Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pandin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pandin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 343536
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2015 u 08:02
Krasno si sve uredio.............
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 09:38
iva.em - hvala ti svrati opet !
Slavuj Vk - hvala na savjetu i draze mi je starije poslusati nisam dugo ovdje bio pa sam i ispao iz štosa s tim slikama . Da tko bi rekao da je vrijeme ovako brzo proslo , jos uvijek pamtim onaj tvoj lijepi vrt i u onom kisnom izdanju , a kukurijeci su mi jos uvijek zelja nadam se da ce biti koji kod tebe za mene a i jedva cekam da objavis novu ponudu biljaka da nesto rezerviram Wink ako ne budem prije isao  na tvoj kraj onda polovicom cetvrtog se vidimo , a i moj poziv jeos uvijek stoji da svratis kod mene !

Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 09:40
aralija - sreca pa imam nekoga tko ce se brinuti o tom svemu mada je malo prevelik zalogaj za nju samu ali evo nadam se da ove godine ostajem tu potpisao sam ugovor za stalno pa cu i ja moci uzivati u plodovima naseg rada Wink
kaktus - hvala ti na posjeti svrati opet Smile
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 09:44
bugicaza5- hvala ti na posijeti svarti ponovo Smile
desert rose - svrati i ti ponovo a sa fuksijama svakako pokusaj one su odlicne cvijetnice lako se razmnozavaju i odlicne su u sjeni samo sto je kod njih gadno sto ih lako napadnu bijele musice , hvala bogu ove godine ih nisam imao nadam se i ubuduce Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 09:46
josipa hvala ti na posijeti pa svrati i u moje krajeve Tongue

Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 09:47
karli i ja volim pobijec od ovog snjega u datoteku sa slikama od proljeca do jeseni Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 09:53
rajski vrtovi hvala ti na posjeti , neznam dali si primjetila ali ovo zadnje jezerce je trece po redu prvo je bilo ono malo izmedju staza na ulazu u dvoriste , pa ono pod drvetom sa nizom festuce  i sad je ovo trece prethodna dva su zatrpana izasao je mjernik pa znamo gdje cemo se prosirivati a nekako mi je najljepse kad je jezerce u kutu i fino prostrano sa puno raznolikog bilja ! ove godine slijedi puno promjena vidjet cete sve smile56
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 09:55
retriver sara - ono plavo ti je jesenski aster i meni jedan od najljepsih jesenskih astera puno cvijeta i jako je efektan na prostranom smile64
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 10:01
andina bome me dugo nije bilo ,a jezerce uh puno doradjivanja treba i ove godine ce ga bit , biljni nasad ove godine oko jezera sam bas potrefio da se sve poklopilo i dosta je bilo i cvatno i zelenila , bas sve na mijestu po mom ! kaktusa uh njih sam skupio ove godine mislim da sam blizu brojke dvijesto i sukulenata imam dosta , a sobnog bilja isto ima fala bogu nesto ode novo dodje samo me brine sto vise nemogu odgojit starinsko cvijece jednostavno neide(adami, begonije, ....)
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 10:02
gute fee - hvala ti na posijeti 
Osica , svrati opet !
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 15:12
Sve od reda je prekrasno, slike, cvijeće smile94
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 20:24
hvala na druzenju u predivnoj obitelji i darezljivosti i ljubaznosti majke i tebe...bas ste posebni...izrazito i iskreno darivanje mi je popunilo vrt da ni sama neznam sto je ljepse....

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 11:25

Opet sam uživala u tvojoj kamenoj stazici - baš mi se sviđa !
Jedva čekam proljeće i nove promjene u tvom vrtu, jer uopće ne sumnjam u to da će biti super Wink.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:17
Panda i mama stvarno ste predobri i lijepo je razgledavati vaše cvijećeThumbs Upsmile57
Na vrh
orhideja50 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 31 Ožujak 2017
Lokacija: međimurje
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja50 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2017 u 13:57
šetala sam tvojim vrtom. Jezerce je zakon, ali i cijeli vrt je prekrasan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 343536
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.