Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mima35 - evo i mene
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mima35 - evo i mene

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 58>
Korisnik
Poruka
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 11:52
Smile 

Kako zgodne pisanice ,,,,superrrr...


< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 16:48
Hvala curke na komentarima.
Čini mi se da smo se nešto prorijedili na forumu.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 19:21
                           A neeee, samo se čekalo tko će prvi! Prekrasne su ti i kutijice i pisanice. Idemo ususret proljeću ili moramo još čekati da nas nešto pogura ? Ja čekam sunčeko i ciklonu     
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 20:34
Super mi je sve...jako, jako lijepi radovi....

Na vrh
thania View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 84
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje thania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 09:20
sve je lijepo,ali kutijice su mi predivne! Clap
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:06
Nije me dugo bilo ali evo mojih zadnjih uradaka.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:09
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:16
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:18
.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:20

Ovo ljeto smo malo renovirali stan pa je ovaj kompletić kutija s ružama dekoracija na novom regalu.

Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:25
I ovaj decoupagirani kamen je dio dekoracije "morskog" dijela regala:
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:28
A ovo je decoupage na zidu u spavaćoj sobi:
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:31
A ovo je decoupage na zidu u hodniku.
 
Za ovaj još razmatram da dodam na njega malo zelenog pittorica zato što su mi vješalice u hodniku zelene pa da se sve skupa poveže, ali nikako da se odlučim.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 17:05
Mima i ružice! Super su ti! A dekupage na zidu me oduševio, jesi li radila podlogu sa akrilnom bojom ili je dobra obična za krećenje?
Da i sve manje nas ime na CIF-u, žao mi je zbog toga jer smo tu najviše razmjenjivale iskustva i međusobno si pomagale savjetima!
Pozdrav draga Mima! smile219



Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 17:34
Ajme ovo je sve prekrasno,poželim da se i ja okušam u tom.Ne vjerujem da bila tako uspješna ali zato uživam gledajući.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 20:55

Pozdrav !
Sad sam prvi puta u ovoj tvojoj galeriji, iako sam viđala tvoje radove u "Friško iz pećnice".
Krenula sam od zadnje stranice i zaglavila na forumu sve dok nisam došla do prve stranice, toliko si me oduševila sa svojim radovima.
Od sada sam ti tu redoviti gost !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 22:02
Draga Mima - jako mi je drago vidjeti ponovno tvoje radove Heart,krasni su kao uostalom i svi prije.
I kao što je Okić napisala, žao mi je što nas je sve manje ovdje.......i ja sam ovdje naučila jako puno toga što danas znam. Zbog nemogućnosti stavljanja slika (imala sam stari komp koji nije mogao dodavati slike) i ja sam jako davno bila ovdje.
Večeras ću i ja malo osvježiti svoje galerije novijim radovima.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:43
Super Mima, radovi su ti kao i uvijek preljepi i puna si novih ideja.Clap 
Kako si se samo sjetila decoupage na zidu? Super ideja....
Da Okić, šteta da nas je sve manje....i ja sam kao i Jani najviše naučila na ovom CIF-u i ustvari
tako i počela sa ovim hobijem. 
Nesebično ste pisale o svojim iskustvima i davale podršku nama koje smo tek bile početnice....
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 19:34
Hvala na pohvalama.
Decoupage na zidu radim na zidovima obojanim običnom bojom za zidove (nisu bojani akrilnim bojama).
Kako sam se dosjetila, pa otvorila sam porodiljni a još nisam rodila pa doma čamim čekajući porod i smišljam svakakve gluposti. Nadam se da ću uskoro roditi jer svakodnevno šokiram muža kad dođe s posla s novim kreacijama a on jadan ne smije ništa reći.
Onaj decoupage u hodniku sam skroz izmijenila jer mi se onakav nije sviđao a i trebalo ga je povezati sa zelenim vješalicama. Evo nove varijante.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 19:41

Ovo je drugi dio decoupagea na istom zidu:

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.