Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 217218219220221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2017 u 22:35
smile64
     
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2017 u 11:03
Nemam riječi na tvoju kolekciju biljaka i sve su predivne. Stvarno uživam prelistavajući tvoje stranice. I saznala sam da su lantane stvarno žednice ... mislila sam da su samo moje jer ih zalijevam i u jutro i navečer. Hvala na informaciji. Hug Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2017 u 13:10
aurelia Hug
rajski vrtovi hvala, posebno je uvijek žedna bijela lantana smile78
imam stvarno puno biljaka ali suncokreti su nekako najdraži po ovom vručem ljetnom periodu








<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2017 u 09:23

Vidim da uživaš i pomalo se snalaziš u ljetnim vrućinama. Bijeli Agapanthus je krasan. Pozdrav sa zagorskog brega.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2017 u 07:45
Predivno cvjeće a vi sa unučićima u bazenu još lipše uživajte.HugHug
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2017 u 12:55
Carol, kamenjarka1 Hug









<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2017 u 14:48
Hug za vas troje u bazenu. Heart
Seka
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2017 u 11:29
tomica Hugdraga Seko kao da si mi jučer poslala ružmarine a već je prošlo 5g. unucima 5 i 3 godine puno te smile79
malo mojih slika "novih"















<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2017 u 14:46
Malo novih slika









<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2017 u 19:59
Lijepo, cvjetno...
     
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2017 u 12:44
aurelia Hug
konačno kohleria mi napupala


mislim da je ovo nekakav alium a možda i ne , sporo se otvara prvi put mi cvjeta


lijepe kate čudnih kratkih latica, nisam baš dobro uslikal moram ponoviti


ahimenesim je dugo trebalo da procvatu

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2017 u 15:45
Jesu li ono bijelo i crveno vinke ? Koliko često ih zalijevaš (pretpostavljam da su na suncu jer ga vole). Lijepe su grmolike. Thumbs Up
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2017 u 15:48
Kod mene isto ahimenesi slabo cvjetaju... Neke boje još nisu ni napupale.....Clap
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2017 u 15:23
rajski vrtovi Hugda ono su vinke, cijeli dan na suncu i cvjetaju čak ni cvjetovi nisu sprženi kao kod nekog drugog cvijeća imam i puzavu visi na albiciji ima malo sjene i ne cvjeta kao ove na suncu


milica7 Hugovih dana se sve više plavih otvara ali bijele i crvene još ništa
moja grmolika fuksija


lavatere ove godine slabo nikle


zato su cosmosi neumorni, na ovoj žegi najbolje se drže


zlatnica koja je invazivna dosta kod mene se baš i ne širi jako, moram ju na jesen rasaditi na više mjesta jer je sin nabavio dvije košnice pčela a ona je medonosna



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2017 u 15:35
Albicija cvjeta



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2017 u 12:52
Kako vrijeme brzo prolazi, skoro mjeseca dana nisam bila ovdje pa red je da se stavi koja nova slika













<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2017 u 15:31
Šatirani ahimenes - famozan Hug
I kod mene se je tek sad raspištoljio ( imam običnog lila)
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2017 u 07:23
Prošetala i obavila vizitu sve krasotica do krasotice bravo.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2017 u 20:58
korijenko Hugevo malo se više otvorio ali crveni do njega još ništa


kamenjarka 1 Hug
ovaj abutilon imam od nedavno i stalno cvjeta, baš mi zgodan


solanumi ranoretti bijeli su cijelo ljeto u cvijetu


plavi je lošiji, nisam ga dobro orezala proljetos


leptirići






<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2017 u 23:36
uvijek lijepo dvorište; imaš najljepše solanume na Cifu pljesak
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 217218219220221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.