Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš Krug?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš Krug?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naš Krug?
    Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 17:54
Naletila sam na tu stranicu Naš krug , imaju krasne i neobićne vrste na prodaju, pa me zanima jeli itko kupovao kod njih? Naime sklepala sam podužu narudžbu, a nebih kupovala ako nije provjereno pouzdana dostava i zdravo bilje

Nadam se da mi netko može pomoći, jer sam nova i još učim, nebih htjela početi baš sa ogromnim minusom na računu i rupom u vrtu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 18:21
Ja sam im jednom, dosta davno uputila mail na koga mi nitko nije odgovorio.

Jesi li dobro pogledala cijene, jer neke su zaista paprene
Na vrh
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 18:27
Jesam, ali nigdje drugo nemogu naći neke vrste, a nisam u prigodi obilaziti rasadnike, nemam automobil i nalazim se na Pelješcu ili na otoku, tako da...
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:57
I ja sam pokušao nešto naručiti od njih,izgleda da ih ne zanima prodaja na malo.Zenzo što te zanima,u Zadru ima dobrih rasadnika sa dobrom ponudom,mogu ti se raspitati za biljke koje tražiš.
Na vrh
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 22:23
obožavam vrbe, hoću salix integru Hakuro Nishiki,  a trebam i stupaste borovice jer mi nije dopušteno imati čempres, pa da im zamažem oči :)
Na vrh
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 22:25

Ako uspijem naći koji ih rasadnik ima, nagovoriti ću muža da tamo odemo na godišnji, pa ću se snaći za ostalo :) Iako bi bilo idealno da mogu naručiti internetom

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:07
I ja sam našla hortenziju koja može podnijeti debeli minus, koja cvate na novim granama. Dobre biljke, ali skupe.Confused

Zašto ne smiješ imati čempres, zar i toga ima?Shocked
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:30
Mislim da se ta vrsta salix-a može naći i po cvjetnim sajmovima koji se održavaju u proljeće i jesenSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:51

Zašto ne smiješ imati čempres, zar i toga ima?Shocked
[/QUOTE]
Ima svačega... Da vidite kako mi vrt izgleda, svi bi tu pocrkavali od smijeha... Naime živim u velikom kućanstvu, milostivo su mi prepustili dio vrta uz među da se zabavljam, moj dio ima oko 20 metara kvadratnih, ostalih 50 m naseljava uglavnom kupus, pome itd. A to je samo dio odmah uz kuću, okućnica, još ima okolo 400 m kvadratnih kupusa. Samog kupusa... Ne prodajemo kupus, ali on se ne smije dirati, kao ni šipak i žižule koji su posađeni u mojih 20 kvadrata, a živim do groblja, zimi imam krasan pogled kroz bodljikave grane i maglu na spomenike...Confused 
Na vrh
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:55
Ima li sajmova u okolici Dubrovnika ili Metkovića?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 13:45
E sad i mene ovo zanima je li netko poštom poučivao sadnice iz Našeg kruga?

Imaju sadnice graba po 10 knSmile, a u MBM-u su mi rekli da su njihove 27 kn i moraju se naručiti iz Zagreba.Confused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 00:35
Prewtprošli tjedan sam se interesirala za jedan grmić kod njih. Dobila sam odmah sutradan odgovor, ali nisam još naručila jer mi je preporučeno da to učinim početkom ožujka....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 19:30
Meni je rečeno da se javim iza Uskrsa, da sadnice stižu i da bi trebali imati on line prodaju. Isto tako da će to biti vidljivo na njihovim stranicama, ali još ništa.Unhappy
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 21:19
Nas par rječanki isto imamo narudžbu još iz marta mjeseca i još ništa..... ja čekam.....imaju biljke koje nemogu naći drugdje
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
lili42 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lili42 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 23:13
Originalno poslano od člana zenzo zenzo napisao:

obožavam vrbe, hoću salix integru Hakuro Nishiki,  a trebam i stupaste borovice jer mi nije dopušteno imati čempres, pa da im zamažem oči :)
Možeš naručiti u rasaniku Iva šalju poštom vrlo brzo i prekrasnu biljku moja stigla prije 8 dana i kočoperi se u mom vrtu.
It’s a kind of magic, one dream one soul, one prize!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 20:04
Mailom sam od njih naručila pajasmin i stigao mi za par dana. Obratite pozornost na upute. Kod narudžbe mi je pisalo da se sadnica dostavlja ako zemlja nije smrznuta. Doduše, ja sam im blizu, ne znam kako je s dostavom u udaljene krajeve.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 19:45
Ni nakon mjesec dana od upita odgovora nema! I nije to prvi put da im saljem upite! Ocito da sami odlucuju kome ce sta slati a kome ne ali onda im nema nikakvog smisla web trgovina.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2011 u 09:38
dado, ja proljetos zvala na mob, obećali mi nešto što sam kasnije kupila od tebeWink...
oni se zapravo bave veleprodajom u svrhu uređenja javnih površina, parkova i slično, barem mi je tako rekao gospodin Lisičak.
Nazovi ga na onaj mob koji je objavljen na njihovoj stranici.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.