Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mima35 - evo i mene
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mima35 - evo i mene

 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
Korisnik
Poruka
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mima35 - evo i mene
    Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 14:57
Pa da se predstavim. Prošle godine u prosincu sam završila na čuvanju trudnoće. Tri mjeseca sam preležala na kauču u dnevnoj sobi. Ispočetka mi je bio šok jer sam iz skroz aktivnog života odjednom morala samo ležati. Nas svu sreću imala sam laptop. Jedno vrijeme sam samo čitala kojekakve novine, svi su samo pričali o krizi i izborima. Nakon nekog vremena bila mi je već puna kapa politike i krize. Onda sam počela pratiti forume s trudnoćom - svi su samo pričali o mogućim problemima i groznim čudesima koji se mogu dogoditi. I od toga sam brzo odustala jer me je počelo opterećivati. A onda mi je jedan dan došla susjeda na kavu i spomenula nekakav decoupage. Navečer sam malo proguglala da vidim ja što je to i otkrila ovaj forum.
I tako je krenulo. Ispočetka sam samo čitala i nešto malo brljala za probu a kasnije kad sam rodila i došla sebi započela sam manufakturu. Sada svaki slobodan trenutak posvećujem salveticama i istinski uživam.
Evo malo mojih uradaka:
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 15:15
Ha, uspjelo je, imam ja još slikica.
I da, sve što znam o decoupageu, dugujem vama, curama s ovog foruma.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 16:09
krasno
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 16:10
Bravo Mima, baš si se lijepo predstavila.
Dobrodošla
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 17:22
Dobro nam dosla Mima,uzivala sam u tvojim radovimasmile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 17:24
Dobro nam došla!!
 
Krasni radovi.
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 20:53
jakooooo lijeposmile55
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 22:04
Dobro nam došla smile99lijepi su ti radovi.
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 22:10
Dobro nam došla i dugo se družila sa nama smile99. Imaš lijepe radove, posebno mi se sviđa kutija sa violinama, preslatka mi je.
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 23:27
bravo Mima i dobro nam došla,mlade snage nam uvjek trebaju,nove ideje a i da nam popraviš prosjek u godinama!ide ti odlično,samo naprijed!smile169
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 10:55
Prekrasno!Nimalo početnički.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 23:36
Hvala svima na dobrodošlici. Zanima me da li netko zna gdje se u Zagrebu povoljno mogu kupiti veće drvene kutije, npr. oko 20-24 cm. Gledala sam u Offertissimi ali oni uvijek imaju samo male a hoby shopovi su prilično skupi (cca oko 60 kn). Ove koje ste vidjeli sam kupila jednom prilikom u KTC-u u Koprivnici i ova najveća je koštala 35 kuna. S obzirom da živim u Zagrebu nemam baš prilike često kupovati u Koprivnici. Ovaj vikend idem u Brod. Da ja sam Brođanka nastanjena u Zagrebu. Pa ako tamo ima što povoljno od "repromaterijala" - preporučite mi.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 11:41
Imam još jedno pitanje vezano za 2k. Do sada sam isprobala samo 2k marke "Idea"  i nikada mi se nije htio lijepo raspucati na salveti. Raspucava mi se samo na glatkim površinama (na keramici ili akrilnoj boji). Na dijelu gdje je salveta, raspuca se samo malo a uglavnom sve bude puno nekakvih rupica i mjehurića. U čemu je problem? Što krivo radim? Napominjem da sam pokušala i prelakirati salvetu pa onda nanijeti 2k ali opet se nije lijepo raspucao. Je li problem u meni ili u 2k? Inače taj mi je 2k lijep jer ima tanke pukotine. Koliko se debelo nanosi? Koliko je dugo potrebno sušiti 1. step?
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 12:11
Dobro došla!
Prekrasni radovi!
PS
Za kutije pogledaj u Megacoloru u Savskoj.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 16:00
Evo još jedne kutijice.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 23:01
još jednom-pozdrav mojoj Brođanki,ima nas više ovdje!Radovi su ti jako lijepi i ni po čemu se nebi reklo da su početnički!Thumbs%20Up
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 00:13
-predivni radovi...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 15:43
Pročitala sam tvoj "nastupni govor" šalim se ovo govor, i vidim da si jedna optimistična, osoba koja i kad miruje ne miruje, nego pronađeš način da radiš nešto kreativno, staveči sa strane krizu, politiku, nedaj bože izbore i sve deprimirajuće situacije. drago mi je da si pronašla zanimaciju koja će ispuniti vrijeme i obogatiti dušu, nadam se da će i druženje na forumu tome doprinjeti.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:51
krasna kutija Mimasmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 11:53
Evo moja prva dva pittorica. Još ih nisam izlakirala pa primam sve sugestije što još trebam popraviti.
Pozdrav,
Pittorico-šegrt.
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,267 sekundi.