Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 00:37

Aralija , razlika je u tome da ga ti imas samo na kratko vrijeme , kod nas je
jos uvijek dosta ostalo i ako se je puno otopilo ! Aha , i jos nesto , ja sam
ljetno a ne zimsko dijete !
                                                        
                                          
Joj ja ga nemam ni kratko vrijeme, možda svaku četvrtu godinu i to malo, valjda zato kad nitko ne putuje (ako nije skijanje u pitanju) ja odvojim pet -šest dana za ljepote adventa i zimskog ugođaja, i onda uživam (ali ne lopatam pa mi je valjda zato dobro), nažalost svi moji su valjda djeca a ja sam valda izrod kako kaže MM kad mi ovo   predstavlja užitak.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 00:45
Draga lucy , uvijek sam sama radila sve za Advent i Bozic . Dok su mi kceri bile male
njima je to bilo veliko zadovoljstvo . Danas , kad su udate i majke , predale su to
dalje na svoju djecu . Kod nas se na Badnjak i na Bozic muzicira , manji unuk svira
violinu a veci gitaru i kibord a svi skupa pjevamo bozicne pjesme i to na obadva
jezika , hrvatski i njemacki .smile79

Draga Catalpa , mislim si da ga (snijega) i ti imas puno vise nego ga zelis !
Tako je to kod nas na selu , pardon , gradu ! Nazalost nije zadnji , imat' cemo ga jos !   
                                                                                                                                               smile79     
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 01:17
gute Fee, kod vas bude baš pravo božićno, lijepo uz prigodne pjesmice
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 13:19
Draga moon , bili smo mladi , sami sa svoje 2 kcerkice u stranom svijetu i kako bi si te dane
uljepsali , pjevali smo M. i ja s njima uz kazete , s vremenom se sve to i promijenilo ali eto ,
one su to zadrzale kao nesto lijepo i umjesto da svira CD , sviraju sami a mi se veselimo da
je to tako !
                             smile79
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 14:53
Prekrasne zimske slike
Bijela jelka je posebna!
lopatanje i ostale zimske radosti
su mi jako slatke,kao i tvoje dekoracije i pjeevanje,koje ste po 
tradiciji zadržali u svom domu
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 16:36
Prekrasne dekoracije u tvom domu!Heart A i priroda se potrudila pa okitila nebo i jelku u dvorištu! Wink

smile78
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 18:44
:grudva:
...ah...kako je kod vas lepo...
:sanke:
...predivan sneg za sankanje...
:prkos:...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 21:21
Draga Gute dugo me nije bilo kod tebe, ali evo me  tu u najljepše i najidiličnije vrijeme. Ne znam što me više oduševilo, da li tvoje božićne dekoracije ili snijegom okićena jelka i vrt. Znam da nije lako lopatati snijeg i da to umanjuje njegovu ljepotu, ali nama južnjacima sve vezano uz snijeg je tako romantično i posebno lijepo. Šaljem ti veliku pusu i želim da ti svi dani  u ovoj godini budu ispunjeni srećom i veseljem i naravno mnogo mnogo zdravlja i lijepog cvijeća.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:08
Draga Miska , posebno se veselim kad ti koja si na Kvarneru , tako odusevljeno opisujes snijeg .
Danas ga se opet dosta otopilo , ali kako sam vec rekla , sutra cemo dobiti novi paket , tako
kaze nas meteoman Kristian !
                                                          Schneemanner bilder
 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:15
Miranda moja , reci cu ti istinu ; kao dijete nisam imala neke velike mogucnosti 
ali sam uvijek govorila ono poznato .... jednog dana ...... i tako sam ucinila .
Uz mala sredstva i nesto talenta se da puno napraviti i tako sam ti ja znala kupiti
borove grancice , uzeti neki korijen , svijece i malo bozicnog nakita i to ti je bilo to !
Moje kcerkice , dok su bile male , htjele su za svoju sobu uvijek napraviti sve same
naravno uz moju minimalnu pomoc i tako im je to ostalo !
                                                                                                    Schneemanner bilder
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:20
Arcik , ah kako se veselim da si dosla do mene ! Znas da sam se ja divila tvojem trudu
u prelijepom Arcilandu ! Eto vidis bili smo zatrpani snijegom , tek smo malo predahnuli
a eto , sutra treba doci novi !
                                                            Schneemanner bilder
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:25
Tikvic , draga moja , pa ja sam mislila da si ti mene zaboravila ! Imas pravo , dugo se nismo cule !
Nadam se da si mi dobro ! Ja znam da cu se jos nacekati , ali sam vec sada jako zeljna proljeca  !
No , vec su nas pripremili , sutra ce ponovo zabijeliti !
                                                                                                Schneemanner bilder
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:30
Lijepo je tvoje dvorište i u zimi......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:38
Imas pravo Milica , ta cista bjelina je nesto prekrasno , no bilo je kod nas i dosta leda !
Do sada se vec dosta otopilo ali eto , sutra ocekujemo novi !

                                                                                                         Schneemanner bilder      
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 06:55
Mora da je veliko zadovoljstvo pjevati svi na okupu...mogu zamksliti veliki blagoslov...predivna atmosfera mozad i moji kad se pozene bude tako...zasad samo uzivAmo jedni sa drugima...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 09:06
Josipa draga , najvise je tome pridonesel MM . On je od kuce to sve donio sa sobom
(njegova mama je jako puno drzala do toga , da se sve od Boga dano tako i cini) a
ja sam to prihvatila i puno mi je znacilo , jer sam kao dijete , kod kuce , skroz drugacije
zivjela .
                                                 
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 09:40
Draga gute, lijepo je bilo ovih blagdana u tvom domu. Vrt se okitio najljepšim ukrasima koji i priliče u ovo doba godine.
Nauživali smo se snježne idile i sada bi bilo lijepo da dođe proljeće. Nadam se i želim ti da je Kristijan ovaj put pogriješio i da bi bilo dobro da najavljene snježne oblake usmjeri prema aralijLOL.
Pusa i tebi i njoj!smile78
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 23:57
Draga Slavujcica , imas pravo , naime i ja si od srca zelim da Kristijan ovaj puta pogrijesi
ali nisam sigurna da ce to uciniti , vani se vec nesto sprema !

Rekla si da je bilo lijepo u mojem domu , vracam ti kompliment i tvrdim da je meni uvijek
prekrasno u tvojem velicanstvenom vrtu !

                                                                                    
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 11:14

Gute draga, ma stvarno su krasne ove snježne idilične slike u vrtu ali ja potpisujem sve ovo što si u ovom postu napisala. Ni ja nisam zimski a najmanje snježni tip, dok je na slikama još,još ali kad je uživo ajmeeee, kuku leleleeeee Wink. Pozdrav sa sunčanog Kvarnera smile113
Imala si krasni zlatni bor Big smile

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Tesko cu docekati proljece ! Ono mi je najljepse ! Zamisli si samo zmazane prstice i
prvo cvijece u vrteku ! Visibabe , safrani , kukurijek pa za svim tim one prekrasne
perunike  . . . . .   !
                                                  
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 19:28
Predivne slikice, draga gute... volim snijeg i u stanju sam igrati se satima s djecom, sanjkati se, grudati, raditi snješka ide pod obavezno... a tek kad je ovako debeo i bijel kao kod tebe - nema većeg veselja. smile117 No, kod mene sad nije tako - jučer je padala kiša, zapravo kišurina, pravi prolom oblaka sa sjevernim vjetrom, da bi prešla u snijeg. Mokar naravno, pa minus i sjeverac - rezultat: jedno ledeno jutro i klizanje do posla - nogostupi neočišćeni i neposipani... ah, već sam se vidjela u traumatološkoj. Zato, dobro nam došlo proljeće - što prije! Da dođem k tebi uživati u mirisu tvojih prelijepih ruža... smile99
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,408 sekundi.