Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mirišljave sobne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mirišljave sobne biljke

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Teatree View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Studeni 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Teatree Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mirišljave sobne biljke
    Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:15
Imam doma hrpu životinja pa mislim da bi dobra protuteža tom mirisu (uz svakodnevno luftanje, usisavanje i eterična ulja) bila i neka sobna biljka koja miriše. al stvarno se ne mogu sjetiti koja sobna biljka miriše i cvate?
Jel ima takvih?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 10:27
Hoya
Na vrh
Jungle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jungle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 10:10
Teatree samo neke od sobnih biljaka koje mirišu su hoya,jasmin,gardenija,stefanotis,neke vrste orhideja,hymenocallis,brunfelsia,zumbuli,itd.Napiši u Google "fragrant houseplants" i sigurno ćeš naći nešto što te zanima...Pozdrav i sretno u potrazi!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 10:30
Pa i neke od začinskih biljaka bi mogle pomoći - menta, bosiljak, origano, melisa, iako mislim da će više pomoći neki osvježivač prostora
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 12:37
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Pa i neke od začinskih biljaka bi mogle pomoći - menta, bosiljak, origano, melisa, iako mislim da će više pomoći neki osvježivač prostora
od tih biljaka uglavnom povješam osušene buketiće po zidovima kuhinje, a i u vaze, dodat ću i pelin ovima, no preko zime njihov miris ubije duhanski dim kod meneWink
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 22:16
Zar zumbuli mogu rasti u zatvorenom prostoru gde je toplo?
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 10:22
Originalno poslano od člana Teatree Teatree napisao:

Imam doma hrpu životinja pa mislim da bi dobra protuteža tom mirisu (uz svakodnevno luftanje, usisavanje i eterična ulja) bila i neka sobna biljka koja miriše. al stvarno se ne mogu sjetiti koja sobna biljka miriše i cvate?
Jel ima takvih?


Cestrum nocturnum

predivnog i jakog mirisa izmedju mirisa jasmina i meda.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.