Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 08:54
Miro baš mi je žao,ali događa se,netko iz blizine sigurno.
Kod mojih prije par godina porezali kupus sa njive taman bilo vrijeme kiseljenja i sve glavice "dobile noge",moji cijelo ljeto brinuli se i ujesen morali kupovat.smile191
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 09:58
zamamne su slike iz Njivicasmile55
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 02:07

Cure drage, divne ste jer se suosjećate samnom a vidim da se i vama svašta događa po vrtovima..

 

Sama sam kriva što sam ga stavila na to mjesto ( tu je autobusna stanica pa svi prolaze i slobodno šeću preko našeg dvorišta jer nema čvrste ograde, samo živica a nećete vjerovati da neki prođu i ne kažu " Dobar dan" i nije bilo za neočekivati tako nešto)

 

waterlily , ima nas svakakvih... Zamisli koja hrabrost... javor a tek cikle iz vrta?

misty-da  tebi jagode penjačice ukrali? Ne mogu vjerovati..!,

 

Anastazija_ da, očito ima svakakvih pa zato moramo paziti drugi put, svako iskustvo se plaća...
 
antonija  imaš pravo, to je neko promatrao i sa alatom došao. A ko za vraga taj dan je zaštekao video nadzor... Ulovili bismo ga.
 
Duda-Lave  i tebi odoše grmići Cry Neznam dali je iz susjedstva ali je sigurno planirao duže vrijeme... Možda nekada naletim ako mi je blizu, mada nisam sigurna da će ga tek tako pokazivati.
 
milica7 i ja mislim da će tako konačno biti. Iskreno, nebih bila sretna da znam da nešto ukradeno nosi netkome sreću i zadovoljstvo.
 
arim , draga i ti imaš loše iskustvo. Žao mi je zbog svih ljudi koji ulože nekakav trud u bilo što a neki neodgovorni i pokvareni ljudi odnesu svu našu muku. Bolje da neznam tko je, nekada je i to bolje nego da imam posla sa takvima ( samo se nadam da će mu se " dobro"  dobrim i vratiti)
 
Mari,5510  hvala što si navratila, čast mi je!
 
Za kraj, neću tugovati, bježim od sjećanja na nemili događaj i na isto mjesto je zasađena Magnolia stellata ( mala ali kažu da brzo raste ).
Sve dođe mora i  proći, uvjek ima i lijepih stvari i situacija u životu, na našu sreću Smile
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:18

Dugo željeni ceanothus je sada i kod mene Wink

 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:22
Ovi  aranžmani  od Uskrsa mi se još drže i neznam hoće li se održati do iduće godine ( sve su proljetnice), krasni su!
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:27
Neumorni gerber cvijeta
 
 
Tu je i nova suzana, narančasta
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:34
Preslatka Ardizija  još drži bobice ( Jagoda je "kriva" što ju imam Wink)
 
 
I za 15,00kn još jedna gardenija ( pa tko bi joj odolio?Wink)
 
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:47
Miro, prekrasna kolekcija!Za suzanu prvi put čijem,kakav je to cvijet?
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 00:16
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Miro, prekrasna kolekcija!Za suzanu prvi put čijem,kakav je to cvijet?
Arim hvala!
To ti je Crnooka Suzana-Thunbergia
 
 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 00:39
Jao, što volim kad vidim da netko nabavi neki primjerak prekrasne biljčice, ali na način kako nabavljaš ti Tongue ili na primjer ja Wink  ali po bijelom danu a ne noću!!!   Ali nažalost ima onih koji vole u nabavu cvijeća noću!!!  To nisam jednom doživjela, rupa a meni skoro da srce stane kad ugledam!!!  Tako da znam kako si se osječala, ne jadno nego ljuto, tako da bi najrađe ujedala!!  Ali za vrat kad bi znala koga!!

Ali evo primjera sa sajma cvijeća u Prelogu: izlagač je zadnji dan primjetio da mu fali crvenolisni javor, nekih 650 kuniča vrijednosti, dakle super zalogajčić!!!  E, sad kako dokazati da je bio tu, pa kamere su najbolji način, a tome izlagaču se vjerojatno to već događalo pa je lijepo postavio kamere!!!  I lijepo pregledao nedjeljne snimke i vidio gospođu srednjih godina, s frizurom, plavi pramenčići, jako šik, u razgledavanju ( prebiranju onoga kaj bi išlo s njom) šeta,   pa se za sat vremena vraća, pogleda još jednom i ode, ali vraća se kasnije, uzima javor u naručje i lijepo polako, nogu pred nogu, prema parkiranom automobilu !!!!  Čak je bilo u razmatranju da se stavi snimka na internet ali je gazda odustao,  rekao je pa nije Prelog Beč, saznat ću ja gdje je završio ali onda će cijena biti dupla!!

Tako da bi i ti mogla razmislit o postavljanju kamera, jer imaš ti još koješta od tako slatkih zalogajčića, a noć ima čudnu moć, a vampira ima svugdje!!!

A nema ti zgorega nego prošetati okolicom, vjerojatno nije javor daleko odšetao, ali iza kuće negdje vjerojatno jest!!

A vidim da si sve od biljčica nabavila o kojima smo pričale, čak i više od toga!!!  Super, sretna sam zbog tebe i tvojih novih biljkica!!!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 06:18
Draga Miro, veseli me što si se lijepo počastila novim cvjećkama, a nepojmljivo mi je kako netko može odnijeti tako veliko drvce.. Ja, srećom, nisam imala slučajeva krađe.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 06:19
Lijepe si biljke nabavilaTongue
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 15:47
Hvala Miro,suzana je prelijepa.
Od kada si nabavila ovu magnoliju i ja o njoj razmišljm.Može li ta vrsta isto na  kontinentu?
Imam rozu ali mi je prevelika na mjestu gdje je sada,zaklanja mi ruže i pravi im hladovinu,pa razmišljam o nekoj manjoj sorti.Ova mirisna bijela čini mi se kao idealna.Koliko je kunića bila?

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 16:34

 

Draga Miro,vrt i cvijeće sretno je u tvojoj okolini,maziš ga i paziš.

CryŽao mi je javora.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 18:21
Krasni noviteti
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 18:58
Ti si kao čarobna vila, kuda god ideš "siješ" ljepotu: cvijeće, grmovi, stabla, aranžmani....Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:07
nevjerojatno na što su sve neki ljudi spremni...kolika li je samo to hrabrost i drskost tako veliko stabalce iščupati i odnijeti...mogu si samo zamisliti koliko ti je teškoCry.
biljke su ti standardno lijepe, a kao i većina moram istaknuti da me oduševila fotka s cvjetnim posudama od kamenaSmile
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 10:29
Već dugo nisam ostavila trag, pa evo, sad ću!!!!



Sve što je tužno, lakše je prebroditi uz ono što te veseli!!!!
Znam da ti javor pred očima, no nove biljčice će ti uveseljavati ove sunčane dane što su pred nama!!!!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 11:41
za predivne nove biljke
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 18:39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.