Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.3 Jesenski swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.3 Jesenski swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 16:10
ne,ne plakati Hug evo ga,slova podebljana,jel sad ok?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 16:26
O, rose, hvala na podsjećanju da si imala međunarodnu swapicu, ali tko bi se sjećao božićnog swapa, to je taaako davno bilo Cool
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 16:32
smile213 a i 7 mi je sretan broj.....bit će ovo jaaaako dobar swap....
hvala rosasmile79
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 21:42
mogu i ja ?? smile202   
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:42
kami,ja sam sudjelovala u 2 međunarodna,mare drago mi je da si zadovoljna,meni je 4 sretan broj a peta na popisu Confused

Bi-Biljna,naravno da može Wink
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 10:38
mogu? Embarrassed

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 13:12
naravno!smile213
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 16:40
Ej curke i ja sam za!!!
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 16:45
Pošto mi je ovo prvi neznam kaj trebam raditi i kako to ide, pa bi ljepo molila da mi netko to objasni.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 17:18
evo ovako ukratko objašnje: napravite svoj rad npr: naušnice,ogrlica,itd.... kad ja izvučem parove tad svoj rad saljete svom partneru a partner vama salje svoj uradak. to je swap ili sa engleskog na hrvatski  razmjena.

iza mene je otprilike 20 takvih swapova i od svakog swapa imam po jedan rad koji sam dobila od svojih swap partnera. taj rad ostaje vama za uspomenu na sudjelovanje u jesenskom swapu.

jesam li uspjela bar malo objasnit?Tongue upisani!
Na vrh
rockgranny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rockgranny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 20:10
Samo što sam se registrirala, a ono swap.
Obožavam swapove.
I prijavljujem se odmah.
 

Moj blog: http://krpeizakrpe.blogspot.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 20:19
me mogu odoliti a da ti ne pošaljem pusu.....pusa iz rijeke za rockgrannysmile78......drago mi je da si tu......
sorry rosa na skretanju s temeCry
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 21:27
rockgranny dobro nam došli! molila bih sve nove članove koji sudjeluju u swapu da otvore na forumu svoju temu i da nam predstave radove kako bi vasi swap partneri znali otprilike sta radite,sto volite i sl.

mare no frks,nisam zloća pa prastam mini skretanje sa teme
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 21:54
heeej evo jos jednog kandidata za međunarodnu razmjenu!smile126
mogu?
Svakoga dana, u svakom pogledu, sve više napredujem.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 21:59
ma naravno da može!
Na vrh
Suzica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 07:25

Evo i mene, prijavljujem se za Jesenski swap 2010.  Smile

Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 10:23
prijavljujem se i ja.pozdrav
Na vrh
SunčicaVŽ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunčicaVŽ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 10:44
Vidim da ima hrabrih novih pa ću i ja skupiti hrabrost i prijaviti se za svoj prvi swap :-)
Baš se veselim :-D
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 12:21
uuu,koliko nas je,bravo! dodam vas poslje sa mog kompjutera,jučer kad sam pisala sa drugog,sve mi se poremetilo,drugi pretrazivač interneta na koji nisam navikla pa mi je jučer samo takav nered napravio u editiranju posta. a onda sam morala sve ispočetka.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 15:22
I ja se prijavljujem!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.