Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dorina1904 - moj ručni rad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dorina1904 - moj ručni rad

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2011 u 21:22
prekrasni su ti radovi, poluver za tvoju djevojčicu je prelijep, ne bi se reklo da ga je radio početnik!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2011 u 09:20


Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2011 u 10:20
evo mene opet e baš sam se navadila svaki dan ,ali moram pregledati što ima novo kod tebe, i svaki put ponovo smile93
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2011 u 11:01
nichll , lilie , antonija - hvala na posjeti i na pohvalama
 
Antonija - plela sam i prije , ali samo za lutke , ovo je moj prvi rad koji je namijenjen nošenju
 
Fany54- još jednom hvala za sve pohvale.smile78Eto odlučila sam poslikati sve što sam do sada napravila pa tako da svaki dan nešto novo ubacim.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 18:48
Draga Dorina, baš su ti krasni radovi i ovi uramljeni su mi baš krasni, idealan poklon!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 19:12
Bravo Dorina, prekrasni su ti radovi, posebno ove cvjetne slike
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 20:23
Anaida , OTOK smile79
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 12:55
Stvarno prekrasno. smile55
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 21:44
Pa ti si prava vrednica! Dekupaž, vezenje, a sada i štrikanje! Bravo, bravo!!!

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 01:06
Ja se divim onima koji znaju i lipo vezu-ja ne znam:(

Posebno mi se sviđaju slike-naročito druga po redu na prvoj strani galerije, a ovaj kiwi nadstolnjak...volim tu boju, volim cvjetiće na njemu-pala sam odmah na njega čim sam ga vidila
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 16:33
divni radovi,posebno mi se svidjaju slike
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:48
Jako puno lijepih radova, ja bi izdvojila po meni najljepša je žuta ruža ( uokvirena),bogato je izvezena i odlično složene nijanse kocna.
Tebi odličnoj vezilji decoupage može biti samo odmor,i relaksacija, meni je ovo tvoj pravi rad, da se nittko ne naljuti, i žao mi je što su ove galerije ,i ručni rad i hobi puno manje posječene od dec.
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 21:13
Hvala svima na posjeti i na pohvalama.Skoro sam i zaboravila na ovu galeriju.Smile
Na vrh
anel View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 00:24
dragi moji novi prijatelji! Toliko divnih radova,slobodna sam reći umjetničkih na puno tema..... oduševljena sam. za početak svi ste jedinstveni svako na svoj način prekrasni i da ne duljim veliki pozdrav i počastite nas i dalje vašim idejama i prekrasnim radovima. Ja posebno volim heklanje i od nedavno radim nakit onako za svoju dušu! pa dok savladam svu tu tehniku ....vidjet ćete nešto od toga.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 16:35
prekrasni radovi posebno ona velika zuta ruza ClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.