Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2015 u 18:55
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

skimia se nakitila svojim crvenim perlicama...




Za sada su ovi pupoljčići ko perlice, a kad se otvore očarat će te svojim mirisom
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 07:40
skimija je prekrasna....ja sam u fazi skupljanja grmova koji cvatu zimi...kad nam je snijeg napadao sve pustinja pa sam shvatiula da moram imati i od toga vise...lijeo posjet..uvjek uzivam u tvom vrtu.....

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2015 u 10:26
Vrtek i biljčice su ti prekrasne.
Uživala sam šetajući!
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2015 u 20:07

Prvo sam se vratila kod tebe malo u ljeto da si osvježim dan.
Onaj djedica ti je drvenasti božur? Pa kaj si tak velikog kupila?
Skimie su mi prelijepe u ovo doba godine, a i miris im je stvarno čaroban, a šetnja vrtom nije potpuna ako nema kukurijeka.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 16:43
bugicaza5, @kaktus, JosipaNu, miska, anabistrica, dadacvjetić, Carol.....prošetale mojim vrtekom koji malo malo padne u san, i opet se budi, i tako...iz dana u dan....evo...sniježak pada, nježno mazeći male cvjetiće, i pokriva ih štiteći od hladnoće....pa se pojavi sunčeko, pa otopi snijeg, pa on opet napada... na sitno....al tak već 2-3 dana....ništa još od pravog proljeća, al se nadam da će bar snijeg pravi, pa da uživamo u snježnim radostima kak spada...

Carol, je djedica je božur...preseljeni je iz jednog vrta u susjedstvu...živ je, al dota skraćeni...nadam se da će ove godine opet u visine i širine sa svojim prekrasnim rozim cvjetovima...

veliki pozdrav svima!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 17:48
Bravo, LovroClap prava si majstoricaBig smile u tvojem vrtu se osjeća prava životna vibracija ljubavismile219
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 07:39
Uživala sam u prvoj šetnji tvojim vrtom. Oduševljena sam ! Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 10:52
lovro vrtek ti je prekrasan! dugo me nije bilo ali samo tako nastavi biljke su za  10 smile57
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 17:38
....eto i mene, cjetno moje društvo...proletjelo je proljeće, ljeto pomalo kuca na kalendaru....cvjetići se smjenjuju u svojoj ljepoti nježnim bojama i gipkim plesom svojih grančica, zahvaljujući Bogu i prirodi na svoj raskoši i bogatstvu....
...nešto "sitno" od mene.....nazovimo to, kronološki....

















.....pusa svima...Heart
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 17:44
Lijepo da smo napokon ugledali i prosetali vrtom nase lovro...predivno cvijece a iris je predivan...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 20:21
Mene su osvojili onaj crveno-bijeli tulipan i kerija. Thumbs Up
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 20:58
smile64
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2015 u 12:31
Ajme meni vrta tvoga,ajme meni  smile101smile64Vrijednica si prava! 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2015 u 00:27
Evo kako izgleda kad kerija pripremi cvjetni vatromet. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,477 sekundi.