Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2012 u 21:34
Bokić, moje!
Antonija, Embarrassed, ja neznam primat pohvale, zacrvenim Embarrassedi počnem zamuckivat...ko neki šmokljan Geek...al ovo ću napisat, pa se neće ništ od toga primjetiti...hvala ti!

Lespedezu sam prvi put vidjela lani i zaželjela, al mi je bila skupa...no kak sam ove godine svaki dan na placu, i malo malo nešto kupim, što za sebe, što za cure, teta mije dala jeftinije nego što je lani rekla, i hop...moja je.....a kaj se tiče ponude...mislim da će mm zabranit raditi na placu...

MK, krizantemicu sam zato i kupila...kad ne mogu održati ostića prek zime, prebacila sam se na krizantemu...striček je rekel da prezimi bez brige...

Ivna, naša teta nema krizanteme..trenutno joj štandek izgleda sve siromašniji, al doći će proljeće...

Mari, pacifičku imam prvu sezonu, naša Anaida mi je dala reznicu, i lako se primila i puno ojačala...mislim da nema problema prek zime, jer je ona ima dulje vrijeme...

Anaida, si vidla travicu?...Uzdignuta i bogata, prava kraljica...

Monna, turski i kineski nisu isto...bumo vidli..kak bu, bu...

Tikvić, moon...godpodin je imal u ponudi još takvu žutu, al žuti tučak, žute latice, pa ne dolazi oblik latica do izražaja...rekel je da ima još neke zelene, posebne..te nisam vidjela...

Dadinice, je,s placa je, al nije od tete, od stričeka je...već smo Lovro i ja i njega upoznali s našom ljubavi prema cvijeću!

bokić!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2012 u 22:20
Lovro, nova krizantema je bas posebna, a i ona Tradescatia, bijela je jako lepa, nisam niti znala za takvu, ja imam plavu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2012 u 22:23
Lovro imaš krasno cvijeće, lespedeza ti je jako lijepa i u punom cvatu. Imam ju i ja u vrtu i rekao mi je Muhle da joj treba puno prostora kad naraste.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2012 u 22:33
He, he, korijenko. Mislim da se bude i Lovro slozila, kud srece pa da nam budu ko od Muhle.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2012 u 21:43
A ti nam malo štrajkaš?
Looooovroooooo!!! Daj, pokaži nam i ti jesensko izdanje vrta.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:08
 Thumbs%20Up...kamo sreće da nam vrtovi postanu krasni ko Muhlini...Tongue
Dadinice, nema nešto, polako će dvorište ostati bez cvjetnih ukrasa...hladnoća će polako napraviti svoje, al, ipak, eto, poneki cvijet još odolijeva...












Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:10
...dozorili budu i grozdeki na najvišoj grani iz zaporki!...taman za ledenu berbu!Wink


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:11
..a on od lani polagano cvate, po jedan, pa dva cvjetića...baš onak lagano da mu se stalno radujem!



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:13
..."snježne grude"...šalim se...znate mene, fali mi snijeg!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:24









Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:28
Još cvijeta i neka cvjeta , a za snijeg ima vremena cijela je zima pred nama, bdw vi ga imate svake godine, a mi u dalmaciji na kapaljku a ja ga isto volim i radujem se (moji kažu da sam gora od djeteta)kad padne, pa ispod snijega nije ni biljčicama zima zar ne?
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:31







Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:33
.... poneki cvijet još odolijeva... Baš! Sve još rascvjetano i od jesenjeg lišća još šarenije!
Lijepo ti je dvorište Lovro. Pusa Lovreku!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:35





Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:37
...pozdravljam Vas s lišćem...e toga imam sad najviše na dvorištu!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:43
Vidi, vidi!!! Pa upecala si zelenu krizantemu!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 17:23
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Vidi, vidi!!! Pa upecala si zelenu krizantemu!


I dvorište puno lišća !!!   Uživajte ti i Lovro !!smile159
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 18:03
Lovro, ne se crveniti, ti si velika cura!!!
nađe se u tebe još dosta toga procvjetanoga. lišće, uh, muku mučim sa njim. ja imam kivi. e taj list đe pane trava ne raste. ima ga na tone!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 18:49
ima kod tebe još svašta lijepoga..bijela krizantema pokraj cikle, ako sam dobro uočila
ovakva euphorbia mi je nikla u teglu s amarilisom, voljela bi ju sačuvati, ne znam hoće li opstati u loncu do proljeća pa da ju onda presadim u vrt
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 23:00
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,437 sekundi.