Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 21:14
Zar je tamo toliko hladnije nego kod mene? Jer mojim cikasicama nije ništa iako su baš na buri.
Nemoj još odustati od od cikasice, pusti je tako dok ne zatopli pa joj onda odreži oštećene listove. Mogla bi ona opet baciti nove listove
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 21:51

I kod mene ima loših vijesti o nekim biljkama,  žao mije za tvoje

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 23:50
smile43 za cikasicu.
Možeš misliti kako je kod mene, danas cijeli dan -6.  smile118
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 21:25

 Vjerujem da će se cikasica na proljeće oporaviti i opet biti lijepa kao prije
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:55
Cure, hvala na posjeti! I ja jedva čekam lijepo vrijeme, barem ono pred ljeto kao i većina pa da zaboravimo sve štete u vrtu Wink
misty-da  ništa ljepše od pogleda na more, lijepe su naše Njice Smile
mali kaktus nikada se nezna... možda i ti popiješ kavu ovdje Smile
gospina trava  hvala na lijepim riječima, i ja uživam kada navratim kod tebe i kada čitam tvoje postove. Malo sam manje aktivna i ostavljam trega ali sam tu!
gioiaa hvala na pozdrvima i posjeti! Heart
Retriver Sara  da, ovdje je klima malo bolja nego u Zagrebu ali eto zna biti i tu svakakva. Nisam mislila da će se biljkama i ovdje u Njivicama to dogoditi. Zagreb nije daleko od nas pa izvoli...!Smile
antonija o pogedima za milijun dolara i ja imam reći kod tebe! One tvoje slike me uvjek ugriju kada ih  pogledam! Kod tebe u Dalmaciji je vječito ljeto!Heart
Cikasica će krenuti ali kada će opet toliko narasti...?
hoya znači i kod tebe ima nereda od zime? Pa možda ih proljeće povrati, ostaje da čekamo...
sarajka da, jadno sve tamo izgleda osim pogleda kada zasija sunce. Volim kada se sve probudi i živne! A kako je kod tebe? Moram malo gvirnuti da vidim ima li još snijega ( dosta mi je više zime ali što se može...)
OTOK ipak je kod tebe puno toplije, Lošinj je druga klima. Sa cikasicom sam i prošle godine imala sličnu sitaciju i baš sam od tebe dobila savjet da ne odustajem od nje i da znaš da se oporavila. Tako će i ova ali će kasniti u rastu. Hvala na posjeti draga!Heart
moon zar i kod tebe uginule? Možda potjeraju iz korjena, čekamo proljeće!Smile
lilie kod tebe je baš hladno! Vidjela sam one adame... žao mi je ...
tikvić  a i kod tebe nisam dugo svatila... Oprosti.. Nebih voljela da vidim sličnu situaciju kao kod mene..
 
Hvala što nađete vremena da navratite, divne ste!
smile79

 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 09:21
Evo i mene, došla na kavicu s pogledom na more.. I kod nas je napokon izašlo sunčeko a ovaj vikend će biti sunčan i ugodan najavili meteorolozi pa jeeedva čekam sutra!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 10:20
Danas ću vidjeti dali je moja cikasica takva.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 10:52
Miro, moju pustinju je jučer vidjela jagoda. Mislim da joj nisu ostale lijepe slike u sijećanju.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 12:24
Hoya moja, danas će na kavi to Jagoda ispričati, žao mi je... Biljke su nam pri srcu  i to nas zna malo baciti u bed... Evo danas ima nade za biljke!
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 21:40
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Uzivala sam listajuci stranice tvog vrta,ih da sam blize,svakako bi svratila na kavicu
Ovo potpisujem od riječi do riječi! Smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 21:51
veče Big%20smile malo sam se vratila unazad pa vidim da si imala i snjega a da si se i ponovila ,za cikasicu bih ti savijetovala da ne diraš dok ne zatopli znam da je ovak ružna al nemoj joj rezat ove listove najvjerojatnije da će pustiti nove listove pa tek onda odreži ove nevirujem da je otišla u nepovrat.... 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 16:01
   Draga Miro K, sretan rođendan!
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 11:33
Proljeće i kod mene  stižeeee...
 
 
 
 
 
 
Cvjetno proljetno  društvo:
 
 
Clematis buja, još ne presađen:
 
 
Rođendanski poklon od MM
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 11:44
Miro ovo je savrseno,kako prija mojim ocima
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 11:58
Miro sretan rođendan sa malim zakašnjenjemsmile73, a cvijećesmile203< id="gwProxy" ="">< ="if(of(jsCall)==''){jsCall();}else{setTimeout('jsCall()',500);}" id="jsProxy" ="">
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 13:04
Tonguewowo koje šarenilo! bijela azaleja je zaista očaravajuća!ClapClapClapClap
 
imam rozu,isto je lijepa al mi je bijela posebna!
 
ovo drugo neću ni komentirati slika vrijedi više od tisuću riječi!smile79
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 13:06
I ja zavirila k tebi!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:18
bila sam i ja :)))))
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:37
zavirila sam i ja da pogledam novu ljepoticu azaleju
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:51
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.