Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 23:39


GRMIĆ SA ŽUTIM BOBICAMA i pogled na bočnu stranu vrta
Uploaded with ImageShack.us


predivan crvenolisni grm, kada cvate ima bijele kuglaste cvijetiće veličice naranče, a da, moram vas upozoriti na more žute boje koje ove godine prevladavaju u mome vrtu, prošle godine su to bile vodenike svih boja, predprošle mačuhice u žutoj i svijetlo plavoj boji, ali to trebam potražiti.

 
Uploaded with ImageShack.us


hibiskus rozi, ima barem 20 komada viška

Uploaded with ImageShack.us


prekrasno zelena travica

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


U prvom planu moja metasekvoja, mlada, očaravajuća, ujesen otpadaju iglice, a u proljeće se okiti svijetlozelenim mekanim iglicama

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Tulipanovo drvo, visine 4-5 metara, starosti oko 7 godina, još da se okiti cvijetovima o kojima samo gledam slike, valjda ću se doživjeti da vidim i njegove

Uploaded with ImageShack.us


Upload

opet metasekvoja, upss

Uploaded with ImageShack.used with ImageShack.us

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 23:59
sve mi je super, astilbe nisam ni zamjećivala do nedavno, ova roza je mrak Big%20smile sad će te se smijati, ali prvo mi je za oko zapeo plavi aster smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 00:59
Hvala svima koji su posjetili moj vrt, prošetali njime i uživali ako im se dopalo!!!
 
Hvala za svaku lijepu riječ, to jako hrani ego i daje mlazni pogon za daljnje radove, pozdrave uzvračam svima , ispričavam se što nisam zavirila u sve vrtove, zdilja vas ima mnogo, ali bacila sam oko u vrt malog kaktusa, triše, retrivera Sare, i još nekoliko vas, ali da otvorim svoj vrt vama ponukao me mali Gogo, mali Gogo ti uopšte nisi mali, mislim da si veći od mnogih nas!!
 
Za sada se odmorite malo od mene, vi koji ste već pogledali moj vrt, navratite još ponekad, a vi koji ćete tek svratiti, uživajte, budite dobrodošli ali mene nema doma. Idem bacit oko na prekrasne bugice, palmice, kamenje, napasat oči na čarobnim albicijama, između svakog cvijetica okupat ću se u moru, ukratko odmorit dušu i mučit oko i ......naravno napunit baterije za sljedeće poslove!!!! Uh, neide mi iz glave Trišin pogled na mimozu i more, opet ću ga sanjati.......pusa
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 15:22
Još jedan predivan vrt iz Međimurja Hug, ja ću još navratiti i ako te ne bude doma, tiho ću šetati i uživati.
 
Imam ti roza anemone, kad se vratiš doma šalji mi adresu na PP, lijepo se provedi smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 15:39
predivan i bogat vrt! Ugodan odmor ti želim!
lijepi pozdrav
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 12:34
Taj tvoj šarenolisni bršljan za dijeliti mislim da je tzv kameleon.Ako je za dijeliti forumašima javljam se kao primateljica.Volila bi ga imati.Wink
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 13:47
Ljepota u našem Međimurju, baš me veseli!! Više nikaj od cvijeća ne bacati (iglice), sve viškove čuvaj za nas Thumbs%20Up .
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 14:01
predivno dvorište imaš i puno različitih vrsta Clap
baš mi je drago da si uslikala ginko...koliko je taj star?

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 14:12
U našem malom Međimurju ima prekrasnih vrtova,čula sam se s tobom preko pp a danas sam otkrila da si otvorila svoju temu,BRAVOClap.Daj mi reci gdje preko zime držiš hibi visok 2 metra,ili sam ja to krivo vidla?
Mislim da ti Otok još nije bila u posjeti,vidjet ćeš šta će ti reći za kamenje s mora,makar su za 100 kuna.Wink
Ako bog da uskoro ćemo imati međimursku kavicuTongue
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 07:12
Ne samo da imaš lipo cviće nego i lipa ukrasna stabla u okučnici,svaka častsmile57smile55
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 08:13
Vrt ti je predivan
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 11:45

Svaka čast, vrtlarice! Oduševljen sam.

Vrt je prekrasan..... pravi botanički vrt. I pun je ko oko, a to obožavam.
Kod tebe bi se imalo što istraživat danima i uvijek bi se našlo nešto novo, neka nova biljka, neki novi dizajn, neki novi skroviti kutak....
 
A najviše me se dojmilo što si i psu uredila krasan pogled na kamenjar iz njegovog boksa....hehe....to može samo onaj tko je zaista zaljubljen u biljke, životinje, prirodu i život uopće! 
 
Ne znam što bih na kraju, osim da skinem kapu i poklonim se majstorici! Tongue
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 13:20
krasan vrt! sve veselo živahno,vode ne fali,vidi se! Clap
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 23:36
Hvala svima koji su posjetili moj skromni vrt dok me nije bilo!!!!Drago mi je da vam se svidjelo mojih ruku djelo, jasno da fizički umara ali zato psihički odmara, a to nam je u današnje vrijeme najpotrebnije, a vaše pohvale samo su daljnji poticaj za nešto novo, a kreativnosti  ne manjka.

Odmor je završio. još da prestane kiša i bit će novih slikica. Sa odmora se vratila gepeka punog kamenja, kaktusa, samoniklog bilja, ukrasnog grmlja, sada da mi neko veli da je iz Istre, najrađe bih se pojela, da znam da sam kraj nekog prošla a da nisam ni znala!!

A moj potpis velika je zahvala svima a posebno malom gogu!!


Vrtlarica, zaljubljena u biljke, životinje, prirodu i život!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 23:45
Predivno cvijeće, smile99

Znači i ti si kolekcionar kamenjaLOLWink
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 23:55
Draga smrcko, ne da sam kolekcionar kamenjam, ja sam obožavatelj kamenja, odakle god da se vračam, nosim kamenje kući, a u svakom kamenu vidim nešto, poruku koja je namjenjena meni, najnoviji, nećete vjerovati - vučedolska golubica, kada je sliknem, htjela bih ćuti od vas da li sam u pravu!!  Ali mene je oborila sa nogu!!!!!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 00:13
Za cvijeće koje se treba unositi preko zime, zatvorila sam terasu sa južne strane kuće,površine nekih 25 metara kvadratnih, preko ljeta su tu samo kaktusi, orhideje, ogromni filodendron monstera i drvo života, a preko zime se to pretvara u tropski vrt sa obiljem sunca, palmi, oleandera, hibija i bugica, nažalost mimozama je bio presuhii zrak i nisu preživjele, ali zato sve ostalo uživa a najviše ja. A najljepše je piti kavu i iz toplog zimskog vrta u sumrak gledat kako pada snijeg.
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 00:23
smile73 I ja ti želim dobrodošlicu među nas biljkoljupce.
Imaš predivno cvijeće, a kamenje je smile227 
Kada budeš dijelila višak cvijeća, reznica ili drugo i ja sam tu. Sviđa mi se šarenolisni bršljan, dupli hibiskus, plava iglica, snježnica, astilba, visoki cvijet sa žutim zvjezdama.
smile78
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 01:54
Hvala još jednom na dobrodišlici, pohvalama na slikicama, a sa djeljenjem neće biti nikakvih problema, ima se!!!!   Laku noć noćnim pticama!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 08:30
Ohoho pa to je pravi arboretum!!! Baš mi je drago Freelandice da si s nama, odmah se vidi da je ova biljkoljubav dugogodišnja, ne rađa se ovakva ljepota i bioraznolikost preko noći. Već s ovim uvodnim stranicama si nam jako obogatila forum smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.