Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:35
ma, evo, ovdje objavljujem...kud puklo...Može u ponedjeljak kava kod mene????
sLOBODAN upad!
U nedjelju imam prvu berbu pa moram pomagati u pripremama sa kolačima, onda ...PONEDJELJAK!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:35
Da, da na taj mislim curke, pogodile ste. Znači ipak je jasmin. Još kažeš da i miriši, pa to je super!
Lipik
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:35
Krasno cvijeće! Ali onaj... ono nešto kao drvce u loncu i ima roza cvijet je
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:41
Gdje si nabavila sjeme ovog slaka?


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:41
....Big%20smile...mislila sam se izvuć bez komentara i opisa...vidim da neće ići...
...ono drvce je lespedeza...najnoviji uljez u mom carstvu!
...uljez?...kad kupim cvijet samo ga uguram među stare i nemaj pojma o ničem ak me ko kaj pita!Embarrassed
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:42
Milice, kupljeno je u Njemačkoj...ak se osjemeni, skupljam, naravno!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:44
Prekrsan je....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 22:23
zajedno... u dobrom društvu 1.



jagode su još uvijek mljac...



zajedno... u dobrom društvu 2.




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 22:26
Acalypha


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 22:43
prekrasan uljez u tvom dvorištu, fuksija, batat smile55
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 14:13
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

[IMG]http://i45.tinypic.com/15cj24y.jpg" />[IMG]http://i45.tinypic.com/fvyb94.jpg" />[IMG]http://i47.tinypic.com/2my5irn.jpg" />









Daj mi molim te reci gdje si to nabavila i kako se zove.Prekrasno mi je.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 14:14
Nažalost se nevidi slika
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 14:50
Svašta nešto lijepo kod tebe cvate ! Pola toga nikad nisam ni vidjela, baš ti je sve slatko.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 15:14
Ima li još koja jagoda,nije Lovrek sve pojel,ma nema veze,zadovoljit ću se s kavicom i pogledati u živo sve lijepo cvijećeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 06:29
uh uz svo tvoje divno cvijeće, još i te divne jagodice, prekrasno ti je sve. nasmijala sam se tvojem komentaru kako samo doneseš još cvijeća i uguraš među ostalo da nitko ne vidi- to i ja radim LOL.
posebno mi je lijepa ova Acalypha , moram priznati da ju do sad nisam još vidjela. 
belica,zagreb
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 11:41
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

ma, evo, ovdje objavljujem...kud puklo...Može u ponedjeljak kava kod mene????
sLOBODAN upad!
U nedjelju imam prvu berbu pa moram pomagati u pripremama sa kolačima, onda ...PONEDJELJAK!


Kava kod tebe, je uvijek posebna !!  Al ova je bila posebnija !!  Dal zbog one koja se durila gore ili zbog one koja se šepurila dolje, nemogu reči !!  Jer sam još uvijek pod dojmom i jednog i drugog !!  I zbilja neznam kak je ova dolje mogla napraviti to od one gore ??  EH; ljubomora !!

Uglavnom, posebna kava, veliki Lovrek je dao sve od sebe, kao i mali koji nas je lijepo nahranio a veliki napojio!!  MK nas je odvela u MBM,  zato vam šaljem velike smile78!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 13:22
Živjeli uljezi!smile57
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 13:27
Drage moje, dugo nisam mogla biti s vama...internet nekaj šteka i ovih par dana bez kompa je bilo duuuuuuugoooo razdoblje!

Moon, pozdravček!
Kamelia, nažalost, ne vidim sliku...ak neide, opiši cvjetić!
Glikice, ajme, pa kaj ti nisi još vidjela od cvijeća a ima kod mene?Wink
MK, kaj menisi podsjetila na jagode, mađe ih se desetak na dan...ak hoćeš, možeš i sadnice doma ponijeti...
Belice...snađi se druže...a on kao ne kuži? moš si mislit...rekel mi je da će označiti sve teglice i nebu više muljanja...Wacko
Free, lespedeza je u zemlji..sad izgleda nešto niža...ali.....lijepa...

svima...smile78
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 13:33
novi, he-he,  bijeli rozi...erodium!



..ja sam si zamislila, uz onaj kovrčavi slak, da će mi se na stup penjati i suzana i ...i... asarina...no one su ostale u podnožju..tek poneki cvijetić...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 13:44
...zvjezdani od..."dva pednja"...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.