Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 15>
Korisnik
Poruka
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 12:41
Ako je što ostalo, ja sam zainteresirana.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 13:25
Pozdrav svima!

Molim lijepo ako netko ima za pokloniti sjeme noćne frajle.

(bilo koje boje, rado bih sve)

Za uzvrat nudim sadnice svjetlo ljubičastog jorgovana ako netko možda treba...
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 18:32
Poklanjam sadnice jagoda.., ukoliko si sami platite poštarinu...Embarrassed Embarrassed Embarrassed..sram me , al drugačije nebrem! Embarrassed Cry
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 08:59
Lily storm, da si barem tu poruku napisala prije 7 dana. Držala sam 15-sjemenki, mix, sakupila od svojih ove jeseni u vrećici što mi ostalo na moru. Tek sam ih pokupila prije 10-ak dana i posijala. Niču na balkonu. A o jorgovanu sam baš razmišljala jer je kvart prepun i prekrasno mirišu.
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 12:19
Originalno poslano od člana MermaidDreamer MermaidDreamer napisao:

Lily storm, da si barem tu poruku napisala prije 7 dana. Držala sam 15-sjemenki, mix, sakupila od svojih ove jeseni u vrećici što mi ostalo na moru. Tek sam ih pokupila prije 10-ak dana i posijala. Niču na balkonu. A o jorgovanu sam baš razmišljala jer je kvart prepun i prekrasno mirišu.


Ma nema problema evo nabavila sam, javile su mi se dvije dobre dušice pa ćemo razmijeniti jorgovan za sjemenke.
Ako trebaš jorgovan uopće nema problema, pošalji mi adresu na pm i šaljem poštom.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 22:53
poklanjam sjeme marijanskog čička, sylbum marianum.
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 07:40
Ako netko treba Tekomu neka se slobodno javi! Imam izbojaka po cijelom vrtu, jedva ih stignem pokositi!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 14:08
Gorane ,koje je boje tvoja tekoma ?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 19:01
Poklanjam par sjemenkica lithopsa. Dosta su teški za uzgoj pa ako ima netko iskusan da dođe u prave ruke Wink

Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 15:25
Nije da ih nema ali ako netko želi koštice iz domaćeg limuna za sijat poklanjam.



Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 18:16
Riješeno!!!

Originalno poslano od člana marsha marsha napisao:

Nije da ih nema ali ako netko želi koštice iz domaćeg limuna za sijat poklanjam.



Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 18:33
poklanjam sjeme crvenog maka sa bijelim rubovima oko latica, mix

Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 10:22
Originalno poslano od člana marsha marsha napisao:

Poklanjam par sjemenkica lithopsa. Dosta su teški za uzgoj pa ako ima netko iskusan da dođe u prave ruke Wink


Riješeno!!!
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 11:25
Originalno poslano od člana sanjalica4 sanjalica4 napisao:

poklanjam sjeme crvenog maka sa bijelim rubovima oko latica, mix



Takodjer imam i sjemena niskih kadifica pa kome treba...LOL
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 13:34
sanja ja bih makove ukoliko još ima
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 11:18
poklanjam veliku palmu koja je prerasla moje skladišne prostore.ukoliko imate prijevoz i radnu snagu za utovariti javite se na pp
 
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2013 u 20:29
palma riješena
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 19:11
Moram malo skratiti tradescantiu ljubičastu pa ako netko želi reznicu...
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 10:48
tradescantia - riješeno
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 18:39
poklanjam nekoliko reznica adeniuma (obicnog cvijeta), ako se netko hoce igrati sa ukorijenjivanjem. kratka sam sa lovom tak da prostite al sami si placate postarinu LOL 
velika gorica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.