Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - TILjO poklanja / mijenja / traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


TILjO poklanja / mijenja / traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 16:37

Dogovoreno, frida... Javim ti se!



Eto sada sam sve riješio... Više ništa ne žicam... Za sada! Hehe...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 21:22
I hostu si riješio Tiljo(ne moram ti nuditi onu šarenolisnu!?)Big%20smile
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 23:35
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

I hostu si riješio Tiljo(ne moram ti nuditi onu šarenolisnu!?)


A kakvu ti hostu imaš? Ovo mi je sada prvi glas od tebe za hostu ili...?
Joj, više ništa ne znam... Ovi ppovi me totalno zbunili ovih dana...

Ajde, ako imaš kakvu fotku, pa postaj da ju vidim ili neki link...
Uzeti ću ju ako nije jako već istjerala... Ako je, onda na jesen ili u proljeće nagodinu...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 21:54
Naći ću sliku negdje. Sad je tek provirila iz zemlje pa nema smisla slikati je jer se listovi nisu još otvorili.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 01:00
Je li možda sa bijelo prošaranim listovima kroz sredinu? ...kao ova na slici?


Slika preuzeta sa: http://www.mailorderplants4me.com/images/thumbnail/hosta_summer_music.jpg

Ako je, onda mi ne treba, jer sam takvu dobio od xenie...

Nemam baš više mjesta u svom cvijetnom kutku za saditi, ali ako je drukčija od ove i pošalješ mi ju - to će biti zadnje što primam. Barem dok ne proširim svoj cvijetni kutak, a to će se dogoditi tek možda na jesen.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 13:42
Takva je(čini mi se).Ok ti proširi vrt pa kad prolista uslikam je.Ako nije takva bum ti u jesen poslalaWink
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 14:00
OK, dogovoreno!
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 14:50
Originalno poslano od člana TILjO TILjO napisao:

Evo, ovakve čuvarkuće imam, pa tko treba neka se javi...



jooooooooj predivne su. jel ima još?? Ili je sve nestalo...Confused
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 20:03
Originalno poslano od člana stephanotis stephanotis napisao:

jooooooooj predivne su. jel ima još?? Ili je sve nestalo...


Ima, ima još... Samo ostavi svoju adresu na pp-u!

Ovim bih se putem ispričao svima koji su nešto užicali kod mene što pošiljke kasne, nadam se da ću uhvatiti nekog vremena tijekom vikenda, pa to sve popakirati i u ponedjeljak poslati...
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 22:40
a jesam li ja kaj tražila ???????
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 02:07
Originalno poslano od člana Branka Branka napisao:

a jesam li ja kaj tražila ???????


Ako me sjećanje dobro služi... nisi ništa...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 02:12
Sjemenki ricinusa više nemam, tj. imam, ali nisu baš nekako dobre...
Čudno izgledaju, malo pljesnivo.
Kasno su u jesen pokupljene izvana.
Ovi koji su ga naručili će dobiti za koji dan još ovo bolje sjeme koje imam.
Don't worry!

Čuvarkuća imam još nešto...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 14:41
Ima li tko da mi pošalje jednu sadnicu ili malo sjemena one biljke što navodno tjera krtice??
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 21:18
Evo samo da javim...
Plantlover i mima - danas sam vam konačno uspio poslati sjemenke ricinusa. Stići će vam niknuti, bez brige, a ja se samo ispričavam što mi je toliko trebalo...
E, i ne znam tko me je tražio čuvarkuće, uglavnom također su danas poslane i isto se ispričavam...

Pošiljke bi trebale stići do petka (ponedjeljka).
Na vrh
macuhica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macuhica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 12:44
zao mi je sto sam ovako kasno saznala za ovaj forum.. no Tiljo od toga navedenog karanfilice i suncokrete sam bas posadila i flanaca imam..mogu ti poslati..

tatjana
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 22:00
Nikada nije kasno! Dobrodošla!

Dobio sam sjemenke suncokreta i sada već imam lijepe biljčice.
Što se karanfila tiče...
Imam one višegodišnje sa srebrnastim listovima, čupave u roza boji,
a imam i turske... Tako da mi ne trebaju.
Hvala... svejedno.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 18:03
Ne znam da li je vrijeme sada za tako šta, ali ako tko ima viška koji
pelcer lisnatog kaktusa što cvjeta za Uskrs, ali bijelo - preklinjem!


Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 01:43
Tiljo, vrijeme je idealno za pelcanje svih kaktusa pa tako i uskrsnih. Na žalost, ne mogu ti pomoći jer nemam bijeli uskršnjak. Želim ti sreću u potrazi.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 12:39


I ja se nadam da ću ga uspjeti negdje naći...
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 10:16
ima ga moja mama , ali ja ti onda mogu zapelcati sada pa ti kasnije nekak dostavim, znaš da je tak bilo i prije , ako se slažeš , onda možeš na mene računati sto posto, 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.