Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dubrovnik - Župa dubrovačka; moj grad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dubrovnik - Župa dubrovačka; moj grad

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dubrovnik - Župa dubrovačka; moj grad
    Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 20:08
najprije slike moga grada:
Dubrovnik, stari grad, slikano sa Srđa

Lovrijenac, jedina kula koja je van gradskih zidina
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 16:58
Dubrovnik u posljednje vrijeme ima sve manje zelenih površina! zelenilo uzmiče pred betonizacijom, samo se gradi i gradi

ovo je pokraj crkve sv. Križa u Gružu

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 17:03

padina Srđa, brda ponad Dubrovnika
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 08:27
Antonija, sve pohvale za temu Clap! Bilo bi lijepo da nam svoj kraj dočaraš onako kako ga turisti ne vide , strpljivo čekam tvoje slikice Wink Big%20smile...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 18:54
hvala svima koji posjećujete i hvalite moju temu!
ivna, biti će slikica iz svakoga kuta, vremena nikad dosta, radim svako jutro, rano se smrači a i nevolim slikati po ovako ružnom vremenu!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 13:47
Nakon ovih slika, definitivno sam odlučila da ćemo nas dvije biti prije... LOL.Prelijepo a nije daleko.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 17:43
sada ćemo malo u Župu!
da bi vam pokazala panoramu župe moram ići preko granice da uslikam, a nisan ponijela osobnu pa nisan mogla, prvom prilikom ću to učiniti!

župska vala


jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 17:47

lungo mare, od Srebrnog do Mlina
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 17:54
Mlini, nekada ribarsko a danas turističko mjesto
detalj iz Mlina


kroz Mline protječe potok koji uvijek teče. nekada su na njemu bile mlinice, otuda ime Mlini!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 18:29
Župa je udaljena nekih 7-8 km od grada, u velikom je trendu doseljavanja, ali uspješno izbjegava veliku betonizaciju, uglavnom su tu obiteljske kuće, ako se i gradi zgrada onda su to male zgrade koje ne prelaze 3 kata. u župi se nalazi za mene najljepša plaža na ovom djelu obale! plaža u Srebrnom, sitni pjesak, raj za djecu, ima dosta plićaka, i u moru je sitni pjesak! ja tu iden isključivo ujutro, popodne bude gužva pa se zamuti!

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 18:32

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 20:04
super slikice smile186, jedva čekam nove smile213
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 22:32
smile219  slike su predivne. Mogu samo sanjati i gledati vaše slike o tom dijelu Hrvatske.     
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 22:37
Oooo predivno. Odmah čovjek dobije gušt da svrati tamo.... ecimo negdje svibanj, rujan, kad nema gužve. Raj za odmor!ClapClapClapClap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 23:11
kako je dobrosmile126nisam mogla ni zamisliti, a sjećam se da je bila neka predivna plaže u okolici Dubrovnika gdje smo se kupali jednom vraćajući se iz BiH
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 11:30
......bas sam  sretna  da si  stavila  slike Zupe....prelijepa  je a Mlini su mi uvijek  bili  bajkoviti....sjecam  se labuda na rijecici...ili  pataka ????.....hm....brzo   antisklerin,  rekla  bi  Franjica iz  zg...LOL
 
 
....moja velika  zelja  je  bila kuca  u  Zupi  ali  na  brdu, ispod  BuicaCry.....muz  je  zapeo  da  mu  je  more  daleko i  tako smo  na  otoku  poceli  graditi  ......lijepo  jest  ali  hvali more   dr'z  se kraja.....Zupa  je  zapravo   dio  grada...njegovo   istocno   zeleno   predgradje.....za 15  min   si  u  gradu  a  za   15  min  opet  u  prirodi.....
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 13:41
Dubrovnik, naš dragulj je uvijek lijepo vidjeti.
U Mlinima nisam bila pa sam se oduševila ovim prekrasnim divovskim stablom. Znaš li možda kakvo je to stablo, kakva je procjena njegove starosti?

Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:


 

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 16:56
svim šetačima zahvaljujem na komplimentima, Župa i jest prelijepa!
Manči, ti imaš neke veze sa Župom, negdje san pročitala, Postranje je lijepo, a i tvoj čarobni otok je upravo čaroban! u potoku su i ovo ljeto bile patke, juče ih nije bilo na vidiku, tražila san ih!
cimicifuga, ovo staro stablo je platan, jako je staro, koliko neznam, nisam se nikada interesirala a trebala san!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 17:03
......evo  sam  upravo  procitala  da  je  platana   posadjena  1746.g....
 
 
....o mojoj  vezi  sa  Zupom  mozemo  na  kafici....pa  bilo  bi  red  da  i  mi  imamo   "dubrovacku  kafu".....
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 17:03


jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.