Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.3 Jesenski swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.3 Jesenski swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 08:21
Originalno poslano od člana Jasenka86 Jasenka86 napisao:

ja sam poslala kami danas paketić
samo te molim kami da poslikas,moj fotić ne radi

Pofotkam čim stigne, ja svoje tebi šaljem sutra ili preksutra, nisam stigla Wacko
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunčicaVŽ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunčicaVŽ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 12:01
Uh, sad mi je lakše kad vidim da nisam zadnja...
U utorak sam konačno podigla paketić od Olive :-) i reakcija je bilasmile227 nismo dogovarale što ćemo i kako ćemo, a ono ukrasila isti predmet kao i ja...jedino je njezin puno ljepši i pedantniji od mojeg...meni je asistirala moja 21 mjesečna pišulja smile44
Ali kako su mi se svi porazboljeli nisam ga stigla poslat do jučer...
Slikice šaljem večeras :-)
 
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 22:24
Draga Rose danas ti je poslan paketić, javi kad stigne.
Nadam se da će ti se svidjeti, oprosti što nije savršeno i što nije nešto extra super cool, ali jednostavno nisam stigla bolje napraviti zbog faksa i posla. I oproti što sam tek danas poslala.

Pozdrav svima.

Super su vam swapići.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 12:01
Dobila Jasenkino jučer, jako mi se sviđa, raskošno i jesensko, svi ostali ćete se diviti drugi tjedan Smile
Poslala svoj paketić tek danas, nisam ranije stigla, a stići će najranije u srijedu zbog blagdana Tongue
Imam pofotkano i svoje i Jasenkino pa ću proslijediti fotke rose nakon vikenda.

Ovaj swap smo sve bile malo zauzetije drugim stvarima sve mi se čini, plodna jesen, nema što, samo da je moving Wink
smile159 Svim swapicama koje su nas razveselile svojim radovima dosad čestitam i bravo na izvedbama, svaki rad poseban za sebe, u tome je i čar swapa Big%20smile
Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 12:08
a dobila si,a nadams se da ti se sviđa

ja sam bila malo skeptična i gledala sam jedno 2 dana u to,što sam više gledala sve više mi se sviđalo,tako sam ga i poslala(inače prije toga sam krenila raditi drugi rad,ali mi je bio grozan,tako da sam krenila s novim,tim kojieg si sada dobila)
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 12:13
@Jasenka: naravno da mi se sviđa, hvala ti, pročitaj mail ;)
Kad tek vidiš što sam ti ja poslala i koje anegdote imam uz tijek radova, mislim da bolje da se više ne prisjećam što sam sve htjela,
a nisam stigla ili nisam uspjela ili sam zaboravila da sam htjela LOL

Nadam se da će nekima danas stići pošiljke pa da do utorka bude novih fotki Cool
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 14:57
Originalno poslano od člana Linaaa Linaaa napisao:

Draga Rose danas ti je poslan paketić, javi kad stigne.
Nadam se da će ti se svidjeti, oprosti što nije savršeno i što nije nešto extra super cool, ali jednostavno nisam stigla bolje napraviti zbog faksa i posla. I oproti što sam tek danas poslala.

Pozdrav svima.

Super su vam swapići.
linaaa draga,nebrini,meni se sve sviđa,jedva čekam da mi ga smile230 donese
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 22:46
naš sljedeći par koji je razmjenio svoje swap radove su Mare nostrum i file!


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:04
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Curke, ovo je divno! Primavera, svijećnjak me osvojio totalno! Je li pravo lišće ili? Heart


 Smile ...hvala ti Izzy, ova vrećica od Lluvije je pravo malo remek-djelo... prekrivena je prekrasnim cvjetićima svih veličina a svaki je sastavljen od nekoliko komadića organze...predivan rad za koji je potrebno izuzetno puno vremena, strpljenja i ljubavi i gola slika to ni izdaleka ne može prikazati...nadam se da će Lluvia u svojoj galeriji objaviti i fotku iste vrećice s prednje strane gdje se nalazi i centralni cvijet prekrasne rubin crvene boje...cijeli paket odisao je velikom pažnjom i stvarno sam presretna što sam baš ja bila sretnica koju je Lluvija darivala smile71


...svijećnjak koji sam ja namijenila Lluviji, obložen je...a čime, nego polimernom glinom Wink ...najprije 2 sloja tekuće polimerne gline koju sam samo malo tonirala zlatnom akrilnom bojom, učvrstila u pećnici, a zatim nanijela listove koje sam dobila utiskivanjem pravog lišća u več pripremljenu plahticu polimerne gline u bojama jeseni....nakon pečenja samo sam ih patinirala smedjom uljanom bojom i dobro ispolirala, a rub malo ukrasila zlatnom akrilnom bojom....kutijica je bila samo ambalaža, ali ipak, bilo je ljepše malo ju ukrasiti salveticom i bojama.... slijedi još jedan mali dodatak koji nisam stigla napraviti u roku predvidjenom za slanje swapova, no to ide ovaj tjedan...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 11:02
stigao mi je paket od kami,možeš staviti slike

 nemogu izraziti  svoje oduševljenje,puno puno hvala
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 12:37
@Jasenka: drago mi je da je brzo stiglo (Bravo HP LOL) i da sam te ugodno iznenadila Smile

@Rose: Hoćemo još, hoćemo još ! ! ! Cool
@File: Hoću tvoju torbu, hoću tvoju torbu LOL
Mare&File: predivna razmjena, tako jesenski, a tako ženstveno Embarrassed
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 13:51
Jasenka 86 i kami


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 13:53
ja sam danas na poštu išla predignit swap od line! ja sam svoj poslala u dan razmaka tako da bi ga lina trebala danas dobit. čekam samo da mi javi dali ga je dobila
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 14:40
Monna i ja smo se razmijenile! Ajme, dobila sam nešto divnoooo! Rose, možeš objaviti kolažić! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 16:53
ok.....! evo kolaža,naše monne i izzy!



Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:06
Draga Rose,

Meni još nije stigao tvoj paketić.
Da li se tebi sviđa što si dobila od mene?

Sorry što nije lijepše i nije više nisam imala vremena.sorry

Ostale cure svaka čast radovi su vam predivni. :))
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:36
Originalno poslano od člana Linaaa Linaaa napisao:

Draga Rose,

Meni još nije stigao tvoj paketić.
Da li se tebi sviđa što si dobila od mene?

Sorry što nije lijepše i nije više nisam imala vremena.sorry

Ostale cure svaka čast radovi su vam predivni. :))


onda bi morao doći sutra s obzirom da smo ga u dan razmaka poslale jedna drugoj. ne da mi se sviđa,već sam oduševljena swapom! prekrasan,super si ga napravila. drago mi je sto si mi u ovom swapu bila partnerica
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:51
Drago mi je da ti se sviđa, to mi je jedino bitno.

Pitanje za sve:
A jel mozemo imati i Bozicni swap s temom Bozic?

Pa da već sad krenemo raditi radove?
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:57
slažem se s Linom, i ja sam ZA!! Tongue
 
btw, swapići su taaakoooo dooobriiiii!!!! ne mogu izdvojiti niti jednog, svi su prelijepi smile89
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
rockgranny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rockgranny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 19:58
I ja sam već naveliko u Božiću, a našlo bi se nešto i za swap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.