Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 23:28
   


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 23:30
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 23:33
Moja ljubljena lantanica , koju sam do sada 3 puta uspjela spasiti :

                      

i jos malo svega , prava guzva :

                                          


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 23:37
Ovo je bilo nebo u jutro
                                             
       
                    pa kasno popodne
                                                        

                                          i navecer
                                                                       


Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 23:38
Najveća hvala mi je kad vidim ovakve sličice na forumu
Rekla sam ti već da plavi dečki ne dolaze.....
            
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 10:07
Zlatna si ! Valjda ce jednom negdje biti kavica na kojoj cemo se moci i osobno upoznati !      smile79
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 13:09
Gute malo zavirih u tvoj cvjetni raj među vinogradima i kao da sam na svom bregu.Pogled ti je čaroban,a od sveg cvijeća,sigurno znaš,najviše sam gledala tvoje sukulente i prekrasnu terasu.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 21:56
Moji sukulentici , draga Camellia , s tvojima se nemogu mjeriti a osim toga
ti imas poseban smisao u kreiranju istih !  To su skroz druge ljepote , ne
samo nabacano kao kod mene !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 22:09
Moj mocvarac se danas udostojao procvijetati :

  

 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 22:11
Lucy , ovo ti je prava boja mojeg duplicnog oleandera :

                  


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 22:14
 
    Ovo vam jednostavno moram pokazati :  vjetar je sjeme hibiskusa "bacio" u rupicu sa malo
    zemlje ;  kakve ce biti boje neznam , jer , imam bijeli , i pink i plavi     
                                                                                                                     smile180

                           
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 22:36
Rajcica me , kao i vecinu vas , ove godine razocarala i razzalostila .
U "Zagorskom listu" pise danas da ju je unistila peronospora .

Jedna od mojih bolesnih :
                                                 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:02
Na terasi gužvica, ali lijepa gužvica. A ovi tvoji ružičasti dupli k'o blizanci s mojima. Isti su.
Sutra je novi dan.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:11
Draga gute Fee, i kod moje bake je paradajz nakon toliko truda otišao, izjela ga bolest...uf ne ponovilo se...
E sad da pohvalim tvoje sukulentiće...tvoj kameni se lijepo udomaćio kod mene i već ima svoj pomladak, lobelija je počela cvjetati u vrtu, veličanstvena boja, njena tamna crvena boja oduzima dah...stavit ću slikicu kad se fotić vrati s godišnjeg (sestra ga ponijela na more)...
Močvarac ti je jako impozantan, velik i tako krasne boje...
Neka ti ovaj oblačić prenese moje pozdrave!!!
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:49
Draga gute loša je godina za paradajziće, plumbago na terasi je velik i prekrasan, obožavam plavo i bijelo cvijeće.Ako želiš imam bijeli i tamo rozi oleander ali nisu dupli javi na pp drage volje ću ti poslati reznice .Lp 
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 11:00
Prekrasna gužvica
Lantanica,fuksije i sukulenti su mi super!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 16:22
krasna ti je terasa, pogled s nje fantastičan, oleandar mi se posebno sviđa, močvarac imam i ja takav, neznam kako ti ali ja baš i nisam oduševljena s njima , ostavljam ti lp smile169
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 17:37
Za paradajzom svi žalimo, jednostavno nije bila godina za njega. Savjetujem ti da ga ako nisi svog počupaš i spališ, da ti ne zarazi druge biljke osjetljive na pepelnicu ili samo tlo.
Oleanderi me jako mame, imam grčkog i obožavam ga. Eh, mi kontinentalci istinski patimo za primorskim biljkama i trudimo se oko njih...
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:33
imala si sta i spasavati..predivna je...imala sam ju sl zima ju je dotukla....poz iz slavonijesmile173
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:35
i moje su rjcice sve bolesne....ova godina jako losa..morat cu kupovati...Sleepy
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,357 sekundi.