Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Bonsai
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Azale
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Azale

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2007 u 17:47
ma ok to sam ja tu plakala zbog pomoći oko onog fikusa(nešto previše vode ima pa da ga suzama ne potopim)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mario View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 88
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mario Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 08:44
Evo kako je moja zamisao realizirana. Ja sam jako zadovoljan a vi slobodno iznesite primjedbe, vjerujem da svi više vidimo od jednog.
Ljeva fotka je stanje azale nakon prezimljavanja, a desna fotka je azalea nako 10 dana laganog rada po koji sat uveče.
 
 
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 10:03
wow stvarno je predivno!!!! sad znam koga cu gnjavit ako prenesen drvce iz prirode smile55
Per aspera ad astra.



Na vrh
Mario View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 88
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mario Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 12:55
Originalno poslano od člana Zvjezdana Zvjezdana napisao:

wow stvarno je predivno!!!! sad znam koga cu gnjavit ako prenesen drvce iz prirode smile55
 
Hvala!
 
Zašto AKO, prenesi drvo i gnjavi me Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 08:16
prekrasan jesmile93
Još me od jeseni drži traženje drva po šumi,sad me samo"tjeraš" da još više tražim.Wink
Na vrh
Mario View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 88
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mario Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 13:10
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

prekrasan jesmile93
Još me od jeseni drži traženje drva po šumi,sad me samo"tjeraš" da još više tražim.Wink
 
Hvala!
Trzni malo sa sobom, sad je vrijeme za iskapanja Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 03:13
A di je nastavak priče, taman sam zagrizla?Shocked
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mario View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 88
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mario Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:09
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 23:11
Šta reći na ovo!!!!!
Nemam riječi kojima bi opisala svoje divljenje..no imam pitanje(ko i uvijek)Kako su cvijetovi tako različiti???
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 23:48
Fantazija smile227

Meni se čini Saša da su tu dvije vrste azaleja isprepletene.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mario View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 88
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mario Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 07:45
Hvala na pozitivnim reakcijama!
Prije par dana sam postavio i mahovinu ispod drveta, pa sve izgleda još bolje, barem meni, no nisam zadovoljan sa posudom i nadam se da ću do 9mj uspjeti nabaviti primjerenu posudu.
Kaj se tiće boja cvijetova, to je i za mene tajna, sumnjao sam na sto čuda, no nisam otkrio pravi razlog. Vjerojatno neka japanska genetika ko će ih znati. A ono sigurno što nije, nema tu ispreplitanja, ovo je jedno drvo od početka do kraja. Mislio sam i da su ucjepili razne grane, no detaljnim istraživanjem i to je isključeno, jer cvjetovi na jednoj grani i na izbojima koji su se dogodili u 2g kolko je drvo kod mene postoje 3 boje cvijeta.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.