Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje pocetke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje pocetke

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moje pocetke
    Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 11:40
Posto sam bas pocetnik, eto malo moih radova, idem u radionicu SKARE u Osjeku, i puno sam zahvalna Jasminki za njen rad i super druzenje

[IMG">http://i037.radikal.ru/1101/27/36d231e27935.jpg" />
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 11:47
dobro nam došla smile73 !!!! predobri radovi, jedva čekam iduće slike....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 16:34
blago tebi kad imaš Jadranku, kako si pravila onaj lijepi tanjur, predivan je
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 16:38
Originalno poslano od člana mumica mumica napisao:

blago tebi kad imaš Jadranku, kako si pravila onaj lijepi tanjur, predivan je
Hvala,tanjur sam pravila, tako
1 kupila u INTERSPARU SALVETE 12 kn 6 komada, ali predivni su
2 kupila u ISKY tanjur,plasticni vec obojen u zlatnu,ima i srebrene boje
3 isekla sam motiv,
4 pre nego sto ga nanela na tanjur, poprskala sam ga vodom, da nebude krhk, a i pri lepljenju zna salveta da se rasteze, i to je teze naneti nego, kada prvo poprskas, pa pnda suh,,nanosila prevo samo sa vodom!tek posle presla njega lepkom!
5 samo sam dodala gliterse, i prelakirala....nisam imala konture u tom trenu, pa nisam nju stavila,tanjur gotov
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 16:40
Originalno poslano od člana Bi-Biljana Bi-Biljana napisao:

dobro nam došla [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot129.gif" height="66" width="70" align="absmiddle" alt="smile73" /> !!!! predobri radovi, jedva čekam iduće slike....

hvala uskoro ce jos ponesto novo, imam puno zelja ali malo vremena, imam bebaca od 1 godinu,uz to ogromnu odgaivacnicu pasa sto znaci posla preko glave, pa mi 24 sata malo,ali nađem i za ovo ponekada vremena, uz izradu zlatoveza,heklanja, strikanja, sivenja,veza
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 17:13
Dobro dosla Tatjana medju tete salvete....divim ti se da svasta stignes pored toliko obaveza..svaka cast...radovi su ti krasni samo nastavi.smile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 19:01
Jako lijepo....pa kad to sve stigneš?
Vito 2008.
Hana 2009.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 19:57
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 10:33
Dobar učitelj = odličan učenik!!!
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 11:07
Curke hvala na lepim recima i dobrodoslici ,uh kada stignem...kada nesto volis onda uhvatis neku rupu u vremenu volela bih vesi slobodnog vremena,nazalost ga nemam ali....trudimse
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 00:52
Veceras sm imala jedan brzinski zadatak, nisam bas odusevljena ali...jedan poklon za moju prijateljicu u inostranstvu, htela sam drugacije ali...ima svasta ponekada, i ono sto na prvi pogled se i nesviđa-
ovo poklopac od kutiice,htela sam da izgleda starinski ali...inace jos nije lakirana i u fazi susenja, ali ujutro ide..
moracu da se ucim na svoim greskama nema mi drugo, inace tesko mi je konture i senjke da pohvatam..
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 00:54
a ovo jedan ramic za baku i dedu, sa slikom unuke, 3D tehnika,malo vezbanja))
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 09:09
Poklopac vrlo zgodan,kutijica malo manje,malo je teže s decoupageom na tamnim podlogama , ja ga se ni ne prihvaćam a imam stažaaaa...
Okvirić potpuno uspio ma šta da si htjela!
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 10:14
uh kutiica nije bas po mom ukusu..inace imala zadatak za 5 minuta da sredim poklom, uradim ustvari.....bas sam zurila,imala jedan zamisao ispalo drugacije, nemam jos uvek puno boja, i juansiranje mi malo problem..inace prvo sam kutiicu presla belom bojom, nalepila salvetu, a onda tonirala,,ali i salveta nije ispala lepo, odlicno sam nalepila, ali..ni je boja onako intenzivno jaka,neznam zasto...inace za poklopac sam koristila printan papir,na kome onakva slicica
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 17:27
smile89lijepi radovi, dobrodosla medju tete salvete smile169
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 00:22
Biljana 59 hvala, nadam se da cu stici i vas malo da naucim od svakog po malo, i da uzivam u vasim adovima
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 12:28
pozdrav
i ja sam nova.... i pomalo učim
vidim da smo u blizini..
reci ima li gdje u osijeku za kupiti drvene škrinjice i katronske kutijice kao ova tvoja
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 13:16
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

pozdravi ja sam nova.... i pomalo učimvidim da smo u blizini..reci ima li gdje u osijeku za kupiti drvene škrinjice i katronske kutijice kao ova tvoja

Bok, ja ti zivim pored Valpova,u jednom selu Marjancaci inace idem na tecaj u Osjek kod Jasminke,nabavljam u ARy,ili gde god sta nađem
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 18:05
Dobro došla i ako kažeš da si početnik,uvijek ima boljih i lošijih radova, ali radeći češ napredovati i biti sve bolja i među pokazanim radovima ima boljih i manje dobrih, ovo nemoj shvatiti kao kritiku, nego te želim podržati da radiš , jer češ radom i napredovati
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 09:59
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

Dobro došla i ako kažeš da si početnik,uvijek ima boljih i lošijih radova, ali radeći češ napredovati i biti sve bolja i među pokazanim radovima ima boljih i manje dobrih, ovo nemoj shvatiti kao kritiku, nego te želim podržati da radiš , jer češ radom i napredovati

hvala, ja kritiku smatram samo u najboljim namerama naravno da cu da ucim, da pokusavam i vas da stignem za to treba kritike ,moj problem sta volim svasta, i sve tehnike zelim da osvoim, i to kod menen sve mora biti odmah i brzo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.