Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 143144145146147 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 15:08
Paaaa..., ovo mogu vidjeti samo u banci ili kod tebe na slici LOL.
Tegliiii.... ko u priči Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 16:31
Korjenko, pare ovako nećeš vidjeti ni u banci a bome više ni kod mene !!

Ali zato teglica ima ne ko u priči nego kao u romanu!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 20:31
Free, velis da ti se m jos dobro drzi. Treba mu i cestitati, jer pored tolko tegli, neznam kak i hoda. Vidim da je i alat sav u cvecu, a mozda je i on pretvoren u kakvog tulipanceka.
Ma znam, znam, kad sve to dojde na proljece na svoje mesto pod suncem, odma bude druga prica.
Hibiskus ti je prekrasan. Ja sam imala crvenoga i cval je svaki Bozic, a cjelo ljeto sam ga drzala vani.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 20:58
Ja se danas uvjerila da Dona ne laje na mene,a zašto,nemam pojma.Tongue
I da,tu ima mjesta za još puno teglica.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 00:19
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:03

Baš ste me razveselile svojom posjetom a i komentarima!!!  Zahvaljujem svakoj posebno smile113
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:50
Originalno poslano od člana Free Free napisao:


Anaida, veliku obitelj za  pomoć   ....   smile102         Mojima ili je  smile65  ili  smile46 ili nekam hitmo moraju otići ili ....  svaki ima barem 10 pripremljenih isprika zašto nemože baš sada!!  Ja i Ela, od svih vrijednih ručica, spala sam samo na nas dvije!!!  Toliko o pomoći!!!   Dosta mi je rečenica mms svake jeseni: bi  posadila još par tegli nečega!!

Mali kaktus, misliš li da su sada vremena za takve stvari?? A ustvari, zelene krvi u žilama imam, volje i želje imam.....uh, jedna stvar mi fali, a nebrem si misliti kaj, idem poiskati jednu sličicu, da vidiš kaj mi fali!!!! 

Evo, tražila pola sata ali našla, fali mi ovo!

 

Uploaded with ImageShack.us

Par ovakvih špilova karata!!!

Slikica je od prije 6-7 godina, iz onih divnih vremena prije recesije, e to ti je prava uspomena za sječanje, vrijeme kada se imalo !!!

smile96

E, i sin je dojurio da vidi koja je to slika, da vidi kako izgleda hrpica za koju si je kupio autić!!! smile193Kosa mu se digla uvis, ovak izgleda sad!!!! E da vam mogu pokazati njegovu facu,  baš je neki dan rekao da mu je žao kaj si je kupio taj auto, ma kako lijepo izgledao !!
 
 
Dakle, od tebe se svašta može očekivati, ova slika me je baš slatko  nasmijala LOL
 
Za teglice ti ne treba ta hrpica i onako imaš za cijeli botanički vrtSmile Vjerujem da bi imala na što drugo potrošiti ali šteta, otišlo je u autić sa kim nije zadovaoljanWink Pa,  i onako je to njegov novac a ne tvoj i dobro da si barem tako lijepu  fotografiju   napravilaWink
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 12:11
Dobro mi došla, draga dušice!!!

E u tome i je stvar, pare nisu bile njegove ali autić je bio!!  Svakome djetetu osim najstarijem (zbog bolesti) smo kupili prvi auto!!  A sada svi njega voze, po njegovim željama!!

Miro, teglice nisu problem, nakupi se praznih teglica, ja sam izrazila željicu, da sam u mogučnosti, podići plastenik, pa da ljubav prema biljčicama rodi dobrim rezultatima!!  Da sam to napravila pred 30 godina, sada bi mi duša bila puna!!  A vjerojatno i nešto drugo!!

Ma pare, ćega se nama - bez toga se može, glavno da je zdravlja i da su mi dječica dobro!!  I zemljica pod noktima!!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 13:15

 Dok je zemljice pod noktima bit će i zdravlja, bar ja tako mislim. Meni je cvijeće najbolja terapija.
A tvoje cvijeće draga moja probudilo bi me i iz mrtvih!!!!!!!!!!!!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 13:28

Da, draga, cvijeće nam je najbolja terapija, i presretna sam što nas je toliko povezalo sa svim dragim ljudima na CIF-u!!  smile127 Bez hrane bih mogla preživjeti jako dugo ali bez cvijeća ......  ni najmanje!!  Pa, kad je meni cvijeće, hrana za dušu!!  Svaki listić, cvijetić a još sjemenčica!! Zato ja velim da zimu preživljavam u ostatak godine živim!!  Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 13:56
Free - Smile , strašna si ti. Energija na kvadrat! Još malo odmaraj i preživi zimu - kad dođe proljeće di će ti biti kraj!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 16:21

Anaida, dobro da je MM ogradio dvorište !!!  Tko zna gdje bi cvijeće završilo posađeno!!   Moja energija zimi ti je 0!!  Živnem ti ja čim sunčeke i laste stignu!!  Jedva čekam prve proljetne kavice!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 22:39
Ja bum odmah presla na stvar :

vidim da si i ti ko i ja zagradila sve s teglicama samo mi se cini da je tvoj M bolji nego moj  ! Moj prigovara da sam cijeli podrum zatrpala da se u njemu vise nemre ni okrenuti !   smile128
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 13:29
Gute, moj ne prigovara, nego sam trpa, ja samo unosim u garažu!!! Ja samo velim, ovo ide u garažu, na svjetlo, ovo može u tamu pod stepenice!!!  Ali on svake zime utrpa anđeoske trube u zimski vrt, iako velim da strašno opada lišće, ali dok ima ijednog cvijeta, on redovito skuplja žute listove!!  A kasnije on sam napravi u garaži mjesto za njih!!  Kod mene još nije zatrpana ni garaža ni zimski vrt!! 
U garažu se još uvijek može s autom i proći s jedne i druge strane, Clowna u zimskom vrtu se može i plesat, i to ne jedan par, ako nisu previše razbacani ili uživjeli u glazbu, prošlo bi i 5 parova ples srca!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 23:09
ja sam zalutala u neki rasadnik očito Wink smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 10:14
Konti, nisi zalutala u rasadnik, posjetila si samo dom jedne obične osobe koja peskrajno voli cvijeće !!Big%20smile  I koju je život naučio uživati u malim stvarima!!!LOL  A ako je tih malih stvari jako puno, i gušt je veći!!  I sam napraviš svijet u kojem ti je lijepo živjeti !!!  smile213
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 10:47
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Konti, nisi zalutala u rasadnik, posjetila si samo dom jedne obične osobe koja beskrajno voli cvijeće !!Big%20smile  I koju je život naučio uživati u malim stvarima!!!LOL  A ako je tih malih stvari jako puno, i gušt je veći!!  I sam napraviš svijet u kojem ti je lijepo živjeti !!!  smile213


Free,
ovo je pravi botanički vrt rađen s ljubavlju jedne predivne osobe.
Toliko teglica, toliko vrsta, boja.
Ona lepeza, "prošla vremena". Mislim samo na lepezu, jer ti uvijek tako blistaš.
Puno smile79 šaljem tebi i tvojima iz oblačnog Omišlja.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 12:22
Silvy, "naša lepeza" a za ostale lespedeza, zbilja ima prekrasnu priču, i zbog toga mi je još draža !!!  Tko kaže da se u kišnom danu nemože uživati, jel da  !!! 

Veliki Hugsmile78tebi i tvojima iz prekrasno sunčanog Međimurja !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 13:03
kad sam vidjela toliko teglica u garaži samo sam si zamislila kak bi MM pozelenio od bijesa kad bi mu između njegovih alatki stavila cvijeće...........
Zaista si vrijedan sretni hrčak!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 14:05
Bergenija, tvoja posjeta me posebno razveselila, nakon našeg  prvog susreta kod Korjenko, baš mi je žao kaj sam tako brzo trebala otići, kao da sam letjela sa službenog sastanka na sastanak, ali ima dana!!  Prošeći mojim vrtićem, pa ako nešto želiš, reci, ljeto je blizu, paponesem!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 143144145146147 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.