Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 11:01
  moja jedina palma u zimovalistu, imala sam dvije velike i bananu i prosle zime nam ih se nije dalo unosit ja ih zastitim i one smrznu moj ms sin poludio to mu je najdraze cvijece moram mu nabaviti ponovo, inace on planira kad se ozeni zivjeti tamo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 11:08
kalanhoe na svakom cosku
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 11:12
z a sada toliko pozdrav svima na forumu moram ici, obaveze zovu!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 12:03
Dakle zelenila i cvijeća na sve strane!ClapClapClap
 
A baka i dida, pa bome ste rano, sudeći po slici, to postali.Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 12:18
U samo par dana stvarno si nam pokazala puno lijepih sličica.
Vidim da imaš puno sukulentnih biljaka, jesu li ti to ljubimci?
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 13:56
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

ovo je Enrico prvi put u svom zivotu u bakinom vrtu pod glicinijom imao je nepunih 5 mjeseci




e baš se vidi kako enriko uživa u bakinom vrtu slika je predivna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 13:56
baka hvala na komplimentima ali baka i dida nismo bas rano postali da su se nasi sinovi ozenili mladi kao mi unuci bi vec i[li u skolu, ali bolje ikad nego nikad.
OTOK hvala na pohvalama pa da oni su lijepi i nezahtjevni
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 14:09

Prvo sam si unuka pogledala i pripremim si ja naramak lijepih riječi, a onda su još i pesek i mice mace krenule, uglavnom oborila si me s nogu sa prekrasnim modelima.

....e a sad da te pitam kako si Wisteriu odnsno Gliniciju formirala u stablo? Jer ja je imam već pet godina i plela sam je po mreži, ali je ljetos snažno puhnuo vjetar i tu masu grana jednostavno slomio na 40 cm od zemlje. Naravno nisam je vadila van, pa smo odlučili da ju formiramo u stablo, ali kako?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 14:22
draga Tija mms je prvo kraj mlade glicinije izbetonirao stup u koji je mm odmah pri betoniranju ucvrstio cijev malo siru na koju je kasnije navario 5 uzih cijevi koje su izgledale kao kisobran svi su se cudili sto mi to pravimo, a gliciniji sam porezala sve grane koje su isle iz korjena ostavila samo jednu najjacu koju sam vezala za taj stup dok nije narasla do dijela koji se siri kao kisobran zatim sam joj odrezala vrh, kad je iz vrha potjerala grane svaku sam vezala za po jednu uzu cijev ,tako njih 5 i pustila da rastu, isvake godine ona tjera i iz korjena ali ja to sve rezem osim glavnog debla, isto tako vrhove u proljece skratim krajeve do kraja ovih 5 cijevi i cvjeta i super izgleda na pola dvorista kao stablo, ona potjera i u pola ljeta izboje ali ja ih i onda odrezem ona je dosta agresivna ali podnosi dobro sisanje nadam se da sam ti razjasnila ako ne slobodno pitaj opet tu smo da si pomognemo.....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 14:31
  znam da sam vec pretjerala sa Enricom ali samo jos ova u kolicima njegovog tate kad je bio mali mpm sacuvala a iza njega zuta pupavica kraj njega simsiri a iznad glicinija
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 14:33

Moja kolica!!!!!!!!!!!! Sinek je negdje 70 godište???

(hvala na objašnjenju)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 14:45
Tija sutra preko dana sam u selu pa cu ti slikat konstukciju glicinije sad kad nema lisca da ti bude jasnije
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 15:06
Baš si na simpatičan način prikazala svoje cvijeće, vrt i ljude koje voliš
smile55
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 15:37
jos jedna krasula
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 15:41
danas kupila, pipreme za proljece
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 15:43
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

jos jedna krasula


predivan primjerak a tek ovaj u pozadini je prava stvar.smile55
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 15:46
danas kupila isto platila 5kn covjek nezna kako se zove samo da je trajnica, cvjeta u proljece i jesen roza boje molim tko ga prepoznaje ja mislim da je mozda gaura?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 15:49
neznam sta bi onaj tekst se odnosi na ovu sliku?
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 02:26
šetam i uživam, a konstrukcija za gliciniju je stvarno originalna, dakako uz unučića slatki su i psić i mace
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 15:23
Evo i mene draga Nona k tebi, krasne sam slikice vidjela i divne ljude na njima!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.