Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Haworthia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Haworthia

 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
Korisnik
Poruka
Martina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Haworthia
    Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 13:39
Kupila sam Haworthiu. Negdje pise puno sunca i puno vode a negdje sam procitala malo sunca, tj u sjeni i malo vode. Sta je od toga ispravno?
U kakvoj zemlji se moze saditi obzirom da je zemlja za kaktuse skupa jer nema malog pakovanja, ili mozda ima negdje za kupitit manje pakovanje u Zagrebu??
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 20:40



Dvije godine ništa o tom lijepom sukulentu nije bilo rečeno. Malo da obnovim temu sa slikama moje haworthie i njene lijepe mame.
Haworthiu nije teško uzgajati. Ne voli direktno sunce. Najbolje raste u svijetloj sjeni. A što se tiče vode tu je tretman isti kao i kod ostalih sukulenta. Preko ljeta normalna količina vode a preko zime zalijevanje smanjiti na minimum. Razmnožavanje je vrlo jednostavno. Pošto raste u grupi više njih zajedno, grupu razdijelite na manje dijelove i to je to.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:35
1.Haworthia Maughanii
2.Haworthia Pumila Donut Compacta
3.Haworthia Bolusii
4.Haworthia Attenuata Fa. Donut
5.Haworthia Pele Peace
6.Haworthia Reinwardtii
7.Haworthia Correcta Variegata
8.Haworthia Truncata X Maughanii
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:36
1.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:37
2.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:38
3.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:39
4.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:40
5.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:41
6.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:42
7.
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:43
8.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 11:01


Haworthia cymbiformis je odlučila da cvijeta ovih dana.
Cvijet je bijele boje, neugledan ali zato ona sama, suncem obasjana izgleda kao gomila zelenih kristala.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 11:52


Haworthia truncata
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 10:35

Haworthia limifolia
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 22:26




 

HAWORTHIA FASCIJATA "BIG BAND"
 
Ovo je moj današnji ulov kupujući spizu za ručak, naravno nij se našla na gradelama
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 12:48


Haworthia retusa
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 12:49


Haworthia cymbiformis v cymbiformis
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 10:53


Da vratimo temu iz zaborava

Haworthia janseania
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 10:56


Haworthia rigida var.expansa

Kupljena je u Botaničkom vrtu sa malo suhim vrhovima,ali je zdrava
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 10:57


Haworthia radula
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 10:59


Haworthia attenuata
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 11:01


Haworthia ryderiana
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 08:20
haworthia limifolia

@tangerina, lijepa je ova tvoja kombinacija havortije i plave boje. Djeluje tako nadrealistički. Cool

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 18:57
Dobro nam došla Martinasmile75
Nisam ekspert no godinama imam kaktuse i nisu zahtjevni. U principu kaktusi NIKADA (ni ljeti ni zimi)ne vole puno vode. Ako je u sjeni držiš listovi će joj biti blijedi.Stavi je na prozorsku dasku.preko ljeta je van stavi,vani će ojačati i dobiti lijepu boju.Naravno ne iznosiš je odmah na direktno sunce jer bi joj prenaglo bilo.Ništa se strašno nebi desilo,listove bi joj malo spržilo sunce no potjerala bi,samo bi malo neugledno izgledala.Ja preko zime držim kaktuse koliko je to moguće na hladnijem mjestu(samo da se ne smrznu) jer na previše toplom naglo potjeraju a to je dosta kilavo onda.
Zemlju stavim najobičniju,no možeš je pomješati sa pijeskom.Mislim da sam u baumaxu vidjela manja pakovanja zemlje za kaktuse,ako baš hoćeš kupiti.Meni su sasvim ok i u običnoj (ili pomješanoj sa pijeskom)zemlji.
Na vrh
Geko View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Geko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2008 u 01:10
Ja imam Howarthiu. Meni ti stoji tijekom cijele godine na istom mjestu u kuhinji. Ima dosta svijetla. Meni se super drži i mislim da ne na direktno sunce s njom. Bolje neki hlad. Meni je čak prošle godine i cvala. Umjereno zalijevaj. Ljeti 1-2x tjedno a zimi 1x u tjedan dana. Tak ja radim.
Na vrh
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 12:11
Može samo pitanje dali je to oova biljka??
 
tko rano rani..... ne čini proljeće!!!
Na vrh
Geko View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Geko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 23:10
Ne. Ja mislim da ti je to neka vrsta Eševerije.
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 00:25


Haworthia attenuata



H.acuminata



H.beanii

Slike sa Net-a



Aglaja
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 20:18
    Ja imam attenuatu  .Ona je više za vani. Predivna je i lako se razmnožava. Imam još jednu vrstu sličnu, samo je manja i listovi su joj zavrnuti prema unutra.Nedavno sam kupila H.beanii i zanima me sve o njoj
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 14:19
Pretpostavljam da je ovo haworthia, samo koja vrsta, zna li netko.
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 14:55
nbjelovu, ja neznam koja je ovo, ali mi je predivna, nisam vidjela da je netko od naših ima, sada ćemo saznat kad si je ti pokazala.
Super je!smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 16:28
Doznala sam na drugom forumu, haworthia ratusa. Kad sam je kupila, imala je 14 malenih hawortijica oko sebe! Pazljivo sam ih razdvojila, posadila, i sada cekam...ne izgledaju bas najveselije, ali se drze. Svaka je imala komadic korijena, ne znam zasto se ne bi primile. Ali, ovu biljcicu imam prvi put, pa bas i ne znam sto joj treba tocno.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 22:02
Agava nema ništa ljepše od sekulenata u kamenjaru, predivni su.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 10:58
I meni se jako svidja!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
kloi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kloi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 16:41
skoro sam nabavila haworthia fasciata biljkicu.savrsena je.kako je negovati,mislim koliko cesto je treba zaliti i kojom kolicinom vode.stoji u saksiji precnika10cm.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 22:05

Na vrh
Vrijedni mrav View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vrijedni mrav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 15:39
Meni to po cvijetu i obliku više sliči na alou aristatu. Hawortie nemaju takav cvijet. Aloi su listovi nešto mekši od hawortijinih. I još jedna stvar, što god šiše o hawortijama, nije baš dobro da su cijeli dan na punom suncu. Definitvno moraju " uhvatiti "malo hlada preko dana. zavisno o temperaturama ( koje znaju biti paklene - kao danas kod nas, primjerice ), ja ju katkad zalijem i svaki dan. Da bi cvjetala mora biti na hladnom tokom cijele zime i ne zalijevati - nešto lično kako kaktusi. 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 21:56
v. mrave u pravu si smile55

sad sam malo guglala i vidim da je to stvarno aloa

moram premjestiti sliku na drugu temu
Na vrh
Saska View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Saska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 17:26
nova sam ovdje pa bi vas prvo sve htjela pozdraviti :)
dobila sam haworthiu na poklon ali neznam točno koja je vrsta ni kako da se brinem o njoj. pa eto svaka je pomoć dobrodošla :)



Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 20:13
Saska, dobro došla u naše malo društvo.
Ova biljka na tvojoj slici nije Haworthia već Aloe aristata, pa prouči malo temu o Aloama. Vjerojatno ćeš tamo naći nešto o uzgoju.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 20:40



Dvije godine ništa o tom lijepom sukulentu nije bilo rečeno. Malo da obnovim temu sa slikama moje haworthie i njene lijepe mame.
Haworthiu nije teško uzgajati. Ne voli direktno sunce. Najbolje raste u svijetloj sjeni. A što se tiče vode tu je tretman isti kao i kod ostalih sukulenta. Preko ljeta normalna količina vode a preko zime zalijevanje smanjiti na minimum. Razmnožavanje je vrlo jednostavno. Pošto raste u grupi više njih zajedno, grupu razdijelite na manje dijelove i to je to.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 20:45
Opet si bio kod susjede kaktusarke,ova na zadnjoj slici je tvoja ili njezina!
U svakom slučaju prelijepa je,vidim da ću ovu zimu puno naučiti od tebe.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,625 sekundi.