Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje pocetke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje pocetke

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 20:53
kurija mi je preslatka, baš kako i treba biti za bebače. a crijep mi je fenomenalan!! smile141
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 21:09
crjep je fantastičan a kutijica me oduševila,volim dječije motivesmile71
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:35
odličano, pogotovo crijep..
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:58
Crijep je efektan,kutijica je krasna,odlično izveden donji dio!!!
A jel to psić il lutka ne vidim dobro,ma ipak mi se čini da je živo stvorenje i preslatko,pa il je kutija tako velika il je on mali,mali?
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 21:43
o koliko sam dobroga propustila za ovo vrijeme dok me nije bilo!jako lijepo!ide to tebi ,dobro ti nama došla,još jedna slavonka!ima nas,ima!
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 22:03
Curke hvala na lepim recima, inace onaj mali bas mali,kutiica mala, a on jos manji, inace kutiica se radila u komplektic sa onim ramom na pocetku
Na vrh
DANIKA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 23:21
tatjana imam nešto u planu akomi touspje trebaće mi nešto prevesti na ruski par rečenica, ništa puno javim ti se pozdrav i hvalaBig%20smile
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 12:11
Originalno poslano od člana DANIKA DANIKA napisao:

tatjana imam nešto u planu akomi touspje trebaće mi nešto prevesti na ruski par rečenica, ništa puno javim ti se pozdrav i hvala[IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />
ma sta god nije problem,samo daj
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 22:31
Od početnih radova do najnovijih napredak je veliki. ovaj puta glas dajem zelenoj sličici na crijepu, oslikanu čipkom i zelenim grožđem
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 13:00
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

Od početnih radova do najnovijih napredak je veliki. ovaj puta glas dajem zelenoj sličici na crijepu, oslikanu čipkom i zelenim grožđem

hvala puno, iskreno i mene crep bas zadovolioevo evo sad cu i nesto novo isprobano da stavim
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 12:52



pomalo nesto novo, se isprobava malo butumena,malo pitoriko tehnike.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 21:58
Savršeno lijepo.Na ruže patim.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 22:25

Stvarno lijepo. Slika u okviru djeluje skroz živo i trodimenzionalno. Baš je fora.

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 23:07

Lijepo mi je sve, ali ružice su mi naj, naj.....

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2011 u 19:59
predivne slike,nikada mi nije jasno to sa bitumenom,daj mi to malo pojasni,predivni su ti radovi!
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 21:34
Curke hvala, e da priznam da na ruze i ja sam bas...nemogu da njih zaobiđem Slavica 08 sa bitumenom je i lako ali itreba da se zna kada dosta,ima jedan problemcic..ako preteras nemozes da obrises, brzo se suši,prema tome vrlo polako se dodaje....vecinom se nanosi TAPKANJEM,ili senjka vrlo tankim kistom, nikada direktno,vec prvo na nesto, a odatle se uzima, nikako direkt iz bocice
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 23:07

Konačno i ja nabavih bitumen. Tatjana, s kakvim lakom može lakirati bitumen? Da li podnosi lak na vodenoj bazi? Koliko dugo se mora sušiti prije lakiranja?

Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 08:46
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Konačno i ja nabavih bitumen. Tatjana, s kakvim lakom može lakirati bitumen? Da li podnosi lak na vodenoj bazi? Koliko dugo se mora sušiti prije lakiranja?


super, dobija se super efekat ali kao sto sam ti rekla i ranije samo pazlivo,nemoze se brisati!!!jako se brzo suši!tako da malte ne odmah suvo,ako nanosis manje kolicinske...bilo koj lak se moze koristi za njega
Na vrh
v.novak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje v.novak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 09:45
krasni radovi, posebno crijep i uokvirena slika.kako si dobila takav okvir
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 20:16
Evo isprobala sam bitumen. Dobro je ispalo. Još čekam da se dobro osuši jer mi se čini da sušenjem malo svijetli pa da još malo posjenčam. Hvala na savjetima.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.