Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 55>
Korisnik
Poruka
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 11:32
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Da pitam ako ima zainteresiranih, jer ovo su stvarno predivni aranžmani i ukrasi za Bozic, ukoliko zelite podjeliti savjete kako ih napraviti. Pa da ih stavimo na naslovnicu u savjete pa da ih i nasi posjetitelji znaju napraviti.

Par slikica uslikane tjekom nastajanja i malo recenica s objasnjenjima

  sta se mene tice moze ali trebam pomoc ua postavljanje slikice; objasnila sam u riportu sta me muci

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 21:08

evo danas konačno,nakon tjedan dana,"sklepala" sam jedan za sebe.Još ih 5 trebam za stol i nekoliko za vrata

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 21:13
a vi pogodite od čega je napravljenLOL
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 23:01
znam da sam , kao, obećala nešto staviti pod ovu ttemu, ali još nisam jer mi je rano...trenutno sam u školi oko uređivanja za Dan grada, ali drugi se tjedan bacamo na božićne aranžmane...

sasha ovo je lijepo, vrlo ukusno...
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 23:41
krasno shasha!

Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 10:12
  htijela sam samo napomenut da sam otvorila  Album u Foto bucket-u
 pa ce sad  bit i viša sličica od mene

Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 20:36
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

a vi pogodite od čega je napravljenLOL
 
mogu samo reći da je odličan ovaj tvoj uradak Shasha,
a ti bi mogla koju tajnu otkriti,
ove očale mi nešto slabu diopt.imaju pa baš i ne kužim što si uzela kao ''stalak'' za konstrukciju ove prekrasne bjeline sa odličnim crvenim detaljima  Ermm
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 20:39
shasha prelijepo
pa zeno ti mozes pare zaraditi na ovome
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 12:25
Evo, ‘pozajmila’ sam ideju iz jedne radionice sa interneta.

Andjelcici



Potrebno je: jedan glineni kalj (teglica, saksija) od 5cm, drvena glava, ‘kosa’, ruke i noge za lutkice (koje mozemo sami napraviti od spage i drveta, ili pozajmiti od nekih lutaka, mene ove podsecaju na noge onih lutkarskih stonoga ), krila od perja, boja (zlatna, bela…), zlatne zvezdice, spaga, lepilo.

Nke fotografije koje pokazuju materijal i posupak izrade:












P.S.
Shasha, da nisi napravila aranzman od svoje vencanice?


Aglaja
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 16:53
Jos 'pozajmljenih' ideja (krijumcarim robu ) za stolne aranzmane:





kad je 'u elementu'



Jesu tradicionalni, ali su i lepi.

Aglaja
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 18:21
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 19:00
Da,stavila sam i ja link chemaca sa tim vjenčićmaWink
Tajnu vjenčanice vam neću otkriti,no ovo nije od tako nečeg.Malo mi preskupo kupovati til za jednokratnu upotrebu,pa sam iskoristila ono za komarce,što se na prozor stavi.A ne znam nije mreža,ona oštra.Mami ostali neki komadići kad je to postavljala,pa rekoh"da se ne baci"Wink


Ažurirao shasha - 22 Studeni 2007 u 19:02
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 19:41
vendela tek mi sad slikica otvorila


prelijepo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 23:38
 Evo polako i ja nabavljam materijal za svoj adventski dekor na stolu...



a kako će izgledati , na žalost , tek sljedeći tjedan ćete vidjeti...imam brdo posla ovaj tjedan...a možda i još materijala stigne...
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 09:07
  Evo šta sam ja sinoč radila:
 

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 10:59
smile55

Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 12:40
evo jos malo Advenata od mene











Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 14:41
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 23:36
 Zeno, pa jel ti imaš neki obrt?....smile55BRAVO!
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 23:38
smile55

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.