Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 12131415>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 06:22
Darujem nekoliko tegli za cvijeće, ukrasnih, u nekoliko boja.
 
Primopredaja je moguća u Koprivnici.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 14:20
Ukrasne tegle darovane Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 08:28
edit moderator: ova poruka je premjestena sa teme o adeniumu 
drage moje Hug
sijati ću, naravno, još danas! evo ako neko želi sjemenka... meni trebaju još samo 2 adeniuma, za više nemam prostora zimi a bome ni vremena da se bakćem sa njima.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 21:38
antonija mogla bih ja posijati još jednu turu.ovi su mi već veliki.molim te za par sjemenki ako još ima
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 09:53
drago moje cvijetno društvo samo da vas izvjestim da sam svima koji su tražili poslala sjemenke adeniuma. nekima u ponedjeljak, a livii i fiki danas.
fiki, dvojila sam hoću li ti poslati, poslala sam i nadam se da će ti stići!

sjemenka više nema!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 23:31
Antonija,hvala ti smile79,znam da si se dvojila radi granice,ali neboj se,sve će  dobro proći kao i bezbroj puta prije!!! 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 08:15
fiki, da upravo radi granice. sjemenke adeniuma nisu sitne a meni bi bilo žao da propanu. zakamuflirala sam nekako. nadam se da niko neće previše "pipati "po koverti.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 08:25
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

fiki, da upravo radi granice. sjemenke adeniuma nisu sitne a meni bi bilo žao da propanu. zakamuflirala sam nekako. nadam se da niko neće previše "pipati "po koverti.


Nadam se da će sve biti u redu. Moji paradajzići su stigli na taj način bez problema Wink, makar njihovo sjeme nije veliko. 


Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 22:23
Poklanjam kaktus. Lokacija: Split.


Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 12:17
Kaktus- RIJEŠENO
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 23:07
Poklanjam tri afričke ljubičice u plasticnim teglicama. Ne cvjetaju već duže vrijeme. Dvije su tamno bordo roze, a jedna je mislim tamno plava. Nisu puno gnojene pa je vjerojatno to razlog necvjetanju.
Mogu se preuzeti u Zagrebu. Ne saljem ih postom.
Na vrh
mememe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: ZG / PU
Status: Offline
Bodovi: 578
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje mememe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 12:35
edit moderator: poruka premještena iz teme Adenium obesum
Dragi forumaši, 

prošle godine sam poklonio 5-6 arabicuma jednoj osobi ali nažalost osoba nije shvatila naputke o uzgoju pa mi ih je vratila natrag gotovo pa za u komposter jer su cijelo vrijeme bili gotovo potopljeni vodom. Iz sažaljenja sam ih pokušao spasiti, izvadio iz supstrata, odrezao sve trule djelove korijena, posipao cimetom i nakon tjedan dana vratio u porozni supstrat. Sad su nakon presađivanja odbacili svo lišće ali krenuli su dalje vegetacijom.

Razlog zbog kojeg sam ih poklonio je da radi selidbe više nemam adekvatan prostor za tolike biljke, pa sam se odlučio javiti ovdje. Znači poklanjam 5-6 (pišem 5-6 jer je jedan još uvijek pod upitnikom) arabicuma u dobre ruke. Nažalost, ponuda vrijedi samo za ZG jer više ovakve biljke ne šaljem poštom.

Isto tako ako je tko zainteresiran, poklanjam i dva pachypodiuma succulentuma.  Javite se u PM tko je zainteresiran.
Na vrh
mememe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: ZG / PU
Status: Offline
Bodovi: 578
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mememe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 12:38
edit moderator: poruka premještena iz teme Pachypodium
Pinuse, svako malo svratim i uvijek sam zadivljen ljepotom tvojih pachya.


Za sve ljubitelje pachypodiuma, poklanjam 2 succulentuma zbog manjka prostora. Ponuda samo za ZG nažalost jer ne šaljem poštom. Javite se u PM tko je zainteresiran.
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 11:31
Poklanjam ove biljke...ne znam im imeEmbarrassed ako netko treba u Zagrebu. Ne saljem postom, al mozemo se dogovoriti ako je bas vazno.


Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 00:03
Meni to izgleda kao bergenije
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 13:55
Hvala, to je bergenija :)...sad sam pogledala na googlu.
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 19:56
Tražim tko ima viška sjeme vućike
Božur
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2014 u 14:43
Moram orezati i spremiti pileu pa ako netko treba reznice, neka se javi u pp!

Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2014 u 20:38
Imam nesto rizoma od đurđica ako ih netko zeli, neka se javi privatnom porukom.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2015 u 13:34
Darujem dvije male agave, agave americana i agave americana variegata. Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 12131415>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.