Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 94>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 20:56
samo da te pozdravim
kockavica je predivna!!!Sigurno je dobra utjeha
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 07:17
Šaljem ti veliki pozdrav tamo, tamo daleko!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 06:39
Gute Fee kockavica te sigurno podsjeca na Zagorje i nase livade
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 00:19
lucy , draga      smile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 00:04
Pozdrav ti draga gute Fee na dalekom sjeveru. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2015 u 23:58
Daleko sam od mojeg vrteka ali sam si zato za utjehu kupila danas kockavicu !
Prilazem i tiket da nebi netko dosao na ideju samo i pomisliti da sam ju negdje
iscupala !

     

     
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2015 u 23:54
Originalno poslano od člana ane6 ane6 napisao:

Draga Gute poz..iz primorske oazesmile78


I tebi draga , puno puno pozdrava skoro sa sjevera kontinenta !
                                                                                                                smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2015 u 23:53
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

draga pa gdje si ti? u HR? 


Nisam u HR , draga moja Konte , nisam . Na onom dalekom sjeveru sam .
                                                                                                                              smile79
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2015 u 22:54
Draga Gute poz..iz primorske oazesmile78
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2015 u 22:13
draga pa gdje si ti? u HR? 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2015 u 23:01
Draga Korijenko   &   draga Bugica   !

Ma bas sam prosta ! Cijelo vrijeme secem po vrtovima a na svojem ne otvorim ni vrata !
Bas sam se razveselila sad kad vidim da ste bile kod mene , jedino me je Embarrassed da vam se
uopce nisam javila ! Obecavam , popraviti cu se !

                                                                                          Valentin bilder
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 19:28
Predivne slikice, draga gute... volim snijeg i u stanju sam igrati se satima s djecom, sanjkati se, grudati, raditi snješka ide pod obavezno... a tek kad je ovako debeo i bijel kao kod tebe - nema većeg veselja. smile117 No, kod mene sad nije tako - jučer je padala kiša, zapravo kišurina, pravi prolom oblaka sa sjevernim vjetrom, da bi prešla u snijeg. Mokar naravno, pa minus i sjeverac - rezultat: jedno ledeno jutro i klizanje do posla - nogostupi neočišćeni i neposipani... ah, već sam se vidjela u traumatološkoj. Zato, dobro nam došlo proljeće - što prije! Da dođem k tebi uživati u mirisu tvojih prelijepih ruža... smile99
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 11:14

Gute draga, ma stvarno su krasne ove snježne idilične slike u vrtu ali ja potpisujem sve ovo što si u ovom postu napisala. Ni ja nisam zimski a najmanje snježni tip, dok je na slikama još,još ali kad je uživo ajmeeee, kuku leleleeeee Wink. Pozdrav sa sunčanog Kvarnera smile113
Imala si krasni zlatni bor Big smile

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Tesko cu docekati proljece ! Ono mi je najljepse ! Zamisli si samo zmazane prstice i
prvo cvijece u vrteku ! Visibabe , safrani , kukurijek pa za svim tim one prekrasne
perunike  . . . . .   !
                                                  
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 23:57
Draga Slavujcica , imas pravo , naime i ja si od srca zelim da Kristijan ovaj puta pogrijesi
ali nisam sigurna da ce to uciniti , vani se vec nesto sprema !

Rekla si da je bilo lijepo u mojem domu , vracam ti kompliment i tvrdim da je meni uvijek
prekrasno u tvojem velicanstvenom vrtu !

                                                                                    
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 09:40
Draga gute, lijepo je bilo ovih blagdana u tvom domu. Vrt se okitio najljepšim ukrasima koji i priliče u ovo doba godine.
Nauživali smo se snježne idile i sada bi bilo lijepo da dođe proljeće. Nadam se i želim ti da je Kristijan ovaj put pogriješio i da bi bilo dobro da najavljene snježne oblake usmjeri prema aralijLOL.
Pusa i tebi i njoj!smile78
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 09:06
Josipa draga , najvise je tome pridonesel MM . On je od kuce to sve donio sa sobom
(njegova mama je jako puno drzala do toga , da se sve od Boga dano tako i cini) a
ja sam to prihvatila i puno mi je znacilo , jer sam kao dijete , kod kuce , skroz drugacije
zivjela .
                                                 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 06:55
Mora da je veliko zadovoljstvo pjevati svi na okupu...mogu zamksliti veliki blagoslov...predivna atmosfera mozad i moji kad se pozene bude tako...zasad samo uzivAmo jedni sa drugima...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:38
Imas pravo Milica , ta cista bjelina je nesto prekrasno , no bilo je kod nas i dosta leda !
Do sada se vec dosta otopilo ali eto , sutra ocekujemo novi !

                                                                                                         Schneemanner bilder      
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:30
Lijepo je tvoje dvorište i u zimi......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:25
Tikvic , draga moja , pa ja sam mislila da si ti mene zaboravila ! Imas pravo , dugo se nismo cule !
Nadam se da si mi dobro ! Ja znam da cu se jos nacekati , ali sam vec sada jako zeljna proljeca  !
No , vec su nas pripremili , sutra ce ponovo zabijeliti !
                                                                                                Schneemanner bilder
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.