Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vilmač
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vilmač

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849>
Korisnik
Poruka
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 21:03
Vilimač lijepo ti je cvijeće drvce posebno a gdje su ti slike plavog neba?to me podsjeća na djetinstvo ležanj u cvijetnoj livadi sa pogledom u nebo oslikano oblacima koji stvaraju slike na plavome platnu mislim da i tu imamo nešto zajedničko
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 22:24
Prekrasno! Ovo je divno smile39


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2011 u 07:23
Vilmač, ovakvo drvce imam i ja, ali je malo, malo. Izniklo je iz sjemenke. Pretražila sam sve po tvojoj temi da vidim koliko mome treba da bi bilo ovako predivno. Mislim da je to clerodendrum trichotomum - meni stablo sa najljepšim cvijetom! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 08:54
mirjamTongue
anaidaTongue
gioiaaTongue
otokTongue
bakaTongue
gospina travaTongue
2201teaTongue
blue skyBig%20smile.. ne znam , u zadnje vrijeme nisam zapazila ništa što bi me negnalo da slikam nebo... ili sam previše zauzeta zemnim stavarima!?
emillyTongue
hoyaTongue, ne znam kako se zove ovo drvce bila je to sadnica od nekih 60ak cm, kad smo da posadili prije 2 i pol godine, ne brini raste jako jako brzo! pozzzz svima i hvala što me posjećujete i kad ja nisam doma, pa moji ljepotani uvijek imaju društvo!LOL
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 09:23

Ovo je jedan od najljepših okučnica koje sam vidjela ! Tako planski urađeno , prekrasno ! Ovaj nivo nikada neću dosegnuti ,,, ali ipak ću ukrasti barem koju ideju !
Hvala što si nas pustila u svoj vrt da uživamo !
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 15:25
Kaktusi u cvatu su pravi kapitalci Clap
Clerodendrum t. ima prekrasne cvjetove, nadam se da će i moj brzo procvasti.
život je more
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 17:01
Negdje sam pročitala da voliš kaktuse,to je evidentno kao  i činjenica da kaktusi tebe obožavaju.smile183smile92
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 08:51
Tonguedobro vam jutro! evo , već je dobro zahladilo pa je i većina mojih ljubimaca već unutra! ovo su najmanji primjerci:
 
 
 
 
iako sam im neki dan mijenjala zemlju neki i dalje cvjetaju:
 
hoya je itekako narasla, izgleda da joj se sviđa mjesto uz istočnu terasu, a samim ti i blago jutarnje sunce:
 
stara cvjetna stapka na orhideji se osušila, a ona i dalje lijepo raste:
 
pitanje za sve one koji imaju iskustva sa orhidejama, dali je ovo možda nova cvjetna stapka!?
 
malo jesenjeeg ugođaja..
 
ovako ih uvijek imam na okuWink
 
dracena:
 
ovo sam našla u prirodi i jako mi se svidjelo.. ne volim kupovno suho cvijeće, a ovo mi je prirodno i lijepo:
 
šeflera:
 
neke biljke žive i u hodniku, jer mi muž kaže da nem je dnevna soba kao prašumaLOL
drvo života:
 
neki kaktusi su još vani:
 
 
i spatifilum za kraj:
 
 
 
 
 
 
 
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 08:55
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 15:16
Je, je... na orhideji cvijetna stapka je! Bit će uskorosmile64
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 16:59
hvala emmily, baš si me obradovala!Embarrassed
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 10:47
prekrasni su ti bodljikavci! lijepi si aranžman složila!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 11:13
prekrasnosmile57
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 11:38
Uživancija !!, Vratila sam se skroz do šestog mjeseca, imala sam i u čemu uživati. Izdvajam cleome, kaktuse i clerodendron Hug.
Clerodendron imam i ja, jako je star, kad mu se posuši koja grana na zdravom djelu odmah potjera mladu i tako se stalno obnavlja, a od mladice raste jako brzo. Par puta su valjda ptice raznesle sjemenke jer je niknuo na više mjesta na livadi i brzo narastao Thumbs%20Up.
Imaš jako lijepe kućne biljke Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 12:03
smile227smile57
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 10:02
zdravo svima!  cvjetno šarenilo je na izmaku snaga, al nađe se još po nešto:
 
 
 
 
 
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 16:18
Ima, ima kod tebe još boja i ljepote..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 16:59
smile227smile227smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 12:48
kod tebe uvijek sve pod konac,rascvjetano,uredno,složeno ma prekrasno,tvoji bodljikavci koje si mi  poklonila lijepo napreduju,hvala još jednom na njima,a vidim da ih imaš  podosta i prekrasni susmile113
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 13:06
Vilmač smile71 kod tebe je sve prekrasno...kaktusi su prekrasni u cvatusmile93svaka čast..kolko god da sada još ne cvjeta,orhideja ti je divna i zdrava.Ima ljepe velike listove,to mi se jako sviđa kod njih.Nadam se da bu brzo procvala pa da vidimo fotke u cvatuWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.