Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
Korisnik
Poruka
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 12:15
Skupila sam 30-tak sjemenki kane ( crveni cvijet) pa ako se netko hoće igrati sa sijanjem, javite se.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 18:49
ako netko hoće reznice krasule ovate, nek mi se javi.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 18:15
imam nešto sjemena sljedećih pa ako netko želi...

suncokret teddy bear
godecija
kalifornijski mak
mak mix (rozi, crveni, bijeli)
sljez mix (ove je godiine uglavnom bio bež boje...)
pepeljuga (crvena loboda)
divlja facelija
srčanik
crveni bosiljak
smilje
kadulja
rumenika
različak mix (bijeli, plavi i crveni)
kovrčavi kelj

lp,
Medo
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2013 u 09:54
uskoro moram vaditi stare biljke iz vrta, a imam dosta sjemena lisičjeg repa i ricinusa, ako tko želi neka se javi prije nego završi u kompostu :-)
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 09:30
Pozdrav!
Imam nešto viška sjemenki koje bi htjela podijeliti. Javite se na pp.
 
1. Rudbeckia (svih boja i vrsta)
2. Delphinium ajacis (jednogodišnji)
3. Zečeki mix
4. Pulownia
5. Šeboj niski mirisni
6. Vlasac
7. Korijander
8. Pakujci mix
9. Noćne frajle (žute, roze, šatirane)
10. Prkos
11. Asarina
12. Digitalis svih boja
13. Catalpa
14.Campanula trajnica (plava, bijela i roza)  
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 12:22
Ajde društvo, još malo pa nestalo LOL.
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 19:05
Upravo sam spakirala sjemenke za: Kameliu, Pustolovku, Lilie, Wizardicu, Dadinicu i Monsteru.
Šaljem sutra ujutro, u ponedjeljak ili utorak bi trebale svakako stići do vas.Tongue
Glikica tebi sam danas poslala paket.

Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2013 u 20:37
Goga, imaš li još korijandera?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 13:53
Nbjelov, imam korijander, šaljem ti  ga zajedno sa Cleomama i Achimenesom u ponedjeljak.Tongue
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 08:08
Originalno poslano od člana Sabi Sabi napisao:

<div id="LCS_FE1DEEEA_DB6D_44b8_83F0_34FC0F9D1052_communicationDiv">
uskoro moram vaditi stare biljke iz vrta, a <span style="line-height: 1.4;">imam dosta sjemena lisičjeg repa i ricinusa, ako tko želi neka se javi prije nego završi u kompostu :-)</span>


Samo da se javim ljudima koji su mi ostavili adrese za slanje sjemena, ispričavam se što duže traje nemam vremena svakome posebno tipkati u pp pa ću ovdje, stisle su me obaveze na poslu, ali sjeme je spremno samo da ga upakiram i pošaljem, tako da znate da nisam zaboravila na vas :-)
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 18:39
OK, Goga, hvala. Korijander mi je zaista san, nikad ga nisam probala, a stalno gledam na 24 kitchen kako ga koriste. Ovdje u Dalmaciji nitko ga niti koristi, niti zna za njega. Baš bih ga voljela imati.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 11:19
Ovih dana moram razrijediti tamnoljubičasti iris pa će biti viška rizoma ako nekome trebaju,  a tražim  druge boje pa ako netko ima viška drugih boja irisa možemo mijenjati. 
Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 12:14
Poklanjam stare brojeve časopisa Moj lijepi vrt 2009. i 2010.g, a ima i par starijeg datuma. Molim zainteresirane da mi se jave na pp.
Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 19:53
Originalno poslano od člana matilda matilda napisao:

Poklanjam stare brojeve časopisa Moj lijepi vrt 2009. i 2010.g, a ima i par starijeg datuma. Molim zainteresirane da mi se jave na pp.

RIJEŠENO
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2013 u 14:32
Imam deset reznica hibiskusa koje koristim kao podlobu (crveni domaći. Albo i Pink Hankins), neobilježene. Ako ima netko da to želi, i zna kako se radi sa reznicama hibiskusa, neka mi se javi na PP. Reznice su danas odrezane.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2013 u 11:35
JA BI RADO ,ALI NEZNAM MOŽEL ZA BIH.smile75
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2013 u 17:52
Imam nešto sjemena Ehinacee purpuree, Rudbeckie hirte, Gaillardie i Lunarie biennis, pa ako netko treba, neka se javi na pp... smile99

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 15:02
poklanjam sjemenke:
grčki oleander
lupinus žuti,bjeli,roza,rozabjeli
pakujac niski bjeli i ljubičasti
datura žuta i ljubičasta
pupavica žuta i naranđasta
monarda svjetlo roza
sljez crni
gailardija
molim da se javite na pp
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 10:11
Goga, ako nije kasno, može malo šeboja, campanula i zečeka?
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:44
Ostalo mi je sjemena rajčica pa ako netko želi sijati, neka pogleda na mojoj temi što nudim...
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.