Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 22:26
Uh,kako si dobro složila gredicu uz kuću,moram to doći vidjeti.Vidim da je zid završen,biljke posađene,a rukice prljave.A da je tvoj cvjetnjak meni lijep to znaš i sama.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 23:10
Draga Free oduševio me tvoj vrt!
sve si lijepo posložila, kamen, trajnice, grmlje i kaktuse.
biti će zanimljivo gledati nastavak ove priče.

nadam se da ćemo se vidjeti u mojem vrtu.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 23:33
Ma gdje si samo nabavila onako lijepo kamenje ? Cak i svaki kamen ima svoj posebni izraz !   Odusevljena sam !  Dolazim k tebi , ides s menom po kamenje !      
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 06:23
oo divota Free ! Ma kakv naš botanički, bogme je tvoj vrt pravi botanički Wink.
Divno si sredila ovu rubnu gredicu uz kuću, baš mi se sviđa !!!
belica,zagreb
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 06:31

Vrijednice naša, zaista si opet postigla da je tvoj i inače lijep vrt još ljepši.

Nevjerojatna je tvoja energija, ljubav prema biljkama i svakom cjetiću!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 08:27
Pazi sad, otvorila sam prozorčić da ti napišem nešto i ništa mi pametno ne pada na pamet, stvarno sam ostala bez teksta pred ljepotom tvog vrta.
I šta sad ? Idem i ja nešto raditi, nema ništa od sjedenja u kući. S ovim tvojim slikama u mislima pljujem u dlanove, vatam se alata i . . . . .
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 10:23
Kako si sve lijepo posložila, pravi mali raj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:26
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Baš sam uživala u svakoj slici.Kad nešto uređujem oko kuće,često se sjetim tebe.Uvijek po malo otkidam od travnjka i sadim cvijeće,grmlje,sve što mi je pri ruci.Vidim kod tebe da je to dobro jer svaka preinaka je sve bolja.Prekrasno si to uredila.


Draga, svakim danom se potvrđuje stara izreka da učimo cijeli život ( i nažalost kao neznalice odlazimo Wink ) A puno vrijednih i krasnih stvari sam naučila sa vama na cif-u !!  Nisam neznalica kakva sam došla iako sam i onda mislila da dosta znam o biljkama !LOL

Drago mi je da ti se dopada moj vrtić !!  Lijepi pozdrav i smile78Hvala na posjeti !
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:28
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Uh,kako si dobro složila gredicu uz kuću,moram to doći vidjeti.Vidim da je zid završen,biljke posađene,a rukice prljave.A da je tvoj cvjetnjak meni lijep to znaš i sama.


smile79  Čekam te  Hug, znaš da poseban poziv ne trebaš, svaki tvoj dolazak uljepša mi dan !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:32
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Draga Free oduševio me tvoj vrt!
sve si lijepo posložila, kamen, trajnice, grmlje i kaktuse.
biti će zanimljivo gledati nastavak ove priče.

nadam se da ćemo se vidjeti u mojem vrtu.


Draga, zahvaljujem za lijepim riječima !!  Al sad si me bacila u razmišljanje, jer ja sam mislila da sam sada gotova, a ti očekuješ nastavak priče !!  Pa, onda, idemo planirati dalje i nadam se da te neću razočarati !!

I ja se nadam da ćemo imati vremena posebno za tvoj vrt jer....veoma bih te voljela upoznati i vidjeti tvoj vrt !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:36
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Ma gdje si samo nabavila onako lijepo kamenje ? Cak i svaki kamen ima svoj posebni izraz !   Odusevljena sam !  Dolazim k tebi , ides s menom po kamenje !      


Draga Gute, svaki kamenčić je posebno biran !!  A kamenje sa "izrazom" pomno i tražim !!

Veselim se tvom dolasku, a ti se po kamenje spremi na dulji put, jer kamenje je iz Barbarige, Njivica, Vira, Zadra, dalmatinske Zagore !!  Traktor ti nije dovoljan, treba ti dobra prikolica ili šleper !!Big%20smile

Veoma si me obradovala posjetom mome vrtiću, smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:38
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

oo divota Free ! Ma kakv naš botanički, bogme je tvoj vrt pravi botanički Wink.
Divno si sredila ovu rubnu gredicu uz kuću, baš mi se sviđa !!!


Belica, hvala ti na lijepim riječima, sada su mi još draže od kad sam te upoznala !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:41
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Vrijednice naša, zaista si opet postigla da je tvoj i inače lijep vrt još ljepši.

Nevjerojatna je tvoja energija, ljubav prema biljkama i svakom cjetiću!!


Moja zelena vilo, ti svakog nadijeliš lijepim riječima, daješ nam posebnu volju za dalje !!  Ti i jesi prava vila ! I to samo naša !! Big%20smile
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:43
sad mi je jasno gdje si toliko dugo.bome si trčala kao ona mala,ali isplatilo se.ovo je nešto po mom ukusu.samo da mi je tvoja energija i mladost.čestitam na lijepo obavljenom poslu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:44
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Pazi sad, otvorila sam prozorčić da ti napišem nešto i ništa mi pametno ne pada na pamet, stvarno sam ostala bez teksta pred ljepotom tvog vrta.
I šta sad ? Idem i ja nešto raditi, nema ništa od sjedenja u kući. S ovim tvojim slikama u mislima pljujem u dlanove, vatam se alata i . . . . .


Glikice draga, e to treba doživjeti, da ti ostaneš bez riječi !!  Nadam se da poslije tog izlaska u tvoj vrt s alatom, ruke ne izgledaju kao moje sada !!
Hvala ti na lijepim riječima, i brojim....još 24 dana !!Hug
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 11:46
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Kako si sve lijepo posložila, pravi mali raj


Moon, zbilja sam sretna da vam se svima sviđa moj vrt !!  Jer i ja vidim da je sve bolji i bolji !  Zahvaljujući svim vašim lijepim riječima i vašem poticaju !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 12:34
http://www.zaslike.com/files/qgqupptqbxjrbismx7ec.jpg

Mišje uheko od anabistrice !

http://www.zaslike.com/files/8zeqgj4i8ele1g79am7e.jpg

Asparagus koji prezimi kod mene vani !!

http://www.zaslike.com/files/0bvuy4syanhxfizap0og.jpg

Dvogodišnji arabis od Mire !

http://www.zaslike.com/files/xl45ybhy327lk25yahm8.jpg

Poveći mirisni grm šeboja, kojeg mm još nije vidio vani !!

Da ne sfali, ove godine sam nabavila 2 heliotropa, vanilov grm, prelijepo miriše ali ima još ljepšu boju cvijeta !!

http://www.zaslike.com/files/dj5rwk1u3lsflqjdag.jpg

http://www.zaslike.com/files/fntvzndrfpy5do1zl7f3.jpg

http://www.zaslike.com/files/clr6vu517od27yx5p7fl.jpg

Prelijepa posebna viola našla je put u moj vrt ! Čarobne riječi, dragi samo 7 kuna a OVAJ CVJETIĆ NEMAMO !!

http://www.zaslike.com/files/ct5imlnd03vjt3hhhs10.jpg

Danas ujutro me iznenadio Bešlićev kaktusić sa sajma u Prelogu! Procvijetao u dnevnom boravku sinoć, bez zrake sunca !!


Donja sličica je samo za Glikicu !! Embarrassed
http://www.zaslike.com/files/r7hcn263d26wbn74wdz.jpg
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 12:38
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

sad mi je jasno gdje si toliko dugo.bome si trčala kao ona mala,ali isplatilo se.ovo je nešto po mom ukusu.samo da mi je tvoja energija i mladost.čestitam na lijepo obavljenom poslu


Nadam se da ćeš mi sada oprostiti moje kašnjenje s obečanjem !! A moja energija i mladost, by,,by, vi i cif mi dajete energije, a mladost nema veze sa godinama  ! Bitno je kako se mlad osječaš u srcu !!LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 13:25
Uživala sam šetajući tvojim vrtom. Nevjerovatno kako si za kratko vrijeme obnovila svoj cvjetni fond. Kamenjar je divan
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 14:21
Prekrasne biljcice imas! i zelim ti manje posla sa malim napastima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.