Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758>
Korisnik
Poruka
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 11:36

Tko bi rekao da će u Gorskom vrtu biti slika po ovom vremenu...

Korijenko, neću sad hvaliti Držislava jer ionako sam ga ja naučila slikati. Da nema mene, ni njegove fotke nebi bile tako lijepe (uostalom to vam je i sam priznao kad je slikao vatromet).Wink

Ni dobar fotograf ni dobar aparat mislim da neće utjecati na lijepe slike mojih biljaka ove godine jer ovdje tako jako puše da mislim kako većina biljaka neće sigurno preživjeti. Da je snijeg prekrio biljke bila bi manja šteta.
Smrcko, kod tebe još jače puše nego kod mene. A kažeš da ti je i medo bio u dvorištu. Kod mene također šetaju razne životinje ali ja po tragovima ne mogu raspoznati tko mi dolazi u goste. Confused


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 12:31
Dugo nisam bila kod tebe u vrtu Nataly...Istina nisam bila ni u svom jer obilazim neke druge teme u vrijeme mirovanja biljaka...
Situacija kod svih nas je jako loša jer hladnoća i bura čini svoje. Mislila sam da kod tebe ima snijega da ti pokrije i navlaži biljke, ali izgleda da ga i kod tebe nema. Imati ćemo svi gubitke pa je proljetne kave biti jako zanimljive...Super slike Držislava, a naročito preljepe slike cvjetajućih kaktusa tvoje prijateljice...ClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 14:28
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Nataly, krasne slike iz tvog vrta od poznatog autoraWink
Inače, monarda je tako lijepi cvijet i neznam što će sa njima biti na proljeće kod svih nas...


Miro ako su lani i predlani preživjele kod mene, pa tvojih par stupnjića ispod nule te netrebaju zabrinjavati!!!  Moje preživjele i -22 lani !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 21:55
lijepo je vidjeti ovakve slike u ovo doba godine bez obzira ko ih je napravio,ali zar nije bolje ovako zajedničkim snagama sve je ljepše, pozdrav za tebe i držislavasmile78
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 15:54
Neka ova slika najavi povratak proljeća i povratak jedne ptičice selice...

Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 03:32
Nataly,
proljeće je pred vratima, a kako izgleda tvoj Gorski vrt?
Jesu izvirili vijesnici proljeća?
Hvala dr.žislave na prekrasnim sličicama.
Pozdrav iz burnog Omišlja. smile78

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 07:48
Moj vrt je prepun tvojih monardi, treba li ti koja moždaWink?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 09:55
draga,imam -imala-imati ću,ja tvoje monarde!?!?
SClapClapve me posdjeća na tebe.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 17:34

Hvala ptičici selici (koja se u međuvremenu vratila) na još jednoj lijepoj slici u mojoj temi. Nadam se da će rudbeckia i ovu godinu u velikom broju krasiti Gorski vrt.

Jagoda, još uvijek ne znam koliki su "gubici", još je prerano. Zato ne znam odgovoriti Triši i Belini trebaju li mi moje/njihove monarde.

Fany i Free hvala na lijepom pozdravu i posjeti.

Silvy, evo dvije slike prvih biljaka koje su procvale kod mene.


Visibabe (galanthus)




Cvijet kukurijek (helleborus) se tek počeo otvarati




Smile

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:12

Krasne su ti ove slike  Smile.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:15
Hvala Nataly,
na predivnim bijelim cvjetićima. (Slike su profi.)
Kod mene su visibabe već skoro odcvale. Sad pomalo kreću ljubice, oni izubijani zumbuli i narcise, a izviruju i tulipani. Danas sam šetajući uz more ugledala i "mornare" (ne znam kako se lat. zovu) i jednu šparugu Tongue.


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:28
e kod vas proljeće baš stiglo,no uživam u slikama koje su majstorske i naravno u cvjetićima,pišem se za biljkice koje su preživile,kod mene se smrzlo smile85 dosta biljkica
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 19:49
Ajde Nataly, konačno i kod tebe proljećeClap
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:21
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:


Tko bi rekao da će u Gorskom vrtu biti slika po ovom vremenu...

Korijenko, neću sad hvaliti Držislava jer ionako sam ga ja naučila slikati. Da nema mene, ni njegove fotke nebi bile tako lijepe (uostalom to vam je i sam priznao kad je slikao vatromet).Wink

Ni dobar fotograf ni dobar aparat mislim da neće utjecati na lijepe slike mojih biljaka ove godine jer ovdje tako jako puše da mislim kako većina biljaka neće sigurno preživjeti. Da je snijeg prekrio biljke bila bi manja šteta.
Smrcko, kod tebe još jače puše nego kod mene. A kažeš da ti je i medo bio u dvorištu. Kod mene također šetaju razne životinje ali ja po tragovima ne mogu raspoznati tko mi dolazi u goste. Confused



nadam se da su ipak tvoje biljke prezivile razno razne nedaće,i nadam se da ti ne dolazi medo u posjetu Confusedja bi baš rado jednog malog medeka imala LOL
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 23:55
Drago mi je da je i nasim Goranima stiglo proljece.
Wink
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 00:17
Ne zovi medu uzaludEmbarrassed.

Mojoj je sujedi na par desetina metara od mog terena sjeo pred vrata, namirisao pečenje. Nije ga mogla otjerati ni iz kuće izaći, a sjeo pred vrata.

Kako MM zna da je bio medo, pa odvalio je kapiju, tj raščupao je i onolike šape malo tko ima. Slomio je i voćku.

Eto tu ćuvam ja živjeti, ako ne umrem prije tog životaLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 00:53
Konačno da je i kod tebe krenulo s proljetnim najavama..Volim kukurjeke i visibabe, baš su dražesni u općem sivilu vrtova u ovo doba.Kod mene su drijemavci(goranski) sada aktuelni, vire na sve strane..Moje trajnice su u dobrom stanju i proviruju, naročito su krenule crvene monarde i ljetni čempres...Ako ih trebaš samo se javi....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 18:20

Anastazija, Silvy, sarajka, moon, Carol i Jagoda - slobodno šetajte vrtom. Lijepo je vrijeme pa je i šetnja ugodna Wink. Nadam se da nećete naići na medvjeda pred vratima, kao što se to desilo Smrckovoj susjedi. No, vidim da bi kamenjar i taj problem uspješno riješila.

Pozdravljam vas slikom sase za koju sam strahovala hoće li prezimjeti. Na jednom mjestu još nije niknula (nadam se da hoće), a u kamenjaru se nazire crvena boja...



Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 18:49
Zašto ne bi preživjela, pa trajnica je Nataly, mogla si se poštediti strahovanja Big%20smile Sad joj lijepo ukloni ono crno lišće, pa uživaj prvo u cvjetovima. 
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 19:02

Znam Baka Bea da je to trajnica, no zbog zime bez snijega ali sa velikim minusima, strah me za mnoge biljke da mi nisu prezimjele. Imam sasu posađenu na dva mjesta, na ovom je niknula, na drugom još nije. Do kojih temperatura sasa prezimljuje.

Oooo...sad sam se sjetila jednog spiska, sase u nekoj drugoj boji i putnika na relaciji Lič-ZG...Thumbs%20Up

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.