Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 09:20
i mei se dopada u tvom domu,sve je pod kontrolom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 13:40
Dugo nisam bila tu pa evo tek sad odgovora za freeland i ostale zainteresirane:
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 10:00
Evo, zbirne slike prvog djela stubišta!
Dugo ništ od slika nisam stavila, pa bar to!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 10:18
i ovo ti je prekrasnoClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 11:52
Hvala na pohvalama: pohvale od pravih cvjetoljubaca imaju jače značenje.
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 17:03
prekrasno ......koja kolekcija sobnih i vanjskih biljaka krasne su:D:D svaka ti cast.....koliko ti je stara ona euphorbia velika ja dobio prije dva dana reznicu od tridesetak cm pa me zanima raste li brzo:D ????
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:09
Zelene stepenice, baš su lijepe!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:14
smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 11:07
 Čuvarkuće u starim cimpletima
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 11:10
 čuvarkuće dobile  Matildino pojačanje
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 11:14
Onaj s tamnijim šarama raste brže: ovaj se skroz ulijenil
Je nešto mlađi, ali ...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 11:16
Svaštara
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 11:21
maslina, juca, aloe, božična zvijezda( lanjska)- na terasi bila lijepa, zelena, a sad je počela žutit i pada lišće, ljubičica, amarilisi,orhideje, mlade palmice,  Antonijine reznice.... 
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 11:29
da mi je imati ovakvu staklenu stijenu......
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 14:25
Evo, najnovijeg cvjetnog stanara: mini cordyline.
Upravo kupljen u kauflandu za 9,99.
Mislim da ga trebam presaditi ipak u malo veću posudu, a vi?
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 14:40
  Ta staklena stijena , daje lijepo svijetlo, ali nije baš: po ljeti jako sunce nabija, a po zimi pak ko da puše kroz te fuge između cigli. Razmišljamo o nekim prozorima ili slično da riješimo te probleme.
  Panda, mislim da relativno brzo raste: ja sam je dobila dosta veliku,  tak da mi je teže pratiti. Mislim da je ovo ljeto dobila više u širinu.
  Zelena boja zidova na stubištu je ideja i izvedba mog mm.
  Svim mojim posjetiteljimasmile73
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 15:47
Ako tko treba, tj. želi, imam svježe sjeme ukrasnog slaka.
Nudim i  male reznice ove (one)euforbijice.
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 16:00
Draga Lovro, pažljivo i oprezno sam pregledala sve, obišla svaki kutak i sada spokojna i zadovoljna želim ti reći da imaš krasnih biljaka, a bome i krasnih i vrijednih ukrasnih detalja. Mlada mama i sneha donesla je sa sobom dašak profinjenosti u već ionako predivan Varaždin...
lijepi pozdrav svima, bebaču, pesekima i tebiSmile.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 16:02
Boh Lovro, red je da se i ja javim a ne da ti samo "njuškam" po vrtu i kući Wink.
Imaš krasne biljke i u vrtu i u kući, famozne ljubimce i puno krasnih detalja po kući Thumbs%20Up
Jako mi se sviđa tvoj krumpirko u vrtu i zanima me da li ga ostavljaš tako i preko zime...
Za euforbiu na stepenicama mogu reći samo veliko WOOW!!! koji primjerak!!!
Vidim da si kolekcionarka šljemova i kaciga Wink
Ma svratiti ću ja opet.....Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 17:14
da 10 kn ovaj cvijet, nemogu vjerovati! valjda će i u nas nekad doći kaufland [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,329 sekundi.