Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - fimo privjesci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


fimo privjesci

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ivancanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivancanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: fimo privjesci
    Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 16:25
Helooouu,evo i mene,ime mi je Marina i pošto volim stvarati i uljepšavati,izabrala sam ovaj forum,,,,sve je tako prekrasno,cvjetno i inspirirajuće,da sam odlučila staviti i ja par svojih radova,nadam se da će se nekome i svidjeti...(iskreno za njega nebi ni saznala da mi nije predložila moja draga prijateljica rosa) ;) velikii tnxić njoj!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivancanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivancanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 16:27
e sad kako ubaciti slike... hmmm Lamp
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 19:42
pozdrav!






 Ja ih obradinm   TinyPic - Free Image na 640 x480 , skopiram na forum i to je to!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 21:29
Hej draga moja Marincek pa dobro nam doslaTongue,mislim pa bil je i vec redLOLWinksamo moramo jos poraditi na slikicamasmile79
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 21:40
Dobro došla
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 01:34
...dobrodošla smile73 ...nadam se da će uskoro i koja slikica, volim da se fimo ekipica povećava Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.