Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u 5 slika (svi vrtovi na okupu)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u 5 slika (svi vrtovi na okupu)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 21:23
pade mi veza pa sad da nastavim ovo su površine pod cviječem ostalo je imanje po vočem,povrtnjak,staklenik ,ostalo možete vidjeti na temi DIO MOG VRTA,e sad moja najdraža ruža

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 23:07
Morsko-cvjetni ugođaj

Ovo je moj mediteranski vrt. Teško ga je prikazati u 5 slika jer se sastoji od 5 cjelina.

Prvi je najdonji vrt, u njemu rastu sve mediteranske biljke i prevladavaju žuta, bijela i plava boja cvijeća, kamene stazice, žalo i ukrasno kamenje, živica od ružmarina...


... iz najdonjeg vrta prelazi se u srednji vrt gdje je povrtnjak, i cvjetni zid uz kojeg su posađene razne penjačice passiflora, podranea, jasmin, bršljan i lamparantus i staza koja vodi prema kamenjaru


Kamenjar je zapravo padina između dvije razine vrta


Ovim stepenicama uz kamenjar ide se u najgornji vrt, koji je u obliku slova L, tu rastu masline, zelena trava i ruže, velika bugenvilia, ukrasni grmovi kao kalistemon, crvenolisni javor, waigelia, kolkvicija i jedna mala gredica s raznoraznim cvijećem... Iz ovog djela vrta pruža se pogled na Bol, more, otoke...


i na kraju padina ispod moga vrta tu raste sve što je autohtono cvijeće, puno ostića koji cvatu cijelu zimu, masline, mandarine, limun, čičindula...


Morsko-cvjetni ugođaj možete pogledati ovdje



život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 11:55



ovo je samo mali dio, a vise pogledajte na temi Moj vrt u slikama, Moj i njegov vrt







Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 16:48
 smiley1953.gifEvo i mene tu. Predstaviću moj neuredni vrt u stvaranju. Puno truda i znoja je uloženo da se dođe na današnje grane. Slike datiraju iz prošle godine, iz hrpe koje sam željela predstaviti jedva sam se odlučila na ovih 5.

Vodim vas kroz moj vrt , uđite!!!smilie_ga_063.gif














Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 16:34
 Teško je između toliko slika odabrati pet onih kije će najbolje prezentirati  vrt, ali evo pokušat ću, a koliko ću biti uspješna procjenite sami.
Počet ću sa slikom proljeća u mom vrtu, da vam  koliko, toliko uljepšam ovaj tmurni jesenji dana,



Uploaded with ImageShack.us

a sad jedna slika ljeta u mom vrtu,


Uploaded with ImageShack.us

 Ulaz pred kuću sa živom ogradom od šimšira,



Uploaded with ImageShack.us

 Moji bodljikavi ljubimci bez kojih moj vrt ne bi bio takav kakav je,

 

Uploaded with ImageShack.us

 i za kraj jedno od meni najdražeg  cvijeća,


Uploaded with ImageShack.us

 

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 20:26










Ovih dana su izlasci Sunca bili fantastični. Nije bilo magle i jesen se pokazala sa cijelom paletom boja.
Ovo je moja okolica predstavljena na malo drugačiji način.

Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 01:19
pa evo i mog vrta... rekli smo jesen...
nije lako odabrati, ali ovo je ono što je još tu... osim krizantema koje nisam još sliknula
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 18:45
Cimicifugin raj u jesen
















Ostale slike i detalje o mom vrtu možete pogledati ovdje
 http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4121&PN=1

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 09:52
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 13:18
Da se admir ne ljuti ja stavljam slike mog vrta po zimi
 
Ovako je počelo
 
 
 
a ovako završilo
 
 
 
 
vidjet ćemo što će nam ova zima još donijeti
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 12:47

Eto i mog vrta u pet slika u zimskom izdanju...

 
I danas nakon sniježnih nedaća
 
 
I poneka lijepa preživjela maćuhica
 
 
 
I link za vrt
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 22:24

Samo da podsjetimo da krećemo sa stavljanjem slika vrta sa zimskim motivima!!!!!

smile57
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 01:11
Obzirom da još nisam predstavila moj vrt u nijednom godišnjem dobu, eto početi ću sa zimom...Moj se vrt sastoji iz dvije cjeline jedna je ispred kuće a druga je iza kuće, točnije kod ulaza u kuću...To je sve skupa mali vrt, jer puno mjesta zauzima parking.Imam i nekoliko terasa na kojima imam dosta lončanica sa trajnicama, ljetnicama i kaktusima i sukulentima...U zimskom periodu nema neke ljepote, ali tu su kamelije kojih imam 17 komada, nešto u vrtu nešto u posudama koje uljepšavaju ovo tmurno zimsko doba.Dvije kamelije su već počele cvjetati, a ostale će krenuti kroz ova 3 slijedeća mjeseca...
 
Ovo je pogled sa balkona na vrt ispred kuće, manderine, limun, kunkmat su puni snijega, a trajnice u kamenjaru vidijeti ćemo što će biti....
 
 
Ovo je nar i trešnja u zimskom izdanju...
 
 
Ovo su kamelije pod teretom snijega koji sam morala tresti da mi ne polomi grane pune pupova....
 
 
Da ne bude sve u bijelom eto i malo boja....Ovo je CAMELIA SASANQUA HIRYU koja je tek počela cvjetati, ali ovo je lanjsko izdanje....Raste u posudi i jedna je od prvih koja počinje cvjetati...
 
 
Još jedna kamelija isto od lani, jer cvjeta u ožujku...To je CAMELIA JAPONICA R. I. WHEELER, koja raste u vrtu.ima cca 5 godina i visoka je cca 1,5m.
 
sutra je novi dan
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 13:28
ove godine propustila sam slikati vrt pod snijegom, a pokazati ću vam nekoliko slika od prosinca - siječnja


.jpg">
.jpg">


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 13:33
evo i pete sl.



opširnije ovdje
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3888&PN=56

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 16:53






Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 16:57




Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 17:58
5 zimskih slika iz naseg vrta i imanja

ostatak slika na http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2461&PN=1










 


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 15:49











Ostalo možete vidjeti u temi - Anastazijin_ zeleni raj
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 21:09

Proljeće nam je stiglo.....

POKAŽITE NAM KAKO SE PRIRODA BUDI U VAŠEM VRTU
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.