Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 14:23
Prva stranica koja me danas privukla pa pravi dragulj!!!!

Draga Mira, prekrasne biljčice imaš, uživala sam istinski u prekrasnoj šetnji. Moram reči, zaljubila sam se u tvoj ciglasti apartman, u tvoju terasu ali i prekrasnu natkrivenu terasu (sjenica) !!!!!  iAKO JE MENI JEDNAKO UGODNO NA ZELENOJ TRAVI PODNO PAMPASICE!!!!!

JOJ  skoro sam zaboravila, dobro nam došla među biljoljupce!!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 14:54
PREKRASNO si sve pokazala Njivice su super i ja ih volim, terasa za 10,nadam se da uživaš na njoj dok gledaš more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 16:03
Puno lijepih biljkica, raznolikih imaš i oko poslovnog prostora! Super!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 16:10
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Prva stranica koja me danas privukla pa pravi dragulj!!!!

Draga Mira, prekrasne biljčice imaš, uživala sam istinski u prekrasnoj šetnji. Moram reči, zaljubila sam se u tvoj ciglasti apartman, u tvoju terasu ali i prekrasnu natkrivenu terasu (sjenica) !!!!!  iAKO JE MENI JEDNAKO UGODNO NA ZELENOJ TRAVI PODNO PAMPASICE!!!!!

JOJ  skoro sam zaboravila, dobro nam došla među biljoljupce!!!!!!
 
O, kako je ovo lijepo čuti!!! Hvala na posjeti  a za uzvrat uhvatit ću vremena da i ja svratim kod tebe!Smile  Neznam odakle si ( po profilu) ali ako si blizu, odazovi se kavici kada budem organizirala na Krku. A i ako nisi, napravi mali izlet.Wink
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 16:18
1234DRENOVA
Hvala na posjeti, nadam se da ću te upoznati, pričale su mi cure o tebi.  Sve ćemo skupa piti kavicu i ostalo tamo i uživati, kako ste i same rekleSmile
 
Anaida, hvala na posjeti! Vidiš zašto sam te pitala što ti je ono u vrtu bijelo, vidiš da bi to uljepšalo moj dio travnjaka, odmah sam te snimilaWink!
 
Hajde mi malo pomozi pa skiciraj kako bi ti to oblikovala, majstorice moja, dobra znalice, kreatorice....smile58 Piši mi što bi ti kako bi ti to sredila, šta još staviti ili ne staviti... Imam namjeru napraviti kamenjar na jednom malom dijelu kraj onog stupa u velikom vrtu jer je nekakva rupa. Poslikat ću pa ćeš vidjeti.  Imam zaista od koga naučiti!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 16:19
Ima i unutra nešto biljaka, poslikat ću pa i to predstaviti. smile79
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 21:15
pozdrav vrtlarici!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 21:23
Prekrasno smile94
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 21:50
Veliki prostor imaš za urediti, bit će poslasmilie_ga_022.gif.

Sad znamo i kako doći do tebeLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 21:51

Mogu se samo nadovezati na sve naprijed već rečeno i to kako si jako vrijedna, ali i puna ljubavi za poslove koje obavljaš. Sve što si nam prezentirala je stvarno za svaku pohvalu, a vidi se i da si se za svaki dio koji si radila dobro pripremila, zato i je tako lijepo.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 02:18
antonija, anči39 , smrcko, moon
 hvala na posjeti!  Da, sada znate doći do mene, smrcko će vam biti vodič!Thumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 08:45
divna setnja
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 09:03
Ok, čekam slikicu pa ćemo skupa nešto smisliti... Jedino sad nisam sigurna da li si ti mislila na moj obrub od batude u vrtu ili na onaj moj "zen otok" od kamenčića u samom vrtu... Ali i jedno i drugo je lako i jednostavno napraviti (jedino za obrub treba više kopanja...)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 12:34
Velik prostor i dosta toga uređeno-svaka čast,a malo smo prošetali i kroz misto u kojem živišThumbs%20Up
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 06:21
I tako vam ja nekada sa posla krenem u suprotnom pravcu (npr. prema korijenku LOL) i godinama na tom raskršću gledam lijepo dvorište. U prirodi je ljepše nego na slikama.
Pa se divim živici, pa lavandama. I mislim: Kako ovi ljudi imaju dobrog vrtlara!
Miro, sve pohvale, ako su to tvoje kreacije i tvoj trud na tolikom prostoru!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 07:52
Ja vjerujem da sam i sama kao i Hoya stajala i gledala u tvoje dvorište i divila se misleći, zašto ova žena ne dođe na forum.
Kad evo tebe i tvojih biljkica u punom sjaju.
Drago mi je da si s nama i veselim se što ću dio biljkica vidjeti uskoro uživo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 13:44
Hvala  drage Hoya i Triša na posjeti, uvjek ste mi dobro došle. 
Bilo je u početku vrtlara i ponekad treba stručna osoba ali uglavnom je to nama zabava " i ispušni ventil" ..  Sama sam osmišljavala ali nije ništa posebno u odnosu na ono vaše, drage moje. Birala sam nešto što može izdržati buru i hladnoću koja je ovdje puno jača nego u Marčeljevoj ( a o razlici na Krku i da ne govorim).
Kada sam počela sama raditi, trebalo mi je vše informacija o svim biljkama  i eto ja došla do vas i foruma. Sada mi je jako drago da sam dio ovog pozitivnog, druželjubivog tima!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 12:34
Puno hvala na sadnicama, sve su zbrinute. Pozdrav i lijep provod idući tjedan
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 15:06
Lijepo, po svim vrtovima prekrasna jesen i nešto zadnjih jesenskih radova!
Želim ti da se odmoriš ove zime bar od vrta( znam da rad na vrtu nije za puno nas umor, ali ipak...) i da nas uskoro razveseliš novim sličicama!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 23:47
Prošetala sam od početka i zavrtilo mi se u glavi od toliko biljkica,ma pravi botanički vrt,jedva čekam proljeće i nove slikice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.