Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pandin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pandin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 36>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:52
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:56
a ovaj jaglac nikako uslikad pa da boja bude kao sto je ovdje je vise ljubičast nego što je 
a ovog bijelog juce susjeda donjela višak joj pa eto da se ne baci , a bas se potrefilo da ga nemam 
malo ajuge 
i jos jedna za kraj panoramska smile99
i jos mammilaria cvijeta naveliko 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 17:33
krenula sam od početka šetnju tvojim vrtomi samo mogu reći -koji divan vrt imaš -smile92
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 17:43
dobro sam napisala da puno radiš u vrtu, što se i vidi.
jezerce ti je super, nadam se da ćemo ga vidjeti i kada mu procvjetaju obale!smile55
na čega si kalemio forziciju?
zanimljiv mi je pokušaj pravljenja padajućih grana.
 baš su tvrdoglave što opet rastu prema gore!LOL
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 17:48
Budi se polako i tvoj vrt. Jedva čekam da se sve zašareni!Smile
Ova zadnja kupovina ti je bila baš uspješna!smile186
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 19:40
Bome si se ti naradio. Da li ruke i leđa uopće osjećaš. LOL
Jezer je preljepo, jaglaci su preljepi, nove gredice još ljepše i tako kod tebe u nedogled. Bravo za forziciju, ali neće ona nego gore. smile55
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 19:45
krasno smile55
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 20:29

Stvarno si se naradio, ali su rezultati odlični.
Imate jako lijep i njegovan vrt, a tvoji mama i tata imaju jako vrijednog sina s kojim se stvarno trebaju ponositi  Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 20:38
blue sky - hvala na posjeti svrati opet pa se malo odmaraj u mojoj oazi  Wink
Slavujčice  bome se radi od jutra do mraka sa tu i tamo kojom pauzom  za kavu Wink vidjet cete jezerce na jesen mozda i prije sve zavisi kada dodjem ali zato je tu mama pa ce sve slikat zaljevat okopavat , ma ima da blista smile57 a forzicija je nakalemljena na forziciju ovo je cudo malo staro 4 godine , samo sto je problem sto joj je vec korijen jaci pa stalno izbacuje dolje mladice , a ovaj pokusaj je probno napravljen ali eto neda se ona i samo tjera gore, neka bas mi je ovako simpa, misli  da sam to plocasto kalemio i nabacio na taj vrh 4 pupa tako mi se cini u 8 mj , i vec nakon mj dana su počeli rasti  Wink ma to je samo jedan od mojih pokusa bilo ih je puno , nesto biljaka je prezivilo , a nesto nije , a sta da radis na necemu se moras ucit smile64
miranda hvala na posjeti , svrati opet pa uzivaj , i da zaboravio sam reci ostajem kuci do 1.05 tako da cu malo duze uzivat u vrtu Tongue
karli - sta da ti kazem svi bolovi prodju ali ruke sam skroz na skroz skršio , cisto me je sramota s nekim se rukovat Embarrassed 
moon smile79
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 20:50
Panda ti si stvarno vrijedan.Nemam riječi koliko me opet oduševilo tvoje cvijeće.Povišena gredica ti je prekrasna.Veselim se svakoj tvojoj novoj slici.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 23:41
Jako mi se sviđa stazica u kombinaciji oblutaka i kamenih ploća, izvrsna ideja. Sve je kod tebe lijep i vrt i jezerce i cvijeće Clap Drago mi je da si opet tu smile73
život je more
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 06:57
Bravo, zaistta ste vrijedni, divne su mi slike tog jezerca, ma ustvari i ova staza mi je fenomenalna. Malo sam se nasmijala na onaj komentar kod one nove gredice, kako ni sam neznaš što si sve tamo posadio... vjeruj mi , to se i meni desi LOL. I kako sad ponovo slažem sve iz početka, u jednom momentu sam si obećala kako ću si označavati gdje sam što piknula.... možeš si misliti, obećanje , ludom radovanje.

Jedva čekam da se sve razbuja i rascvate, biti će divno šetati .
belica,zagreb
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 07:18
anastazija - hvala ti na posjeti Wink
camelia - s ovom gredicom i cempresima hocu da sakrijem ovaj zid , jedino sto mi je problem sto je bas uska kad sam stavio cemprese , trebat ce ih malo frizirat pa da sve ispred ima pozadinu, i trebat ce jos cegat da se oni zgusnu smile75
lantana - ta stazica je ideja mamina, nismo znali sta cemo a bas i nismo raspolagali s nekim iznosom, tako da smo stavili betonske ploce i taj tucanik, a betonske ploče su sve nepravilnih oblika tako da su se fino stopile sa kamenom , nadam se da cu bit u mogucnosti sto vise vremena provest ovdje preko ljeta , pad mogu u vasim vrtovima uzivat Wink
belice-Wink to ti je tako i kod mene sto se označivanja tiče , a opet nista dosta biljaka znam kako se se zove ako nista drugo samo ime , ba bar nesto, mislio sam i po vrtu stavit oznake ali sam odusto od toga, to bi bilo previse , thnx
evo sad smo ja i mama u presadjivanju , svaki dan po malo , nemoze to sve u jednom danu , mislili jesmo ali dan je pre kratak , za toliko kucnog i ovog vanjskog cvijeća ( u saksijama) da bi sve presadili , tako da cemo to po malo Tongue
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 08:26
stiglo proljece I kod tebe, prekrasno sve smile55
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 10:17
Wow, pa ovdje se naveliko radi! Bravo!
Meni uvijek oko zapne za tvoju stazicu, prekrasna mi je!
Koliko debeli obluci moraju biti, i gdje nabavljaš kamenje?
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 20:10
Klaudija 8 - hvala na posjeti svrati opet !
Floramye - stazica ti je od betonskih ploča ( to smo lupali jedan dio betona u dvoristu pa iskoristili otpad ) a medju prostor je popunjen sa tucanikom sa pruge samo psssssst
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 20:29
svašta nešto sam htjela pohvalit ali kad sam vidla panoramsku i onu lijepu stazu zaboravila sam sve drugo ..predivna je
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 20:42
Je, panoramska je zakon! Smile
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 22:17
evo mene na brzinu sa malo noćnih sličica Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 22:18
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.