Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Free nudi, traži, prodaje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Free nudi, traži, prodaje

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Free nudi, traži, prodaje
    Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 12:39

Imam dosta biljčica, ali biljčice su kao novac, tko ga ima dosta - NITKO!!!!

Veoma bih voljela pomoći nekome da nabavi nešto, ali bi voljela da i meni netko pomogne nabaviti nešto, a još rađe  ako se nabava izvrši uzajamni, ja tebi ti meni!!!  

Imam nekoliko filodendrona, nisu mali pa ni pogodni za slanje paketom ali u auto stanu, dakle spojimo ugodno s korisnim plus kava!!! Imam par adama, ma zavirite u moj vrt, da ne duljim, pa vjerujem da če se naći nešto za razmjenu!!!  Crvenolisni javorići zapelcani, pa nemogu se ni sjetiti svega, ali ima toga dosta!!!
Tjekom godine-proljeća i ljeta naći će se još svašta, tako da će to biti, nadam se od Heart jako krasna godina!

A željela bih: alstromeriu, ruseliju,   šeboj, cesalpiniu, pandoreu, dipladeniju, senecio-žuta,loniceru, ....ma da ne duljim, ako tko ima bilo kaj viška, ili za podijeliti - TU SAM!!!  A sve kaj imam kod sebe dijelim s vama,zauzvrat!!!  Nisam izbirljiva i na brljam, zadovoljava me i pelcerić, mladica, sjemenčica ili čak možda gomoljčić!!!!Embarrassed

 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 15:14
u mene bi se mogao naći koralj za tebe!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 17:51
Heart - antonija-koralj=ruselija    smile75
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 17:55
Ako znaš kako i kada da zapelcam dipladeniu- tvoja je.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 23:09

Vidjet ću u proljeće šta je ostalo (vani) nakon ovih - temperatura, i u podrumu.  Ako bude viška naravno da ću ti poslati.

Ako može meni jedan crvenolisni javorić smile143      smile65 smile78

znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 23:25
Mali kaktus, da ponovimo gradivo: u proljeće, grančicu dužine 15-20 cm ne odvojivši je od matićne biljke položimo u manju teglicu u obliku slova "u", učvrstimo žicom opet u obliku slova "u", zatrpamo zemljom,ili na zemlju stavimo kamenčić da učvrsti grančicu i čekamo - dakle kak bi se po našem reklo, pogrobamo je, nakon par tjedana ili mjesec-dva, kada se vidi očigledni napredak u odnosu na ostale grančice, odvojimo mladicu!!  To je teorija a praksa ostaje za sljedeću kavicu !!!  Zapisano u bilježnicu!! 

Lilie, javorići pupaju, za sada su krasni, ima ih desetak-crvenolisnih, sada ću staviti pod flašu i grančice filigranskih svjetlozelenih!!!!  Zapisano!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 23:27
Jedva čekam da ova zima prođe i da onda vidim što mi je od bilja preživjelo podrum u kojem nema baš previše svjetla. Ima topline pa se neke biljke, pogotovo koje su jako mlade,  osuše do proljeća.Vjerujem da ću imati ahimenes jer on dobro podnosi podrum. Imam i sjeme rabarbare. To se isto sije u rano proljeće.Javite tko će što imati za razmjenu.smile127
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 16:42
Milice, ako bude achimentesa i sjemena rabarbare, zabilježi me!!!!

A tebi? 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:14
 Jaoj, ja sam dužna kao Grčka, sramim se Embarrassed  Obećala a nisam nitkome još poslala... Sve moje drage, strpite se još malkice... Da zlo bude veće sve je zapakirano još od stare godine... Neznam kakvo će biti ali će do vas stići Smile
Nisam, nisam,  nisam...nisam te zaboravio...  :gitara:sve mi oprostite.... Jeste, jeste jeste, sve ste mi oprostili Wink
 
Željka, Antonija, ... ( čekajte da otvorim tekicu...) ...Duda, Milica7, Lilie, Free, hana, trava, .. i to je valjda sve Big%20smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 23:16
dok prode zima kad pregledam stanje mozda i kod mene bude sta za tebe!!!Wink
ja bi jedino javor ci ako ces imatiEmbarrassed

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 13:18
Miro, ma sve se zaboravi kad paket stigne, ma na kraju , ako treba, i zapjevat ćemo!!!!

Maslačak, javorići su preslatki, pupaju sve u šesnaest, ali u zemlju ne vidim!!!! Ali ako tjera gore-mora i dolje!! Ma mislim da ih je 9-10, tako da te bilježim za njega!!!

Ja molim boga da vam svima sve preživi zimu, pa da bude biljčica za dilanje!!!

Pozz od Free
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 21:18
Freeland44, kad  bude malo toplije onda ćemo slati biljčice da se ne bi smrzle putem.Samo trebaš javiti adresu,poslat ću rado.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 22:02
Milice može li (ako bude) i meni achimentsa ?  Da li su raznobojni?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 14:10
l Lilie !Evo mog ahimenesa. Imam samo ovu boju. Sada je u podrumu. Ako preživi, rado ću  ti poslati. Sada je još zima pa bi se možda smrzlo putem, a kad malo otopli šaljem. Samo javi adresu. Pozdrav!smile99
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 15:10
OK Milice, čujemo se.
Imaš PP.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 01:15
Ništa nisam znala o ovom cvjetiću a prekrasan je. Dobila sam dvije male biljčice i nešto su kilavile cijelo ljeto... Mislila sam da su gotove, možda su i uginule a čitajući ovo, možda ipak  samo spavaju. Kada odem na Krk vidjet ću a ako je uginula,  na jednoj od naših kavica će valjda biti darova Wink
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 11:27
Miro, ahimenes se osuši u jesen, a u zemlju istrese sitne, skoro kao prašina, sjemenke a ima i neke korjenčiće iz kojih u proljeće iznikne nova biljka.Ako ti se ne pojave, javi , nadam se da će moji preživjeti podrum.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 13:25
[QUOTE=milica7] l Lilie !Evo mog ahimenesa. Imam samo ovu boju. Sada je u podrumu. Ako preživi, rado ću  ti poslati. Sada je još zima pa bi se možda smrzlo putem, a kad malo otopli šaljem. Samo javi adresu. Pozdrav!smile99 [/QUOT


A ovaj je baš moja boja!!
 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 19:53
Free, šalji adresu pa ću ti poslati kad otopli i ako preživi podrum.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 22:33
Zahvaljujem Korjenku na poslanim biljkicama, paket je bio zbilja ogroman, a posebno hvala Muhlenbergiji na prekrasnoj biljčici, prekrasno iznenađenje!!!!

Korjenko, zahvaljujem se i u ime Malog kaktusa, biljčice je čekaju dobro ušuškane i osvježene!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.