. Ovog puta i zimi i ljeti!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 08:21
Dirnula si me svojim oduševljenjem poklonima, Rijekom i forumskim prijateljicama! A onda sam s tobom i Donom šetala Međimurjem, baš prekrasna šetnja Free!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 11:40
Mira, Anaida, Misty..........smile78, svakoj od vas i veliki  Hug!!!!

Hvala na posjeti!!! 

 Mira-na tebe mislim cijele dane dok ne ozdravišHeart, Anaida- tebe grlim danas i uživo, konačno!!!  A Misty, draga Misty - ti si za mene još misterija, ali, slatkog očekivanja da se jednom upoznamo i uživo!!! smile75
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 13:02

Danas je malo cmoljasto vrijeme, pa sam uz kuhanje ručka pravila i inventuricu biljčica!!!  Nekima sam se divila a neke su me duboko razočarale!!!

 Još nikada mi nije otišla  orhideja, a sada imam 3 mrtve!!!  Emily, mini phalić, edeniumčići pelceri, nije mi uspjelo održati iz na životu!!  Ali se zato bebaći adeniumi drže krasno, ne svi, ali ovi koji su ostali dižu mi raspoloženje!!

A biljčice sa svih strana svijeta, od moje drage cvijetne obitelji, uljepšava mi dane!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 13:20

Svaki dan sve je više rasvijetanig orhidejica!!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Svaki kutak zimskog vrta je ispunjen zapelcanim biljčicama, a na onima od prije mjesec dva, vidi se lijepi pomak!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Je natrpano, je šareno, ali mene veseli, jer će proljeće biti krasno rasvijetano!!!



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

I ljepotica za kraj!!!!!  Cvate već skoro 8 tjedana, a još toliko vremena će cvijetati!!smile113

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 13:44
smile227smile227smile227...ti divna i vrijedna cvijećarice.smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 20:25
Predivne su orhidejice, ali dendrobium je smile227
Uživaj u cvjetekima!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.