Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 14:21
Uljepšala si mi dan Smile. Hvala,hvala,hvala.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2011 u 09:21
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2011 u 11:06
Ajme, kad ovako stignem nakon duljeg vremena ne znam što bih prije komentirala.
Vrt,cvijeće prekrasni... lijepo i kad ih jesen oboji toplim žutim i narandžastim tonovima...
Traktor i radovi.... svaka čast.Kad tome dodam slike zimnice... pravi ste skrbni domaćini...Thumbs%20Up
Maleni je sladak a znači "ponovit" će se još jedanWink.... dvostruki nonići!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2011 u 11:23
Bila sam u kratkoj šetnji kod tebe, uživala u slikama krasnog krumpirka i kučne sreće za koju nisam ni znala da cvate, ali nikad je nisam ni imala!! Jako mi se dopadaju tegle od terakote što si kupila!!!  A zimnica - jako krasno izgleda!! Veliki pozdrav ti šaljem!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2011 u 14:53
drage moje cure drago mi je da ste ponekad kod mene da međusobno dijelimo lijepe i manje lijepe vijesti i da zajedno uživamo u našem cvijeću smile79
danas sam vam uslikala par novih slikica prvo ruselije
bijela i crveno nadam se da ću ih uspjeti održati preko zime
kako moji dečki još grade ogradu do susjeda ja sam jučer isto bila vrijedna osim ručka za nas 6 ogrnula sam ruže i neke trajnice humusom u preštijala novi dio kraj ograde na koji sam posadila roza i ljubičasti ljetni jorgovan još u nastavku planiram i bijeli samo tu imamo jednu lozu koju mm misli prenijeti na drugo mjesto pa on mora malo prićekati a ispod sam prenijela bergenije


buduči je bilo puno grana za orezati sve sam ih posadila u klijalište nek se nađe mladih Wink

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2011 u 17:32
Draga Nona kod tebe uvijek nešto novo! Ruselije su ti jako lijepe, zdrave i bujne, zato nema razloga da ne prežive zimu.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2011 u 17:32
Ništa nije za bacati,jel da nonaWinkSve je iskoristivoClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 09:26
lj.jorgovan je divna biljka,brzo raste,predivno cvjeta ,zavolis ga na prvi pogled
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 10:41
Prijavljujem se , ako bude bila, reznica roza ljetnoj jorgovana. Hvala!
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 11:29
tikvić imam ih tek od nedavno i već sam im tri mjesta promjenila sad ovdje ostaju , čitala sam naše znalce da im treba dosta svjetla
2201tea potpuno se slažem , inače sam uvijek sve pelcala za dijelit a otkad sam na forumu još i više
gioiaa da baš je lijep imam tri boje , najljepši mi je tamno ljubičasti , nastojim ih formirati kao stablašice
milica 7 imam roza jedan viška sa korjenom , piši adresu
svima vama smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 13:46
Ti kao da imaš motor u g.....   Svaka čast.

Dok dočekam svoju unučad Enrikova slika stoji na zaslonu, med je medeni.
Djeca su stvarno ukras svijeta.

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 15:21
nona evo i mene u šetnji dali se ljetni jorgovan primi ako samo vako popikaš ili ih još i pokriješ sa najlonom
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 16:54
tomica drago mi je da ti  se sviđa naš Enrico ja ti mm znam reči "neznam jel zato što je naš  ili je stvarno  lijep" ima lijepe plave oči koje se na slici baš i ne vide dobro evo ti jedna gdje je sam smile78neznam što ću sa korisničkim imenom kad za par dana dobije brata doduše on je prvi i to se ne mjenja Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 17:08
blue sky ja sam ti ga prošle jeseni dobila grane tri boje samo ih zabola i one se primile , u ovom sanduku imam pola pjeska pola humusa , sanduk je drveni pa višak vode oteče ponekad zalijem 
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:35
Ti ostaješ enrikova nona i točka. U nekom drugom forumu se prijavi kao nona drugog unuka.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:43
pa bit ćeš i dalje Enrikova nona, samo što će se znati da ima i novostiClap
vidim da kao brižna domaćiaca stalno razmnožavaš svoje biljke, to je za svaku pohvaluThumbs%20Up
Enriko je najljepši na svijetusmile95dok ne dobije brataHeart



Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 15:51
Sve je već rečeno,nona,mali je dečko i pol
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 18:39
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Super zimnica, kod tebe ne bu gladi!
Stvarno ste vredni, vi nikad ne stajete  Clap.

Potpisujem ovo! Svaka čast, baš si puno toga spremila za zimu a to su zaista veliki radovi. Biti će lijepo na proljeće.
smile57
 
Mali je zaista presladak!
 
smile79
Rijeka

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 14:07
Od rasadnika do zimnice svašta ima kod tebe Clap, a Enriko je pravi momčić smile78
život je more
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2011 u 14:56
ovako je jutros kod mene
mačuhicama to ne smeta
a ove ljepotane
i ove mi je poslala naša draga OTOK smile78
ovi su u sobi mms

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.