Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 58>
Korisnik
Poruka
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 15:04
Pa, iako su visibaba i amarilis donesli sunčeke u tvoj vrtić, moram se složiti s tobom, i kod tebe i kod mene je još uvijek prava zima, ali još malo i opet ćemo sa nostalgijom gledati zimske sličice, iako kod mene ovog trenutka lepršaju pahuljice snijega, koje nadam se, neće ostati na tlu!!!  Nisu baš poželjne!¨!!!

Pusa od Free
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 20:52
mislim da su ti cice-mace više napupale od mojih!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 21:07
One snježne slike od ranije su prekrasne!!!!!! No ja ipak držim palčeve za proljeće i onu visibabu što ga tako hrabro navješćuje Thumbs%20Upsmile78
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 06:47

Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 07:51
smile73
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 14:58
E tako snijeg izgleda i na mom terenu, sredina ledeni brijeg, a okolo suho i moglo bi se kopati. Treba iskoristiti sve što zemlja pružaLOL

smilie_love_012.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 08:56
Nataly i ja uz tebe čekam cice mace, pa onda i pravo proljeće!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 09:31
Kako volim vidjeti ono što kod nas ne raste - cice mace 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 09:38
Nataly, i kod tebe se priroda pomalo budi.
A cica mace.... nisam ih sto godina vidjela! Sjećam se, dok sam bila mala, moja mama ih je svake godine dobijala od jedne prijateljice. Uvijek sam ih dirala, bile su mi super, onako nježne i mekane. E, sad si me vratila koju godinu unazad...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 09:59
Tvoj me vrt ovih dana podsjeća.... Kad  god smo putovali kroz GK, a nije bilo autoceste, a išli smo u ZG svaki čas radi svekrve i svekra, ja sam "pilila" MM da stane negdje da uberem neku cicu macu, visibabu, jaglac. Tako volim to proljetno cvijeće. Naravo, nije uglavnom nikad stao, jer  tamo gdje se moglo stati nije bilo cveteka. I bolje... jer bi me grizla savjest !Wink 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 12:59
Nataly molim te reci mi koliko si daleko od Delnica u kojima sam provela puno vremena kao mlada kod sestre, pozdravljam te iz Slavonijesmile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:16
Drage moje Mire Wink (K i 021)springy  - veseli me i prva visibaba u mom vrtu jer je to znak buđenja biljaka

Retriver Sara
- nadam se da nisi smrznula šetajući se....

Toni - majstore dođi opet

Triša, Antonija, Anaida , OTOK , Bigmama , baka - cice-mace su krenule, mada će tek za mjesec dana biti u punom sjaju. No, drago mi je da su vam se i sada svidjele.

Free - čudno ali kod mene ovih dana nije pala niti jedna pahuljica

Misty - tvoje posjete uvijek raspolože lijepom slikom

Smrcko - vidim da svrbuckaju prstići, čim malo okopni ti bi u akciju, prava vrijednica...

Enrikova nona - Delnice su od mene udaljene cca 17 km. Nije daleko, no jutros mi je šef na poslu rekao da tamo ima 20 cm snijega, a kod mene nije pala niti jedna pahulja. Da li ti je sestra i sada u Delnicama? I ja šaljem lijepe pozdrave u Slavoniju....

A pozdravljam i sve šetače sa slikom kukurijeka iz mog vrta. Tek je krenuo (nadam se da je to cvijet, jer mi lani nije cvao). Ovo je kupljeni kukurijek.




Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:24
Super kukurjak,ja svog očekujem da procvjeta tek iduće godineTongue
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:25
Dugo me nije bilo u tvom kraju. Snijeg se otapa... sve mi je ljepše gledati tvoje sličice. Ako ovaj vikend zaprašimo u Bribirsku šumu ti si kriva Wink!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:30
Mali kaktus - imam i kukurijek preseljen iz šume prije dvije godine. Lani nije cvao. Valjda ovu godinu hoće. I čudno mi je kako u šumi već cvatu a kod mene (isti takvi) - ne. Hug

Hoya - da nisam zauzeta ovaj vikend pozvala bih tebe i društvo na kavu, bit će više sreće neki idući put...A danas kad sam išla u šumu, vidjela sam 3 srne, možda ih i ti sretneš.....  Hug

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:32
Ajme cvijet kukurjeka, znači da su i moji u vikendici krenuli, baš super.
 
Hej Natali pogledaj imali nekog šumskog voća ispod snijegasmile96kako kod tebe ima svega, možda da doneseš malo kod Lore.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:38
Naravno da ima, već sam popodne i sok od voća napravila pa ću ga sutra donesti......Wink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:41
Nataly,ja sam kukurjek dobila od Tije ovu jesen,pa mi je ona rekla da prvu godinu nakon presađivanja ne cvate,znači morom čekatiTongue
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:45
Ne brini Nataly, ako i idemo u autu će biti sastav koji baš i nije za kavice , ali voli voće pa bi Triši mogao oteti zalogaj LOLLOLLOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 21:07
Čini mi se da sam na jednom mjestu (možda kod tebe ili Anaide) pročitala tu informaciju da kukurijek ne cvate prvu godinu. Sad kad si mi to i potvrdila puno mi je lakše i imam više vjere da ću ovu godinu kod mojih ugledati cvijet. smile78

Hoya, ako je to društvo koje nije za kavice - Ares, ne brinem se, moje dvije cure bi ga valjda znale zabavljati (doduše do koljena su mu ali su ipak cure...) smile78

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.