Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - radovi malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


radovi malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 21:48
prekraso, svi su lijepi, ručni rad i ne može drugačiji biti, posebno me se dojmio onaj sa božićnim motivom!
ove starinske kuharice je imala i moja mama, morati ću je pitati gdje su joj, pa ću ih i ja ispeglati!
heklano je isto prelijepo!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 06:52
A baš su mi fora ovi kuhinjski zidnjaci sa savjetima kuharicama, sjećam ih se iz djetinjstva!! LOLLOL Tvoji heklani radovi su odlični, a i lijepe ružice si našila!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 12:22
Jako lijepo, jako lijepo!

A zidnjaci su priča za sebe... gotovo svi mi malo stariji sjećamo se iz djetinjstva tih "slika" na zidu tople kuhinje u kojoj se odvijao sav obiteljski život, u kojoj je uvijek bio "muving", gdje se jelo, pričalo, pisalo zadaće, slušalo radio, štrikalo...  Ti zidnjaci su davali jedan topal, opuštajući, domaći ugođaj kakvog je sve manje u našim današnjim "sterilnim" kuhinjama.


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 18:16
Hekleraj ti je prekrasan a zidnjaci i mene vratili daleko, daleko u djetinjstvo Clap !
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 01:19
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

Jako lijepo, jako lijepo!

A zidnjaci su priča za sebe... gotovo svi mi malo stariji sjećamo se iz djetinjstva tih "slika" na zidu tople kuhinje u kojoj se odvijao sav obiteljski život, u kojoj je uvijek bio "muving", gdje se jelo, pričalo, pisalo zadaće, slušalo radio, štrikalo...  Ti zidnjaci su davali jedan topal, opuštajući, domaći ugođaj kakvog je sve manje u našim današnjim "sterilnim" kuhinjama.





...Cimicifuga je tako lijepo sročila misli koje u potpunosti odgovaraju mojim osjećajima dok promatram divote koje si napravila...sve je iznimno lijepo, posebno onaj nadstolnjak s leptirima, ali zidnjaci su posebna priča...bude nostalgiju, toplo mi je oko srca dok ih gledam....sve čestitke za izniman trud i veliko majstorstvo smile55
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 06:43
Hvala svima na lijepim riječima,to mi daje poticaj za dalje......ova zima će izgleda biti duga....
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 07:37
Predivno,ali kuharice su probudile duboke emocije u mene,moja mama ih je vezlasmile86
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 18:10
bravo kaktusćiću fenomenalno baš si me i ovdje oduševila

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 17:59
Znala sam da ću vas sa mojim kuharicama dirnuti,hvala svimaTongue
 
 
 
 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 18:15
kako lijepi radovi, za ovaj rad u nas reču toledo rad!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 21:34
MKaktus imaš vrijedne ruke iz kojih niću prekrasni radovi, jako lijepo
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 07:52
Hvala lijeposmile78
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 08:27
Ovaj zadnji je predivan! smile58 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2010 u 12:17
Krasan je ovaj stolnjak zadnji!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2010 u 15:14
Ovo je božićna tema
 
 
 
 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2010 u 22:26
Lijepi vezovi sa božićnim motivima. 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2010 u 23:19
prelijepi su ti ovi božićni radovi, ovi sa božikovinom su mi posebno lijepi u svojoj jednostavnošću!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 09:50
Hvalasmile78
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 11:18


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 17:12
Božikovina na platnu i u vazi - pun pogodak!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,277 sekundi.