Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 14:35
Pozdravček iz Kotoribe u još jedan lijep vrt!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 14:38
Vidim ja da raste Međimurska kolonija ovdje na forumu, a ja mukom mučim "složiti" forumsku kavu kod mene.
 
Čula sam da postoji neki Merhatovec kod nas Wink.
 
I po ovim "groznim" fotkama se vidi da imaš puno toga predivnog
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 14:42
freeland dobrodošla, stvarno ti je velik vrt i prepun prelijepog, bujnog cvijeća Clap
predivne perunike, a tek ova astilba roza..ma sve za 5 Clap

inače...čini mi se da je Cimi pitala za zlatoglavicu....virni pa me ispravi ako to nije to
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1558

ajde slikaj ginko, molim te Smile imamdva pa se nikako odlučiti kamo da ih posadim...kako će brzo rasti? koliko su tvoji stari?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 16:29
Bravo kontesa, to i je zlatoglavica, zablokiraju nam vijuge kada su nam najpotrebnije!!!  Barem meni, ali to je od zuba vremena!!!Wink
 
 
Ja ti ginko imam posađen na čistini, jer jako razgrana vodoravne grane ali i vrh ti se penje u nebesa, ja sam svoj dobila od strica, odrezao mu je vrh pa sad umjesto jednog ima tri grane koje glume vrh. Ali zato ispod njega možeš posaditi more trajnica koje će pokušat neutralizirat miris odpadalih plodova kada za to dođe vrojeme!!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 16:36
Juuupppiiiiii!!!!!!   Međimurke, malo nas je ali nas ima!!!
 
Iz iskustva sa foruma zdravlje znam da su forumske kave urnebesne, sačuvaj bože da imam kaj protiv, uvijek sam "za"!!!
 
Ali znam da su najbolje kave u našim vrtićima, a vračaš se punih ruku!!!!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 10:24
smile227 Dobrodošla.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 16:50
E bogami dobrodošla draga moja i u ime nas bosanki i hercegovki, vrt a i cvječke su super a po pisanju mogu mislit i sve ostalo ,ma tako dobijem želju da skoknem na to Međmursko okuplanje i kavicu pa da zapjevamo i poigramo uz tamburice, a dotle čekam nove slikiceClapHug
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 19:09
veseli me što ćemo uživati u još jednom lijepom forumskom vrtu u koem ima prekrasnog cvijeća. Srdačnu dobrodošlicu ti želim,
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 23:47
prekrasan vrt, predivne magnolije i rododendroni! ipak imam istog favorita kao misty, to je jako divno, što je to jel se smije znati? :)

stvarno sam uzivala u ovim slikama, nadam se da cu i ja jednom imati takvo nesto :)

i dobrodosla!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 00:44

Predivan vrt !

Pozdrave ti šaljem iz ravne Slavonije i Srijema smile219
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 21:51


starinski, po domačem - štumbli u kamenjaru
Uploaded with ImageShack.us


prava ljetna racvijetala ruža, muž veli, kao ti, draga, opojna, trnovita,

 opasna


Uploaded with ImageShack.us

kane koje malo kasne, ja kasno posadila, ali sada ih imam samo ja, svima su već ocvale

Uploaded with ImageShack.us

dupli hibi, visok skoro pa dva metra

divlja šumska ciklama, po tome sam poznata, sve što vidim mora kod mene, i moj puž
 
Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



prekrasni grmić, metlastog cvijeta

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


nije kolni nego pješački ulaz u moje dvorište, a moja malenkost zatvara vrata, ali ih uvijek svima rado otvaram

Uploaded with ImageShack.us





http://img291.imageshack.us/i/p8230972.jpg/][/URL]


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 21:55
Predivno cvijeće i mnoštvo krasnih detaljasmile99
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:06
Lijep vrt i predivno cvijeće smile141. smile113
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:12
A vidi ovo kao u fimu
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:22


moja majčica veli da su to po međimurskom snehice, snahice
Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


plave iglice, i njih ima dosta, još više sam bacila, prekrasno se slažu sa žutim susjedima

Uploaded with ImageShack.us


E, ovo sam kupila pod nazivom Aralia elata, kupila sam u jesen goli kolac visine 3 metra,  beskrajno trnovito bockav, a imam i oko 5-6 mladica
 
Uploaded with ImageShack.us


ma na nju sam ponosna iako svake zime ozebe, pa ne kreće u visine nego samo mlade grane idu u širinu, ali ove zime ide u sanatorij na zimovanje, još da mi procvate, jel da hoćeš maco, jel da, šapni mi kada....

Uploaded with ImageShack.us


dio dalmatinske zagore usred Međimurja, 1 komad - 100kn

Uploaded with ImageShack.us


opet 1 od 100kuna
Uploaded with ImageShack.us

 moja jedina žuta ruža, zakasnio mi fotić na pupoljak
Uploaded with ImageShack.us


e ovo sam čekala, mi to zovemo breskvice, sjemenje pusa kada se dizrelim ima je u svim bojama, netko je napisao da su to lijepi dečki, mi ljepe dečke zovemo drugi cvijet, pokazat ću vam koji, moramo naletjeti na njega

Uploaded with ImageShack.us
<script src='http://img411.imageshack.us/shareable/?i=p8230954.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>
</noscript>
<script src='http://img411.imageshack.us/shareable/?i=p8230954.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>


ljubičasta djetelina i male tačke sa kamenjarkom kod Dine, a Dona je zvijer koja slijedi nakon epp-a

Uploaded with ImageShack.us

Pogled na kamenjar ispod smreke kroz boks Done, američkog staforda

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:27
Pa jednostavno mi nije jasno kako sam propustila pregledati nešto tako predivno kao što je tvoj vrt.
Bravo!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:54
Krasnih li slika!
smile55
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 23:00


čuvarkuća u kamenu, sorry malo mutna slika


Uploaded with ImageShack.us
<script src='http://img413.imageshack.us/shareable/?i=p8231002.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>
</noscript>
<script src='http://img693.imageshack.us/shareable/?i=p8230983.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

agava stara 20 godina

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ovo su gromade kamena o kojima sam vam pričala, a rasijala sam ih po cijelom vrtu, obožavam ih!!!  Ovaj cvijetak, od kamena desno, mi zovemo lijepi dečko, ivaj je nježno žuti, ali imam ih u svim bojama, čak i šotirane

Uploaded with ImageShack.us

mali kamenjar sa šarenolisnim bršljanom, za dijeliti,
Uploaded with ImageShack.us


visoka šumarica, bijela, a želim si roza

Uploaded with ImageShack.us

e ovo je moj ginko, nažalost podrezanog vrha, nije njegova standardna krošnja, ali on se trudi

Uploaded with ImageShack.us

Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 23:14

Bok freeland.Sviđa mi se tvoj vrt, a najviše ona ljubičasta biljčica sa puno latica i žutom sredinom (slika između ljetnih ljiljana i čempresa s hostom). znaš li koja je to biljčica i možda gdje se može nabaviti.

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 23:31
Cviće za pohvalusmile55ali koji busen kameleonasmile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.