Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OBAVIJEST SVIM ČLANOVIMA
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OBAVIJEST SVIM ČLANOVIMA

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: OBAVIJEST SVIM ČLANOVIMA
    Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 10:05

Poštovani članovi i posjetitelji Cvijet.info portala i foruma,

Obavijest:

Pozivamo Vas na malu suradnju i pomoć oko popunjavanja galerija slika naših gradova na portalu.

smile113
 
Neke gradove smo već stavili i polako povećavamo njihov broj, a da bi to ubrzali trebamo i Vašu pomoć. 

Tko može sudjelovati:
smile222Svi ljudi dobre volje

Kako pomoći:

-Ukoliko imate slika od svoga grada ili nekog drugog grada kojeg ste posjetili, a fotografirali ste njegove prirodne ljepote i želite to podijeliti sa drugim ljudima, tada nam se javite.

 -Izaberite barem 10-tak fotografija(ako može i više ) određenog grada.  *

-I te fotografije nam pošaljetesmile136 zajedno sa imenom grada na mail adresu cvijet.info@gmail.com

A mi ćemo ih pogledati i staviti na portal zajedno sa ostalim gradovima lijepe naše ovdje….

HVALA SVIMA NA SUDJELOVANJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

smile79smile79smile79smile79smile79smile79smile79 
 

* Sa fotografijama bi željeli pokazati kako su pojedini gradovi lijepi, kako su gradovi uređeni sa cvijećem,biljkama, parkovima i sl. Naravno pošaljite i prepoznatljivosti i Vašeg grada ali neka bude u prvom planu pokazivanje raskoši biljnog svijeta u njemu.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 18:13
U galeriji Cvijeta. info se nalaze recimo neke moje slike Zadra OVDJE, a slike Malog Lošinja OVDJE
Zar je potrebno te slike još jednom poslati na email ?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 10:17
može i ovako a može i mailom. poneke galerije imaju jako puno stranica i slike su onda dosta "razbacane" pa otezava posao"
 
pa zato slanjem na mail sve to znatno ubrzava.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 22:37
Da li se mogu slati i slike iz drugih država np BiH
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 22:39
može.
 
ali neka budu na cvijetnu tematiku. znaci pokazivanje pojedinog grada kroz njegovo uređenje biljkama
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 14:50
Dali mogu i sela ili samo gradovi?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 22:31
mogu i sela.... naravno ako su ljiepo zeleno - šarena
Na vrh
Wally View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wally Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 09:12
Da li moraju biti vlastite slike, ili možemo slati i tuđe?
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 22:05
Kako mogu pokazati moj grad kroz uređenje biljkama?
Biljaka sve manje kao i drveća.
 
Npr. na mojoj slici "Belišće"- Upravna zgrada je bila vila osnivača papirne i drvne tvornice , jedna od znamenitosti grada. Prije je bila okružena drvećem, grmljem, cvijećem- mali park i klupe u njemu. Sada je ostalo par drveta, sve popločeno.
Ako snimam samo biljke, kako ću druge upoznati sa gradom?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 05:12

Biti ce napravljene galerije slika od naselja. tkao kada se uđe u galeriju belišće vidjeti ce se parkovi, drveće,cvijeće. pokoja zgrada,cesta i druga okruzenja u pozadini. 

grad kao grad se svugdje moe naci ali uređenje grada i onu sareniju stranu grad se tesko moze vidjeti.
 
a zasto ne bi mogla biti jedna slika sa tih par drveca u betonu i upravna zgrada u pozadini. naravno da su biljke u prvom planu :o))
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 05:13
Mogu biti i tuđe ukoliko imate dopuštenje autora
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 12:07
ja ću slikati kada dođe proljeće i sve bude rascvijetano!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 06:20
I ja ću poslati slike Daruvara i njegovog jedinstvenog parka u proljeće kad se sve rascvjeta Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 17:15
Trenutno mogu poslati samo blatne slike grada,a to nam nije tema. Strpimo se do proljeća
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 17:30
ne znam šta je sa slika koje sam poslala mailom ,slike Fojnice
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 00:07
Ovo sam tek sad vidio.Mislim da ima malo sela koje su po ljeti tako uređene kao Babotok,a slike ima podosta pod moj grad u slikama selo Babotok.Mene malo ljuti što se uvjek bira januređenij grad,ne mislim sad tu na Vas vec na turističku zajednicu.Grad iz proračuna ovlasti neku firmu i ona uređuje parkove ,a mi na selu ne dobijemo od nikoga ništa sve sami financiramo,pflance,zemlju,sadnja,prihrana , voda i to se malo cijeni.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.