Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - fany- mojih ruku djelo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


fany- mojih ruku djelo

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 17>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 22:43
Jako lijepoClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 09:47
ova bluza je prelijepa!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 12:27
Fany prelijepo..... a da staviš opis koje mustre, ha
Na vrh
pikolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pikolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 13:06
 fany radovi su ti zaista prekrasni...nedavno sam se naučila heklati i jako dobro napredujem...molila bih vas za sheme jer teško dolazim do njih...pomozite
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 15:18
hvala vam na posjeti drage moje za tomicu  evo mustre od roza pletene bluze od konca
 


Uploaded with ImageShack.us

evo i tumačenje znakova:

- 1 petlja krivo
X 2 PETLJE UKRSTITI PRAVO ( podigneš na desnu iglu prvu petlju pa drugu pleteš pravo onda prvu ukstiš sa tom i nju pleteš pravo
I  1 petlja pravo
pve kose oznake u sredini nemogu na tastaturi naći ali one idu ovako 1 petlja pravo podići, onda 2 petlje zajedno pravo oplesti i onda podignutu petlju prebaciti preko 2 upletene.

nadam se da sam ti koliko toliko objasnila ako ima problema pitaj inače jako jednostavna mustra vidjećeš.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 15:19
pikolina neznam šta te interesuje javi pa ću pokušati posalati ti neke mustre a inače imaš i linkova mnogo na forumu odakle ja skidam šeme.
hvala na posjeti smile78
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 23:15
Prekrasni radovi Fany.Posebno mi se sviđa roza bluza.
Baš si vrijedna.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 16:50
jesi li vidjela draga nuna šta mi cvječarice svašta umijemo  smile79smile156
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 10:22
Uh,  oprosti draga fany,  tek sam danas došla ovdje ....
H V A L A, H V A L A!smile79
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 10:30
Budem pokušala, ako zapnem znam da si tu..... još jednom hvala
Pozdrav iz sunčanog Mostara
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 17:01
nema na ćemu tomice , za mostarke sve neznam zašto ali oduvjek sam voljela taj grad i dan danas, a i moj sin je studirao u mostaru pa valjda sve to skupa samo pitaj tu sam a ima i drugih šema ako treba ćujemo se.smile78
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 10:19
Što bi rekle ove naše podravke, prigorke, zagorke ili šta već, srčeko si.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 18:33
hvala tomice a evo i nekoliko šema za heklanje ako ti se svid


Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us


Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 18:39


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 18:50
[
Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
e ovu šemu i kako bi trebao izgledati stoljkak sam danas pronašla na netu i spremam se započeti raditi
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 19:32
Ajme, stvarno si majstorica! Uopće ne sumnja  da ćemo vidjeti uskoro i ovaj stoljnjak sa fotke smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 17:28
Fani, tvoje spretne ruke sigurno će ubrzo stvoriti novu čaroliju!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 17:35
monna 1 , anaida hvala na posjeti i vjeri u mene a zato ću vam predstaviti jedan tek završeni stoljnjak

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 18:55
Moram priznati da u ovaj dio foruma ne zalazim. Embarrassed No, ponukala me slika koju si ostavila u temi mog Gorskog vrta. Sad kad sam vidjela tvoje radove moram ti reći da si prava majstorica. Vjerujem da ćeš nam ubrzo pokazati i onaj prekrasni stoljnjak, čiju si shemu našla na netu.Thumbs%20Up
Na vrh
pikolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pikolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 20:53
Draga Fany zanimaju me heklani jastučići ( četvrtasti), imam veliku želju da ih izradim ali nisam pronašla nikakve zanimljive mustre...smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,199 sekundi.