Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 05:46
Sve je tako veselo i šareno kod tebe free, a ovaj "otočić" je prelijep!!!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 06:56
Bok ružica, i ja sam došetala do tvojeg divnog vrtića! Sve ti je lijepo rascvjetano i znam koliko te to raduje!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 08:45
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Sve je tako veselo i šareno kod tebe free, a ovaj "otočić" je prelijep!!!
 


I meni je otočić za 5+!!!!!!!!!!!

Ali i hoste i ona roza Astilba!!!!!!!!!!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 10:35
smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 12:26
Hvala vam, drage moje, na svakoj posjeti i svakoj pohvali, nekako mi to ovih dana više znači nego inaće, donosi mi više radosti, više volje......zato mile moje, šaljem vam svima velikkuuu  smile78  !!!!

Uploaded with ImageShack.us   I jedna smile78 mojoj sekici uz sličicu njezine omiljene ruže !!!!

Mali kaktus, pometen sandučić, sa zakašnjenjem,  znam da si htjela biti uz mene, iako je tvoj pp otišao u vjetar, razumijemo se i bez riječi, hvala ti!!Heart

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 12:34
Ženo, danas sam na placu vidla moč. hibiskusa, pregledala sam mu lišće, no ni ja ti nemam ništ takvog ni u vrtu, ni u teglicama!!1
Šmrc!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 12:54
Ma kolika mu je bila cijena????  smile128 Pa makar kupimo pola-pola, da se uštedi!!  Ionako je slatko dijeliti, ti si barem naletjela na njega a ja ni prismrdila blizu!!

A u mom vrtu, u jednoj maloj teglici, koja je ostala u hladovini, u dalekom kutku, postoji nešto što sam pronašla i sada gajim veliku nadu da je to on, MČ!!!  I sada držim fige da preživi dok se ne vratim!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 13:26
Free, ženska je rekla 50kn!!!
Tamnocrveni, relativno visok. al mi je zgledal malo žgoljav!!!

Nadam se da bu to to!!!
Kam se spremaš, na GO?
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2011 u 10:03
Vidim nikog nema, ajde da malo zalijem vrt!!!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2011 u 20:08
prekrasno
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2011 u 20:52
Lovro se ponudila da ti zalije vrt,odoh ja daljesmile78
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2011 u 12:12
Hvala Lovro i mali kaktus na brizi oko zalijevanja cvijeća!!!   Zato me je današnje jutro posebno obradovalo: mnoštvo biljčica je procvalo za mog odsustva:  Natalyna crvena monarda, prekrasne Hortine tritome, Mirina rođendanska ruža,  ma cijeli vrt je prekrasno rascvijetan!!

Nakon prekrasnog odmora, prekrasnog druženja sa ekipom 051, imam krasno mjesto za odmor gdje mogu mirno i opušteno slagat dojmove !!!!

Mali kaktus, za tebe imam posebno iznenađenje, Od Korjenčice ti stiže krasan rijetki bodljikavi ljepotan,  smile134!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2011 u 21:25
Dobro došla kući draga moja Free,a još i izneneđenje nosišTongue.
Vjerujem da si se lijepo odmorila i napunila baterije.I šta kažeš za jednu kavicu?Tongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 10:08
divno je prosetati se tvojim vrtom
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 12:24
Došla kući,a nema teThumbs%20Down
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 13:50
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Došla kući,a nema teThumbs%20Down


Upravo tako mali kaktus!!! U ovih par dana uništila sam u vrtu ono malo noktiju kaj sam uzgojila na moru!!  Opet bih trebala na GO da sredim ruke!!!   Kod mene se u vrtu sve udvostručilo!!!!  Pa tako i drač!!!  Više ga ne odvozim tačkama već autoprikolicom!!! 

Ali zato redovito slikam u pauzama, pa će slikica biti!!  MM mi je kupio novi fotić za more, još mi se dogodi da s..... koju sličicu, ali jako se trudim da slike budu lijepe, za cjenjeno pučanstvo koje mi je jako drago!!

A za kavu sam UVIJEK spremna, a ti znaš gdje sam, pa uostalom, već ste me zatekle s ručnikom na glavi, pa onda me možeš zateći i zemljanih ruku i koljena!!  Samo ti doleti, dio vrta za smile142  je bio spreman već sljedeći dan kad sam se vratila!!! Žao mi je kaj si imala tuću, a novi gospar te već čeka!!  Si možda bocnula odlomljenu granu, jako lako se prima!!  A nemoj bacati ni teglu sa korjenom, potjerat će!!

Iznenađenje je posađeno i čeka te!!!  smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 22:57
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 20:13

Ova sličica je samo jedna od slika koje su mi uljepšale GO!!!  Neke ću zaboraviti ali ove sigurno neću!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Dragi Muhlenbergija, hvala ti na prekrasnom poslijepodnevu i na prekrasnim biljčicama!!   Jako ću ih paziti i misliti na tvoj vrt!!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 20:34

Sličice koje vam poklanjam nisu da gledate mene nego ljepotice kraj mene:



Uploaded with ImageShack.us

Prekrasna dipladenija u Barbarigi, kojoj ne uzimam pelcer nego popravljam veliku granu, mladicu,  koju su već otkinuli prolaznici a ja nisam mogla proči da je ne posložim prije nego je tko torbama ne odlomi!! Časna riječ, nemam pelcer!!


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Nešto za pamčenje iz Rovinja, ne mislim na zgradu, naravno!!

 

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Prekrasna lagerstremija



Uploaded with ImageShack.us

Boja-tiha patnja-nedosanjani san!!  A moja ruka-nočna mora!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 20:56


Uploaded with ImageShack.us

Prekrasni agapantusi, i bijeli i plavi



Uploaded with ImageShack.us
Tiha patnja

Mirini oleandri


Uploaded with ImageShack.us

Na ovo mjesto me nešto vuklo, i prije nego sam znala za Miru!!  Kako je lijepo vratiti se na draga mjesta!!


A barba me i dalje čeka i plete mrižu svoju!!
Uploaded with ImageShack.us

Moja šarmantna domaćica, raspoložena kao uvijek!!  Stavros čini čuda!!



Uploaded with ImageShack.us


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.