Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vilmač
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vilmač

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 49>
Korisnik
Poruka
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 21:55
Originalno poslano od člana VILMAČ VILMAČ napisao:


Ne znam šta je ljepše saksija ili kaktus.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 22:12
Mislim da jedno slavi ljepotu onog drugog, ma kojim redom da krenem. smile227
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 10:21
gioiaaEmbarrassed
retriver sara Embarrassedhvala vam što ste došle u moj vrt,ja u vašima redovito punim baterije!!
kat reaSmile ono bijelo na vrhu kaktusa  je tako nježno,mekano izgleda kao pamuk,kako mi se čini bit će još cvjetova!
 josipa Tongue
waterlily Tonguehvala na posjeti
cure drage ako sam nekog zaboravila sorry,nije namjerno:
uveselile ste me svojim komentarima, od Hearthvala svimasmile79
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 10:26
Krasni su ti kaktusi, naročito ovaj sa ponovljene slike.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 10:28
kasnim kao i obično Embarrassed
hvala na onoj prekrasnoj ružici Big%20smile
sve pohvale za tvoju kolekciju kaktusa i sukulenata Clap ova teglica sa školjkicama i kamenčićima je baš super Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 10:53
Prekrasna kolekcija, prava si konkurencija Nihi, sad je idem malo zezati, da ima i ljepših kaktusa Wink
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 13:56
Bravo Vilmač Clap, sve sami kaktusi kapitalci, još u cvatu...
život je more
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 13:59
smile227još ljepote!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 14:06
Odlično! Samo daj još slikica!
Zbog maminog kaktusa na terasi, na koji sam se ubo bar 100 puta u djetinjstvu, mislio sam da nisam ljubitelj kaktusa..... ali sad kad vidim tvoje....hm, kao da se u meni počela budit neka nova ljubav prema kaktusima Tongue.  Prekrasni su.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 14:28
ovo mi je slika s mobitela od 24.01. kaktus je cvjetao iako je boravio ispod prozora u dnevnom boravkuSmile
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 14:35
a što je ovo? dobila sam 5 zrnaca sjemena od kolege s posla, a on je sjeme dobio od sestre koja živi u australiji.sestra kaže da je sjeme s tajlanda te da je to neko malo nisko drvo koje cvjeta šarenim resama. jedva čekam da malo poraste pa da vidim.
ako nešto znate o ovom neobičnom drvcu, pišite!
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 14:43
otoksmile162
kontesaa
trša
mali gogo
lantana
svima hvala na posjeti mom malom carstvu!Tongue
ljubav prema kaktusima otkrila sam davno,volim sve vrste cvijeća,al kaktusi su mi nešto posebnosmile159
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 14:54
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 20:51
prekrasna kolekcija zaista,sve naj a saksija je zaista posebnasmile141
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 08:48
Vilmač, ta biljkica ti je caesalpinia ili poincijana i za jedno 3 godine možeš očekivati prvo cvjetanje, a čest je gost u našim vrtovima uz more.
Slika s neta:
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:34
-o,kakvi divni i ponosni bodljikavci,svaka čast VILMAČ...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:43
smile227Za ove zadnje rascvjetane!Na prethodnoj i ovoj strani!Big%20smile
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:57
antonija,Smile
tija,cure hvala vam!Smile
sarajkaTongue,i meni je saksija posebna:dobili smo je od kumova MM,mislim da je nastala u Karinu kraj Zadra!
Retriver Sara:jedva čekam cvjetove,samo ma zanima koliko ovo drvce naraste da znam gdje ga posadit?
kika 56Smile
baka Smile,hvala svima na posjeti i na komplimentima mojim ljubimcima! pozz iz Hercegovine!smile78
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 10:21
prekrasna kolekcija bodljikavca   
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 12:57
Originalno poslano od člana VILMAČ VILMAČ napisao:

Imam običaj prvo sve pregledati, sve cviječkice, pa i pikavce, zbilja imaš kolekciju kapitalaca pikavaca ali ja sam se zaljubila u ovu ukrasnu teglu, iako nisam čitala dalje morala sam ti se javiti, uvjerena sam da si teglu ukrasila sama, prekrasno, sada idem dalje škicati, ne sumnjam da će togA BITI JOŠ!!!! 
 
 
Sada vidjeh poincijanu, joj kaj je krasna, znači treće godine cvjeta, to znači da bi i u tome mogla uživati sljedeće godine!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.