Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prevode onlajn casova dekupaza
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prevode onlajn casova dekupaza

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 17:41
LEPLENJE SALVETA,INACE U PITANJU VODA!http://www.youtube.com/watch?v=IVnqDCXctPo&feature=related
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 10:49
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 22:32
dugo nisam nista koristno stavila, tako da cu sutra postaviri jedan rad, a to je KREKLE bez kreklea)))
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 11:39
kao sto sam i obecavala, ali imam tehnickih problema..jedan tekstic KREKLE BEZ KRAKLE [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> znaci pravise isto kao i MEDIUM KLRAKLE stavise podloga, koja se premaze DRVOFIKSOM,(pokazano kako na slikama)i onda se nanese druga boja i sušice fenom [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />
kako se radi
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 12:39
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 16:09
Gledam i ne mogu vjerovati - ide li kao podloga neka posebna boja? Koliko sam uspjela shvatiti premažem tamnom bojom, posušim, premažem drvofiksom (razrijeđenim??) i onda opet svijetla gore...... i sve sušim fenom? To bi bilo super kao zamjena za crackle lak!
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 18:48
jani sve je tacno, ako i normalam krekile,drvofiks u ovom slucaju nerazblazujem,i kao kod krekle nanosis ga i istom smeru ako zelis da raspucava kako,ako zelis mozes levo desno, gore dole naneses tako ce i da raspucava,inace treba malko da se lepak osusi,kao da se lepi kao i kod kreklea, e cure sada cekam radove ko kako uspe sa ovom zamenom inace isto velicina raspucavanja zavisi od sloja lepka i boje!!!
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 18:56

a ovo je krekle sa belanjkom
znaci,lepise slika, pređese lakom za čamce, malo se podsusi, kao i kod kreklea da bude onako da se lepi, onda se premaze belanjkom,SUŠITI SAMO HLADNIM FENOM!!!!i onda se utrlja...ko sta zeli
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 09:47
daj ne mogu vjerovati!
a ja jučer uzela krakl...
baš ću probati sve ovo što si navela pa budemo vidjeli jel to šljaka
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 09:54
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

daj ne mogu vjerovati! a ja jučer uzela krakl...baš ću probati sve ovo što si navela pa budemo vidjeli jel to šljaka
ajde ja nikako da uhvatim vremena da uradim, jer ako se sta radi treba paznja, a moja mala cerka bas mi neda, radila sam par puta navecer kada ona zasti i ujutro...doslo mi da placem, totalno drugi izgled od vecernjeg, svetlo pada drugacije, dnevno i vecernje svetlo nije isto
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 10:17
imaš pravo... i ja najbolje radim kada sinak ode spavati jer jedino tada imam mir
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 13:03
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

imaš pravo... i ja najbolje radim kada sinak ode spavati jer jedino tada imam mir
uh kod mene ni tada bas nema mira,jer onda spremam pse na spavanje,imam veliku uzgaivacnicu
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 11:57
Tatjana - pokušala sam po tvom uputstvu raditi s drvofixom umjesto crackle-laka i šaljem sličicu da vidiš kako mi je uspjelo, odnosno neuspjelo. Znaš li ti u čemu je stvar? Radila sam ovako: na tamnu bocu nanijela sam drvofix, sušila hladnim fenom pa premazala žutom bojom i opet sušila fenom.... Ne znam koliko ćeš vidjeti na slici, ali pukotine su jako, jako male i slabašne! Da li baš moram staviti tamnu boju kao podlogu umjesto tamne boce?
 
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 14:30
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Tatjana - pokušala sam po tvom uputstvu raditi s drvofixom umjesto crackle-laka i šaljem sličicu da vidiš kako mi je uspjelo, odnosno neuspjelo. Znaš li ti u čemu je stvar? Radila sam ovako: na tamnu bocu nanijela sam drvofix, sušila hladnim fenom pa premazala žutom bojom i opet sušila fenom.... Ne znam koliko ćeš vidjeti na slici, ali pukotine su jako, jako male i slabašne! Da li baš moram staviti tamnu boju kao podlogu umjesto tamne boce?
 

mislim da greska u nanosenju sloja boje, koliko vidim da je bio preveliki, onda sloj drvofiksa manji,sad cu da postavim slike kako se nanosi drvofiks, ili probaj beli lepak za papir!!Moram da uradim i ja da vidim, nego sve sa vremenom nikako da se snađem...
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 14:35
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 14:49
Hvala ti draga na brzom odgovoru! Očito je greška u nanošenju boje - ja sam nanosila spužvicom! Probat ću i ovo pa ću staviti sliku, pusa
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 15:00
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Hvala ti draga na brzom odgovoru! Očito je greška u nanošenju boje - ja sam nanosila spužvicom! Probat ću i ovo pa ću staviti sliku, pusa
aj pa da vidim, stavi slikice , bas mi je drago da bar neko osim sto cita, da i proba nesto od toga
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 06:17
Pozdrav cure, ja sam već davno otkrila da boja puca na drvo fixu, ali pazite, ne uvijek, nisam još uspijela skužiti kad puca kad ne, ali svakako trebate deblji sloj drvofixa i neka ne bude razrijeđen.Nadam se da sam pomogla.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:48
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Pozdrav cure, ja sam već davno otkrila da boja puca na drvo fixu, ali pazite, ne uvijek, nisam još uspijela skužiti kad puca kad ne, ali svakako trebate deblji sloj drvofixa i neka ne bude razrijeđen.Nadam se da sam pomogla.
ubiti ruse nekoriste DRVOFIKS
oni vec koriste onaj beli lepak za papir i ja njega koristim, jer dobijam malo vecu kolicinu,pa nemoram da kupujem, inace i kada koristim lepak taj,ili drvofiks uvek ga razblazim 1 prema 1 sa vodom, jos nesto..velike motive se preporucuje se da prvo naneti VODOM,jer se mnogo lakse sa vodom da se razgladi slveta i nema bora, joj jedan savet PRE NEGO STO NANOSIM SALVETU, DA ONA NEBUDE TOLIKO OSETLIVA TREBA DA SE PREPRSKA LAKOM ZA KOSU, I...PROPEGLATI NJUali na nju staviti papir, ili tanku krpicu,ne derektno na salvetu, to mi je spas, kada lepim velike motive
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 14:22
Pa vi ste cure nevjerojatne šta sve ne izmislite, bjelanjak???????
Tatjana jer mora baš biti lak za čamce ili može biti i auto lak u spreyu?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.