Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 58>
Korisnik
Poruka
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 21:28

OTOK  i enrikova nona - pa ja još mislim saditi cvijeće prije zimeWink, ne bojim se ovih par pahuljica. Više je to šok za organizam jer sam još jučer bila u kratkim rukavima..

Ne znam da li bi se požurila danas javiti da nije bilo snijega. Jutros sam se na poslu smijala o kakvom se to snijegu priča na prognozama, nije mi na   15° tako izgledalo - a onda odjednom pad temperature, kiša, snijeg...Confused

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 21:36
Slažem se sa OTOK snježna slikica je zaista zgodna.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 22:58
Clap za prvu snježnu sliku, ali otopit će se brzo i ostati lijepo cvijeće.
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 08:35
Slična priča sa sandalama i kod mene je jučer bila. Srećom pa sam u autu imala cipele, a ni snijega nije bilo kod nas. Iako je bilo kiše i brrrr, hladno.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 10:33
taman sam htjela reci kako uzivam gledati suncane slike,kad ono i snjezna slika ,nadam se da se to nece uskoro ponoviti.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 12:03
nemogu vjerovatiiii, zabjelilo u tebe! ipak mislim da to malo snijega neće naštetiti tvojim lijepim biljkama.
taj crveni cvijet ti jesam ja poslala, ljetni amarilis, u mene je davno ocvjeto.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 12:33
Očekivala sam debeli snijeg!Wink
Pa krenula od svog zadnjeg posta a ono boje, raskoš šarenog cvijeća...ClapClapClap
 
A snjega skoro kao kod Triše!Wink
 
Možda ćeš još saditi cvijeće ali sandale više sigurno nećeš nositi!LOL
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 14:59
Nataly divno cvieće...sviđa mi se šarenilo smile93  smile141
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 19:13
jako lijepa jesen kod tebe nadam se da će snjeg kratko da se mogže obaviti jesenska sadnja
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 20:47

Dijana7566, Lantana, Anaida, gioiaa, baka - snijega danas više nema.




Djed mi je jučer rekao da će zima biti "dobra" jer se sjeća priče da ako prvi snijeg koji padne, ne pokrije samo vrhove planina nego i ravnicu, tada zima neće biti loša. Vidjet ćemo je li to točno.


Krizantema na ovoj slici samo što nije procvala, a ova Chrysanthemum Clara Curtis sa sljedeće slike je već pri kraju sa cvatnjom. Moram je u proljeće premjestiti, ne dolazi mi uopće do izražaja na sadašnjoj poziciji.




Antonija, nisam se mogla sjetiti naziva biljke. Hvala za naziv i za biljku, prekrasno cvate.

2201tea, blue sky - hvala na posjeti. I ja se nadam poboljšanju vremena, imam još nešto posla oko kuće prije pravog snijega..

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 20:55

Jutrošnja temperatura je bila -1°C, a kasnije je dan bio prekrasan. Nakon napravljene inspekcije još sam i donekla zadovoljna. Neke biljke se dobro drže i odolijevaju temperaturnim razlikama.


- pelargonije još cvatu (mislim da neće još dugo)






- ovi sukulentići su također noćas bili vani




- maćuhice imam u vazi




- i posađene u kamenjaru




Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 21:11

U vrtu mraz nije naštetio slijedećim biljkama

- anaphalis




- lantana




- ostić




- aconitum carmichaelii Arendsii - jedić




- sedum spectabile Iceberg - tustika




- dalijama je lišće malo "pofureno" od mraza no cvjetovi su za sada ok. Na prvoj slici je ona "crveno-bijela" dalija




Ovom dalijom koja mi je tek sad procvala vas pozdravljam..




Ovo su sve fotografije od danas, nakon prvog snijega...


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 21:18
Nataly baš si mislim kako je moja mama uvijek  govorila, ma sve mi je lijepo u vrtu ali georgine (dalije) uvijek su najljepše, to mislim za tvoje, zbilja su prekrasne. Snježna slikica je prekrasna, a iz sandala ćeš ravnu u čizme. Danas sam bila na b undevijadi u Vrbovskom, a sutra nadam se na tvoju izložbu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 06:15
Neka nama još par dobrih tjedana lijepe sunčane jeseni, a zima neka pričeka malo...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 17:40
e ovakve slike volim ,osuncane...sve je predivno,a taj anaphalis je interesantan,drugi put ga uslikaj malo blize
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 22:22
Predivne fotografije lijepog cvijeća, prekrasna je ona plava dalija, nešto neviđeno Thumbs%20Up
život je more
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 08:03
smile120Draga sve ti je rascvijetano,mirišljavo i prekrasno.
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 21:43
Nataly,

ma kakav šareni nered - kod tebe je prava raskoš predivnog cvijeća!!!

                                    smile64

Tako je lijepo, da često svratim i uživam.

pozz              smile78


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 23:05

krasno ClapClapClap

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 18:09

Prije nekoliko dana vraćavši se s posla ugledala sam u svom dvorištu City express. Odmah sam se sjetila da mi je Bigi javila kako mi je poslala par biljčica. Hug Jako sam se razveselila, ali kad sam otvorila kutiju unutra nije bilo samo "par biljčica" (kako ona to naziva) već i GROŽĐE.... Uvjerite se i sami kako to lijepo izgleda..




Ful sam se veselila dok nisam spazila kovertu, tj. kome je adresirana...




Prvo pitanje koje mi je "palo na pamet" bilo je da li je vozač imao moju točnu adresu ili je baš došao do mene slijedeći samo Bigin natpis na koverti. Wink 

Bigi, biljčice su zbrinute i sad samo moram držati fige da uspješno prezime. Hvala!


Na kraju da zahvalim mojim gošćama koje redovito posjećuju Gorski vrt: Triši, Anaidi, gioi, Lantani, Belini, Silvy, moon...

Gio, evo slike anaphalisa iz blizine




Jesenskom slikom lijepo vas pozdravljam...Smile



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.